Subrina - preliv a farba
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tulipanek
41-80
41-80


Založen: 4.11.2008
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 9:17 pm    Předmět: Citovat

ahoj, ja si chci dat do svych melirovanych blond vlasu dat nejaky preliv stredni blond ci nejakou takovou. to myslis jakej preliv bude nejlepsi? tenhle nebo casting?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 11:13 am    Předmět: Citovat

tulipanek napsal:
ahoj, ja si chci dat do svych melirovanych blond vlasu dat nejaky preliv stredni blond ci nejakou takovou. to myslis jakej preliv bude nejlepsi? tenhle nebo casting?


juj, to ti ťažko poradím musíš sa rozhodnúť sama ja ti možem len povedať vlastnú skúsenosť s týmto prelivom Confused ja som so subrínou bola spokojná tak napoly, čo mi najviac vadilo že vlasy neboli tak lesklé ako pri castingu, ono zo začiatku boli ale tak po 2 týždňoch nič moc aj kvalita vlasov bola lepšia po castingu ale zase čo sa týka farby tak paráda aj sa fajn vymýva to zase casting ide bud do zrz alebo červena tak si vyber Laughing ja osobne si v sobotu idem dať casting červenofialový v sobotu aj v nedelu bude mesiac v panne takže by farbenie malo dopadnúť dobre Razz

- ozaj a subrinu som si objednávala z netu na SK ale dá sa aj na CZ stránkach:
http://www.vlasy-kosmetika.cz/Barvy-a-barveni-vlasu/Barvy-na-vlasy/SUBRINA/

treba si kúpiť preliv + 3% peroxid a potom to zmiešať , inak sú tam fakt pekné blond odtiene aj dosť veľký výber oproti castingu Laughing

-a ešte mi napadlo ja osobne by som skúsila preliv od Welly Color Touch ja si ho buhužial na SK nemožem objednať a z CZ je to už potom dosť predražené:
http://www.vlasy-kosmetika.cz/Barvy-a-barveni-vlasu/Barvy-na-vlasy/WELLA/Color-Touch/

ide tam len 1,9% tný peroxid čiže slabší takže by mal byť aj šetrnejší k vlasom a počula som na tie prelivy samú chválu tak pokukaj, porozmýšľaj a daj potom vedieť ako si sa rozhodla Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 11:20 am    Předmět: Citovat

tulipanek-teraz som si všimla že som ti dala link na farbu od subriny nie preliv, sorry, toto je preliv senseo tone on tone od subriny:

http://www.subrinaprofessional.cz/zbozi-109-SENSEO-Tone-on-Tone--60-ml
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tulipanek
41-80
41-80


Založen: 4.11.2008
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 12:19 pm    Předmět: Citovat

a co rikate na ty prelivy myslim, ze od pallete? ja bych si totiz nejradsi koupila nejaky preliv z drogerky..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 3:08 pm    Předmět: Citovat

tulipanek napsal:
a co rikate na ty prelivy myslim, ze od pallete? ja bych si totiz nejradsi koupila nejaky preliv z drogerky..



Já mám s Palletkama ty nejhorší zkušenosti, pravda je to už 12 let, ale tenkrát mi úplně odrovnaly vlasy, hodně padaly a do dnes je mám řidší.

Spíš slyším chválu na přelivy Casting od Loreal, nebo Wellaton Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tulipanek
41-80
41-80


Založen: 4.11.2008
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 3:10 pm    Předmět: Citovat

Dekuji moc za odpovedi! A jeste se zeptam tedy na ten casting, jaky myslite ze nejlepsi odstin na blond vlasy. Nechci je mit ale uplne blond bily. I kdyz si myslim, ze snad to ani nezesvetluje, tak bych mohla mit jen nejaky pekny odlesk ve vlasech. Prave nevim no...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 3:22 pm    Předmět: Citovat

Mrkni na tyto stránky a vyber Wink


http://www.pemi.cz/drogerie/katalog.asp?L1ID=kos&L2ID=750789984576&L3ID=308250535900&L4ID=820606715594

doufám, že to nebude bráno jako velká reklama, ale ony ty stránky přímo od Loreal ke Castingu už nejdou:(

Ještě pozor perlová blond je dost tmavá, jako jediná chytá jinak než na obrázku, spíš jako plavá, než blond, jinka ty obrázky fakt odpovídají
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 7:06 pm    Předmět: Citovat

hej, perlová blond je desná Sad vyzeralo to akoby som mala špinavé vlasy - každý deň som si ich umývala aby to čo najskor zišlo Shocked

-zrejme treba skusiť niektorý z odtieňov 900 alebo 800 okrem perlovej - 700 chytajú už dosť tmavo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tulipanek
41-80
41-80


Založen: 4.11.2008
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 8:37 pm    Předmět: Citovat

no a zesvetluje to? ja totiz zesvetlit ani moc nechci, jen aby mi to dodalo ten lesk...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2009 9:00 am    Předmět: Citovat

ak myslíš casting tak ten obsahuje 3% peroxid a mám pocit že cca o 0,5 stupňov zosvetľuje a neskúšala si ten pytlíček tuším od palette? to je len šampon a neobsahuje to ani peroxid...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.