Mám vyrvanou půlku vlasů !
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1ca11c805a2e3c411452fbcad0e33ea3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mak
81-160
81-160


Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Zlin

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 1:26 am    Předmět: Citovat

pinkalinka.p napsal:
Ne nadarmo nosím v kapse dycky pepřák a v druhé zavírací nůž.


Doporučuju místo nože spíš klíče nebo něco podobného a zaměřit se na obličej -> hodit to útočníkovi do ksichtu (to mu zaměstná ruce) a pak zasadit razantní ránu kolenem mezi nohy. Pak zdrhat...

Ale nejlépe – držet si od neznámých distanc aspoň dva metry a zdrhat vždycky hned při podezření, blbě se cítit můžeš, ale v bezpečí domova.

A na pepřák bacha, může se obrátit větrem proti tobě (nebo do toho můžeš omylem vlézt)... to už se stalo mojí spolužačce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 10:38 am    Předmět: Citovat

No já vim, je to právě takový blbý. Muj drahouš je dycky na nervy, když mám jít večer někde sama Rolling Eyes
n člověk často nevěří, že ho něco takovýhio může potkat. A může. Docela lehce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2009 6:02 pm    Předmět: Citovat

Mak napsal:
pinkalinka.p napsal:
Ne nadarmo nosím v kapse dycky pepřák a v druhé zavírací nůž.


Doporučuju místo nože spíš klíče nebo něco podobného a zaměřit se na obličej -> hodit to útočníkovi do ksichtu (to mu zaměstná ruce) a pak zasadit razantní ránu kolenem mezi nohy. Pak zdrhat...

Ale nejlépe – držet si od neznámých distanc aspoň dva metry a zdrhat vždycky hned při podezření, blbě se cítit můžeš, ale v bezpečí domova.

A na pepřák bacha, může se obrátit větrem proti tobě (nebo do toho můžeš omylem vlézt)... to už se stalo mojí spolužačce.


Jo klíče jsou dobrá věc. Já je neházím, dám si jednotlivé klíče mezi prsty a ruku v pěst. Jednou mi to pomohlo v jedenáct v noci- jela sem z brigády a do autobusu nastoupil...no, od pohledu uchyl. Něco na mě pokřikoval a vubec se tak nějak divně choval..tak sem si "připravila" klíče. Nevystoupil, jel dál...naštěstí..

Jinak v tomto statě je to fakt na ..... tady má obět menší práva než násilník... Crying or Very sad
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mak
81-160
81-160


Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Zlin

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 12:48 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Já je neházím, dám si jednotlivé klíče mezi prsty a ruku v pěst.


To je taky dobré využití. Tohle nám říkala učitelka někdy ve třetí třídě... Ale podle mě je to příliš blízký kontakt. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 2:35 pm    Předmět: Citovat

To sice je, ale přece jenom je to jistější, já kdybych klíče hodila, tak se na sto procent netrefím, chlapa se nezbavím a ještě budu bez klíčů, takže i kdybych mu utekla tak se nedostanu domů. Nebo co kdyby je zvedl a nechal si je, taky docela blbé.
Možná nejjistější je kopnout ho někam...ale zase strefit se, že...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 11:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všem, hlásím se po čtyřech měsících od toho incidentu, chtěla bych informovat ty, kteří můj příběh četli, jak se mám já a moje vlasy.
Takže mým vláskům se daří celkem dobře, za ty 4 měsíce mi trochu zhoustly a povyrostly, takže už to není tak hrozné. Very Happy Nestříhala jsem, jen svépomocí trochu konečky. Kamarád, který mě ty 4 měsíce neviděl, mi řekl, že prý si myslel, že jsem si nechala vlasy uměle prodloužit, jak se mi to zlepšilo Laughing Cool To mi udělalo velkou radost. Používám denně Biohar, papám poctivě křemík, biosil a Hair booster (střídám - jeden den to, pak zas tamto), snažím se vlasy mýt a česat co nejméně a co nejšetrněji přírodními šampony a kondicionery. Snažím se zdravě jíst, často si dávám pochoutky ze želatiny. Takže snaha přinesla ovoce. Ale pořád to není to, co bývalo... Crying or Very sad Ale jsem optimistka a vidím, že vlásky pěkně rostou.
A ta holka, co mě napadla, je trestně stíhána a půjde před soud. Za výtržnictví, původně to mělo být za pokus o ublížení na zdraví. Hrozí jí nejspíše prý obecně prospěšné práce. Doufám, že jí napaří aspoň hodně hodin, krávě!! Snad existuje spravedlnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 7:33 am    Předmět: Citovat

Mauči, tak to je super si přečíst, že se Ti vlásky dávají do kupy! Vydrž, bude ještě líp, však ony ještě dorostou! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 11:05 am    Předmět: Citovat

Mauči, to jsem ráda, že je to takhle na dobrý cestě. Very Happy Ještě pár měsíců, a budeš mít ještě krásnější hřívu než kdykoli předtím, uvidíš! Very Happy Cool Very Happy Držím i nadále všechny palce!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 12:25 pm    Předmět: Citovat

Holky, děkuji! Dlouhé vlasy jsou můj sen! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 1:27 pm    Předmět: Citovat

taky mám s tebou radost z vlásků a přeji hodně štěstí u soudu, ale raději si od toho nic neslibuj...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.