Ošklivé vlasy
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1f978568cb393fd627542fe3c4f7afa1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Champy
0-7
0-7


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 1:00 pm    Předmět: Ošklivé vlasy Citovat

Dnes jsem náhodou narazila na Váš server, jelikož už dlouho hledám na internetu, co by mým vlasům pomohlo. Už jsem z nich opravdu nešťastná.
Vlasy mám polodlouhé, hnědé (dřív jsem měla melír, ale kvůli špatné kvalitě vlasů teď jen barva), suché, krepaté, bez lesku, bez života, takové slepené, no prostě jak chemlon. Dlouho jsem používala značku Matrix (a to na barvený vlasy, sleek look a biolage), ale žádná změna. Už čtrnáct dní zkouším Redken Extreme a opět bez výsledku. Teď přemýšlím o Alterně nebo Joicu, ale mám strach, že mi to zas nepomůže. Poradil by mi tu někdo, prosím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 1:57 pm    Předmět: Citovat

Nechceš vyskúsať prírodné veci na vlasy? Možno by ti sadli Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 6:43 pm    Předmět: Citovat

Tak to určitě ne, na chemicky barvené poškozené vlasy se nesmí dávat přírodnina, to ještě víc vysuší Shocked
Já byla před dvěma lety na úplně stejném místě jako ty:obarvené modročerné vlesy, krepaté.Podobně jsem zkoušela Wellu a Redken Extreme.Pomohlo mi tohle: http://www.vlasy-kosmetika.cz/GESTIL-WONDER/464-GESTIL-WONDER-Regeneracni-zabalovy-vlasovy-krem-z-bycich-zlaz-500ml.html

A pak už jsem jen čekala, až ty hrozné poškozené vlasy odrostou.Ještě abych nezapomněla, v tom období jsem vůbec nepoužívala fén a žehličku..nic.abych si nezmařila ty nové rostoucí zdravé. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 6:53 pm    Předmět: Citovat

a čím barvíš?
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 7:28 pm    Předmět: Citovat

Ten gestil by mohl zabrat...
taky bych se zeptala, čím barvíš? A používáš často masky? To se divím, protože po péči (masky, kondíky) od značek které jsi vyjmenovala bys přinejmenším ty vlasy nemusela mít krepaté...používáš masky, že jo? Shocked
Joico je dost dobré, sestře spravilo vlasy poté, co jí stahovali černou barvu z vlasů do pasu. Já od něho měla lak a drželo to jako beton, hrozná síla, takže dobré. Gel ušel.
Já bych být tebou zkusila nějakou lokální péči, ampule s olejíkem na vlasy nebo něco na ten způsob, ty tubičky prodává glisskur a elseve, ty elsevacké nemusí být špatné, kdyžtak to zkus.
nebo nahřát olivový olej a dát na vlhké vlasy, zabalit, nechat půl hodiny, vymýt. Můžeš to zkusit, třeba to zabere. Smile dej vědět, cos podnikla a jestli něco zabralo, držím palce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 9:43 pm    Předmět: Citovat

také držím palce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: so červen 06, 2009 11:28 am    Předmět: Citovat

janah napsal:
Tak to určitě ne, na chemicky barvené poškozené vlasy se nesmí dávat přírodnina, to ještě víc vysuší Shocked


no tak to určite nie je pravda, ja som mala tiež chemicky poškodené vlasy a príroda mi ich zachránila Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so červen 06, 2009 11:33 am    Předmět: Citovat

Quaky napsal:
janah napsal:
Tak to určitě ne, na chemicky barvené poškozené vlasy se nesmí dávat přírodnina, to ještě víc vysuší Shocked


no tak to určite nie je pravda, ja som mala tiež chemicky poškodené vlasy a príroda mi ich zachránila Wink


Ale ne každému to sedne Wink já začala přírodu používat až pul roku po posledním barvení...Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: so červen 06, 2009 12:31 pm    Předmět: Citovat

Já osobně bych se vykašlala na Redken a jemu podobné, nevěřím tomu, že by tahle kosmetika opravdu dlouhodobě pomáhala, možná se po použití zdají vlasy lepší, ale podle mě je to jen pseudoefekt. Já sama sice používám chemickou kosmetiku, přírodní mi bohužel nesedí, ale do téhle kosmetiky bych nikdy nešla, všechno je podle mě moc pečující a naopak vlasy ještě víc zatěžuje. Ale pokud téhle kosmetice věříš, začala bych od řad na normální vlasy, mně po experimentování s všemožnou kosmetikou v domnění, že bych právě pro vlasy měla udělat něco "lepšího", pomohly šampony na normální vlasy vrátit vlasy do původního stavu. Smile Zkus si vzpomenout, co jsi používala v době, kdy tvé vlasy ještě vypadaly lépe, a zkus se k tomu vrátit, i když je máš zničené třeba po barvení. Jo a ještě antikoncepce, to je šmejd, moje vlasy po ní začínaly vypadat přesně takhle, pak jsem zkoušela všechno možné, abych je zachránila, a tím jsem jim ještě víc uškodila, na přepečování taky pozor Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Champy
0-7
0-7


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so červen 06, 2009 5:25 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
a čím barvíš?




Barvím Matrixem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.