Je možné urychlit růst vlasů?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 57, 58, 59  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6d917ab0155a68ef0bb863fc63bdff7fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marry
8-20
8-20


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 8
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: ne říjen 22, 2006 11:29 am    Předmět: Pivo a vlasy? No coment Citovat

Bejt Tondou, tak to pivko deně moc neprovokuju. Aby místo vlasů z toho nevyrostla jeho přítelkyně. Very Happy Jako nevím jakej má alkohol vliv na vlasy, ale já nechlastám a rostou mi "prej docela rychle". Cool Pro medvídky jsem též. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 10:39 pm    Předmět: Re: Pivo a vlasy? No coment Citovat

Marry napsal:
Bejt Tondou, tak to pivko deně moc neprovokuju. Aby místo vlasů z toho nevyrostla jeho přítelkyně. Very Happy


Marry, toto jednoznačně deklaruji Hláškou Týdne Smile)))))) Cool Vítej u nás a zas něco napiš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 8:24 pm    Předmět: Citovat

nojo, pořád medvídci, medvídci, ale co štíhlá linie, dámy? Být kulička s vlasy pod zadek asi není to pravé ořechové.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 11:05 pm    Předmět: Citovat

Ále, pár medvídků se přece vycvičí. není to zdaleka taková katastrofa jako čokoláda - a už vůbec ne jako hranolky s tatarkou! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 10:05 am    Předmět: Citovat

Když už to musí být, co třeba tyhle:http://www.esoterik-shop.cz/detail/cukrovinky/gumovi-medvidci-dobre-nalady-bio/
Snad neobsahují tohle všechno:http://www.razdva.cz/benesovll/zdravi_1.htm
Mimochdem někde jse četla, že snad největší hnusy jsou v medvídcích Haribo:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: po leden 01, 2007 7:46 pm    Předmět: Citovat

Nějak se nám to tadyb zasatvilo. Já bych potřebovala nějaký nový zkušenosti, protože mně teď vlásky vůbec nerostou Sad je zima, a to se mně to vždycky zpomalí a navíc se lámou Sad tak musím azstřihnout konečky. Chystám se byzkoušet ten čaj - Křemíkovou bombu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 3:22 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, místo toho čaje užívám křemík v tabletách, k tomu ještě slupnu zinek a občas Biosil.Včera jsem si zrovna všimla, že mi vlasy od podzimka vyrostly skoro 5cm, což je docala uspěch, protože se mě na podzim rust vždycky zastavil.Ale nesmi se to s těma vitamínama zase přehánět, v Biosilu je denni davka zinku pokrytá, takže zinek samotný přidávám jen občas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladi
41-80
41-80


Založen: 28.9.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 3:58 pm    Předmět: Citovat

Já sem si předevčírem koupila tu Křemíkovou bombu....su zvědavá, jestli to bude fungovat. Jinak mám doma vitamíny Hair od nějaké natural...blabla...nevím přesně
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 4:04 pm    Předmět: Citovat

Ne, nejde urychlit. Jenom udržovat pravidelným zastřihováním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 5:17 pm    Předmět: Citovat

Rust vlasu jako takov nikdy neurychlis, ten je dan geneticky a basta. ALE, je mozne, ze treba neni plne vyuzit tvuj rustovy potencial (= maximalni rychlost rustu vlasu, u kazdeho je to individualni), coz se deje vetsinou v dusledku chybejicich vitaminu, spatne stravy, nespravne pece, atd. Pokud se tohle zlepsi, muzes "donitit" rust sve vlasy "rychleji" (v porovnanim z predchozim stadiem, kdy vlasy nemely dostatecnou vyzivu, a proto nemely duvod rust).
Brala jsem Biosil, ale mam po nem hrozive akne, takze dam spis na zeleninu, ovoce, orechy a ovesne vlocky. Gumovi medvidci a previdelne zastrihavani (1x za 3 mesice tak 0,5 mm) mi take velmi pomaha Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 57, 58, 59  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.