email ?

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=835d4f9a529d8caef2ec4c4edd6cbab8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EL3
81-160
81-160


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2009 9:17 pm    Předmět: email ? Citovat

Dobrý večer,
já mám dotaz jak "vyrušit - prosím úplně příchozí upozornění na emailu, že někdo reagoval na moje vkládané příspěvky"???
....nechodím na email tak často, a dnes jsem ke svému zděšení docela mazala Shocked Confused Surprised předem díky za reakci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2009 9:58 pm    Předmět: Re: email ? Citovat

EL3 napsal:
Dobrý večer,
já mám dotaz jak "vyrušit - prosím úplně příchozí upozornění na emailu, že někdo reagoval na moje vkládané příspěvky"???
....nechodím na email tak často, a dnes jsem ke svému zděšení docela mazala Shocked Confused Surprised předem díky za reakci Wink


Ve spodní části mailu máš klikací odkaz na ukončení sledování tématu, potom už ti upozornění na mail chodit nebudou.Pokud se nepletu tak toto nastavení máš i ve svém profilu, jestli chceš nebo nechceš dostávat upozornění na odpovědi mailem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 9:00 pm    Předmět: Citovat

anebo to lze vypnout globalne: Upravte svuj profil/Nastaveni fora - Vždy mně upozornit na odpovědi NE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EL3
81-160
81-160


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2009 12:15 pm    Předmět: Citovat

heyday napsal:
anebo to lze vypnout globalne: Upravte svuj profil/Nastaveni fora - Vždy mně upozornit na odpovědi NE


DÍKY UŽ JSEM TO TED ODKLIKLA...ČLOVĚK SE TU PROSTĚ NEVYZNÁ Rolling Eyes Wink...a já jsem na tyto věci antitalent... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.