Blond melír do dnědých vlasů??
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a810521a1185a3a4ead71ad6c5112ff3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lenula19
0-7
0-7


Založen: 8.6.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 12:11 pm    Předmět: Blond melír do dnědých vlasů?? Citovat

Chtěla bych si hodně promelírovat vlasy blond barvou. Ale mám strach jak mi to chytne tak jak bych si to představovala. Svoje vlasy mám trochu světlejší než na fotce, na hnědo si vlasy barvím cca 3 roky po celé délce. Ale za posledí pul roku jsem si je nebarvila.. Ráda bych znála Váš názor, a zda byste mi mohli nějak poradit. děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 12:35 pm    Předmět: Citovat

Ahoj , vítej.

Blond melír do hnědých vlasu není problém, navštívíš li kadeřnici. Zkus se informovat okolí na nějakou šikovnou .)
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 1:02 pm    Předmět: Citovat

Vítám tě mezi námi Laughing


1) melír rozhodně u kadeřnice

2)fakt chceš být blond?

Mě osobně se líbíš jako brunetka, nezapomeň, že při změně barvy vlasů a u takto radikálního "řezu" kór, musíš změnit i líčení a šatník.

Taky počítej s tím, že po odbarvení budou vlasy vyžadovat více péče, budou sušší a křehčí, vím o čem hovořím Wink

Neber to tak že tě zrazuju, spíš to ber tak, že se ti snažím pomoci v tom, zda jsi zvážila vše co s tímto krokem souvisí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 1:22 pm    Předmět: Citovat

Přidávám se k pepovi, a tím pádem nebudu odpovídat do poradny, má rada by byla: rozhodně ne melír a už vůbec ne blond a hustě. Hnědá ti sluší (slušela by i oříškově hnědá, tedy světlejší). V blond melíru budeš vypadat mnohem starší, tuctová a taková..."levná". Osobně jsem nikdy žádné klientce blond melír ála starý smeták nedoporučila (pamatujete za komunismu takové ty melírované smetáky ?) A do hnědých vlasů - tomu říkám "cikánský melír". Nic pohledného. A opticky ti v tom dost zešedne pleť.
Pepa má skvělý postřeh, že budeš muset komplet měnit celý styl a tím pádem budeš vlastně někdo jiný
Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 1:29 pm    Předmět: Citovat

Nicole, z.pepa je pravda, že já měla melíry na svatbu... ale kadeřnnice jak slyšela melír, okamžitě reagovala, "Vlasy bych vám lehce promelírovala a na to bych dala hnědý přeliv, bude to přirozenější" Very Happy Pravda, dopadlo to moc hezky,ale za tu cenu bych to absolvovat každých 6 tydnu nechtěla Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenula19
0-7
0-7


Založen: 8.6.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 1:35 pm    Předmět: Blond melír do dnědých vlasů?? Citovat

Moc vám děkuji za odpovědi. a možná budu uvažovat o nějaké světlejší hnědé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 5:07 pm    Předmět: Citovat

K tomu oříšku se také připojuju a nebo pokud chceš nějakou razantnější změnu, co zkusit nějakou hnědou se zrz, takového něco mezi? Třeba to zkusit i s hennou?

PS: víš že jsi podobná jedné herečce z Ordinace v růžové zahradě? Hrála tam dceru Gity (D. Šinkorová) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenula19
0-7
0-7


Založen: 8.6.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 8:52 am    Předmět: Citovat

vážně?! Very Happy
a co to ta henna vlasně je? Znám henu něco jako tetování, malování po těle, ale to asni nebude ona..že? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 6:20 pm    Předmět: Citovat

Já sám nehennuju, ale tady je hodně diskuzí na toto téma, tak se mrkni Wink

Tady máš nějaký základ:

http://dlouhevlasy.cz/top-tema/top-tema-henna-a-hennovani.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenula19
0-7
0-7


Založen: 8.6.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 9:24 pm    Předmět: Citovat

díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.