Na jakém koncertě jste byli a jak se líbilo ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7075ba909a38d48e9e91c8d03766e822Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aneth
161-320
161-320


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 190

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 12:09 am    Předmět: Citovat

Vrátila jsem se teď z Nightside, bylo to naprosto skvělý. A na Clan Of Xymox budu ještě dlouho vzpomínat:)
Byl jste tam také někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 8:02 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Včera Blackmore's Night. V pakulu- tím pádem zabitá akustika. Slitý zvuk se člověku mlátil kolem hlavy jako pingpongový míček. Můj doprovod říkal: neznat je, řeknu, že neuměj hrát. Ach jo. Navíc v sále, kde jsou křesla jak v obýváku, se nedá stát ani tancovat. Ochranka buzerovala lidi, ať sedí na zadku. Já uprostřed řady v sedě trpěla. Moje nohy v gotických botech nad kolena mi asi děkovaly, ale se mnou to škubalo. Suma sumárum, nejhorší koncert BN, co jsem zažila.
Navíc tedy dlouhé prostoje mezi songy, protože Richie měl obzvláště vrtošivý den Laughing


Já se na ten koncert těšila, ale nesehnala jsem lístky. Sad Ale když řikáš, že to nebylo zrovna dobrý, tak jsem nakonec i ráda. Měla by se to příště dít jinde...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: ne září 12, 2010 5:57 pm    Předmět: Citovat

Já byla v sobotu na Závišovi!!! K tomu jsem ho potkávala celej víkend na vinobraní....na to že byl ožralej tak, že ani nemohl naladit kytaru, zpíval fakt výborně. Další z dalších životních snů splněn....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 9:36 am    Předmět: Citovat

Já jsem byla o víkendu na vinobraní. Hrálo tam vše možné, ale nadšené jsem byla jen Janou Kratochvílovou. Neskutečná, úžasná, spontální, skvěle hráli, ona skvěle zpívala, hodně se mi líbilo jak si hrála s hlasem, umělkyně... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 7:44 am    Předmět: Citovat

Ja som bola včera na Eluveitie a Korpilkaani...Super šov, ukoristila som si fotku s gitaristom Eluveitie Very Happy a výborne sa zabavila. Speváčka od Eluvetie sa ostihala, a predvieldi aj Godnr.Unviverse, trochu nezvyklý zvuk, na to že to boli členovia ELuveitie..ale určite si ich ešte vypočujem.
A samozrejme skvelý vizuálny zážitok.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 9:54 am    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
Ja som bola včera na Eluveitie a Korpilkaani...Super šov, ukoristila som si fotku s gitaristom Eluveitie Very Happy a výborne sa zabavila. Speváčka od Eluvetie sa ostihala, a predvieldi aj Godnr.Unviverse, trochu nezvyklý zvuk, na to že to boli členovia ELuveitie..ale určite si ich ešte vypočujem.
A samozrejme skvelý vizuálny zážitok.


jéé, to se máš, oboje jsou kapely, co mám hodně moc ráda, zvlášť Eluveitie Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 10:52 am    Předmět: Citovat

to bolo v BA v MMC? (či sa mýlim?) Elu sú fajn, ale keď už som na nich bola druhý krát, tak ma to až tak nebralo. ale show urobiť vedia, to im musím nechať Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 12:05 pm    Předmět: Citovat

Iwin napsal:
psilocybe napsal:
Ja som bola včera na Eluveitie a Korpilkaani...Super šov, ukoristila som si fotku s gitaristom Eluveitie Very Happy a výborne sa zabavila. Speváčka od Eluvetie sa ostihala, a predvieldi aj Godnr.Unviverse, trochu nezvyklý zvuk, na to že to boli členovia ELuveitie..ale určite si ich ešte vypočujem.
A samozrejme skvelý vizuálny zážitok.


jéé, to se máš, oboje jsou kapely, co mám hodně moc ráda, zvlášť Eluveitie Smile

Taky v dobrém závidím Eluveitie... nejsou peníze, abych se na ěnco takového vydala Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 6:44 am    Předmět: Citovat

morana napsal:
to bolo v BA v MMC? (či sa mýlim?) Elu sú fajn, ale keď už som na nich bola druhý krát, tak ma to až tak nebralo. ale show urobiť vedia, to im musím nechať Very Happy

Ano, presne tam Smile
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 9:32 am    Předmět: Citovat

V sobotu jsem byla v klubu Vagon na Národní třídě v Praze na Professorech. Hrajou pozdní tvorbu Beatles, sólovou Johna Lennona, něco od Deep Purple, Led Zeppelin, AC/DC.
Atmosféra byla skvělá, kluci hráli výborně. Kdo máte tuhle hudbu rádi, přijďte 12.11. do Vagonu Wink
Tady je odkaz na nějaké fotky
http://www.imagine.cz/galerie/1/kluby/32/vagon-70.-vyroci-nar.-j.-lennona-9.10.2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.