Běhání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 52, 53, 54  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f187c35f2d8b13b21c2b2eb63a7ee15eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 8:24 pm    Předmět: Citovat

heyday napsal:
tady v Cechach se mi nebeha dobre (nj. parkrat jsem vstala a vybehla). nase mesto neni male ani velke, ale lidi tu na bezce koukaji jako na martana a ja si pripadam jako blbec


Interesting opinion Wink For me, it was always easier to run in Czechia than in England, because I prefer running in forests, or along rivers, or any kind of nature. Maybe people started at you like a Martian because you have green aerials on top of your head and pink polka-dot skin? Smile Sorry, I'm just kidding Wink Those people might have stared because they were inspired by you Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 9:16 pm    Předmět: Citovat

Já se chystala začít na jaře...zatím jsem byla dvakrát Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 10:16 pm    Předmět: Citovat

Tak já nejsem žádný běžec dlouhých tratí, na to prostě nemám výdrž. To budu klidně hodinu tancovat irský tance, půl hodiny skákat na trampolíně, nebo dělat ve vodě kotrmelce, ale víc jak kilometr v celku prostě neuběhnu. Sprintování ale miluju, dobíhání autobusů, to je moje, dát si rovinku v parku - souboj se psem švagrovky (ještě jsem nikdy nevyhrála Smile) Nebo prostě jen lítat po lese z kopečku na kopeček, přeskakovat kořeny jak pošuk, na to mě užije.
Cíleně běhat s mp3 na uších, očima upřenýma na špičky nohou, to mně tedy neuvidíte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 10:20 pm    Předmět: Citovat

Asi před 2 lety jsem necelý rok běhala. Musím říct, že mě to dost bavilo, ale musela jsem si na to zvyknout a běhat trochu pravidelně. Od té doby, co jsem přestala kvůli nedostatku času, jsem se k tomu nedostala. Neříkám nedonutila, protože si nemyslím, že je to zdravé. Klouby namáháte i když jste hubení a nepřeháníte to a to není můj případ, běhala jsem častěji než obden (což není pro organismus moc dobré) a někdy i víc než 2 hodiny, i když jsem to střídala s chůzí, a hubená nejsem.

Jenomže mě žádný jiný sport tak nebaví, kromě dance aerobiku, ale na ten tady nemám kam chodit, a plavání, na které musím dojíždět a mám nic moc spojení, navíc to není zadarmo, a to vůbec nemluvím o vlasech, které tím trpí. Koupila jsem si rotoped, ale to mě moc nebaví. Takže bych opravdu chtěla začít znovu, ale říkám si, že bych neměla.

Jinak ne že by mně bylo příjemné, když na mě někdo hledí, protože žiju v tak malé vesnici, že se o tom baví lidé, se kterými jsem v životě promluvila dvě věty o počasí a sestra se to dozví od lidí, které vůbec neznám, což nechápu (nevedu nijak zvlášť vzrušující život, ale že bych ho měla tak nudný, abych se zajímala o podrobnosti ze života úplně cizích lidí, to si neumím představit). Ale je to dost dlouho, co jsem se rozhodla, že svůj život řídím já a ne lidi okolo mě, takže "co řeknou lidi" má rozhodnutí neovlivňuje.
_________________
http://prirodni-kosmetika.blogspot.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2009 6:24 am    Předmět: Citovat

Taky nejsem schopná vstát ráno Very Happy Tak chodím večer, jak se začne stmívat Smile

Nemyslím si, že by bylo běhání namáhavé na klouby a tělo, pokud člověk dodržuje nějaké zásady. Třeba zahřátí a protažení svalů, vhodná obuv (do které se vyplatí investovat), pokud možno ne asfalt, ale měkčí terén: les, polní cesta, tráva..., správná technika běhu, nepřetěžování, následná relaxace s uvolnením. Pak může být běhání jen prospěšné Wink
Běh je super na uvolnění a relaxaci, zvýšení kondice, zpěvnění těla a třeba shození pár kil a našlo by se tisíc dalších věcí.

A znovu opakuju svůj názor, pokud člověk běhá správně a s mírou, není to pro tělo zátěž, ale naopak přínos. Samozřejmě doplňuju, že běh není vhodný pro lidi s nadváhou, tam je zatěžování kloubního aparátu jisté.

Včera jsem si byla večer zaběhat poté, co mě zas mamka nehorázně vyočila (a hlavně rozesmutnila) a behalo se mi fajn, uběhla jsem víc než minule. Mám takovej svůj plán, jednou týdně plavání a třikrát až čtyřikrát běh. Doplněné kolem, na kterém se všude dopravuju. Tak snad to bude mít efekt:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2009 5:08 pm    Předmět: Citovat

MrE napsal:
Interesting opinion Wink For me, it was always easier to run in Czechia than in England, because I prefer running in forests, or along rivers, or any kind of nature. Maybe people started at you like a Martian because you have green aerials on top of your head and pink polka-dot skin? Smile Sorry, I'm just kidding Wink Those people might have stared because they were inspired by you Wink

Unfortunately, it´s true - I have really pink cheek Embarassed
Running in nature is better but I don´t feel safe in municipal park or other empty places. On the other hand it could be a good motivation for faster run Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucky1
41-80
41-80


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 9:29 am    Předmět: Citovat

Tak dneska jsem šla poprvé v životě jen tak ven běhat. Zjistila, že s mou fyzičkou je to dosti mizerné a že s tím musím něco udělat. Navíc když jsem ještě před 3 lety chodila do atletiky a byla jsem v tom dobrá! Jenže potom, co jsem se vydala ven běhat, jsem zjistila, že jsem na to ještě tak 20× hůře než jsem myslela Very Happy. Dokázala jsem běhat tak 10 min. s dvěma kratšimi přestávkami, zbytek jsem raději došla Very Happy. Takže teď nevím, jak dál. Nejspíš to budu muset pořád zkoušet, ale je to strašné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 8:16 am    Předmět: Citovat

behanie ma bavi, nevenujem sa mu často, ale ked si potrebujem oddychnut od vsetkeho,berem mp3 a idem.... Smile krásne to vycisti hlavu...najlepsie je pre mna behat v prirode, tam ani mpš neni treba. ale pravda ludia pozeraju ako na martana... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 5:48 pm    Předmět: Citovat

Lucky1 napsal:
Tak dneska jsem šla poprvé v životě jen tak ven běhat. Zjistila, že s mou fyzičkou je to dosti mizerné a že s tím musím něco udělat. Navíc když jsem ještě před 3 lety chodila do atletiky a byla jsem v tom dobrá! Jenže potom, co jsem se vydala ven běhat, jsem zjistila, že jsem na to ještě tak 20× hůře než jsem myslela Very Happy. Dokázala jsem běhat tak 10 min. s dvěma kratšimi přestávkami, zbytek jsem raději došla Very Happy. Takže teď nevím, jak dál. Nejspíš to budu muset pořád zkoušet, ale je to strašné.

Mně dělal problém dech, pak jsem ale s sebou vzala psa, kterýmu dělá delší běh eště větší problém jak mně, a tak jsem musela zpomalit a ha, dokázala sem naráz běžet půl hoďky a nedusit se u toho:). Na začátek fakt stačí rychlost rychlejší chůze - akorát, že běžíšSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 10:41 am    Předmět: Citovat

Loni jsem chodila pravidelne behat tak obden, kdyz to nevyslo, tak obdva. Nikdy jsem nejak extra nesportovala, jen na zakladce, ale to se nepocita:) Takze to byl pro me docela nasup. Zacala jsem indianskym behem (stridani chuze a behu) a postupne se dopracovala az k tomu, ze jsem mela faaajn kondicku. Vypestovala jsem si na beh desne prijemnou zavislost. Ani ne tak na beh, ale na ten pocit potom. Nebylo nic uzasnejsiho, nez ze sebe smyt ten pot a jit na pivko Laughing Krasne se mi zpevnila postava a zmizela celulitida. No parada proste. Bohuzel jsem se zimou prestala a misto toho zacla chodit plavat, coz bylo dost drahe a casove narocnejsi. A taky ty vlasy a plet celkove Rolling Eyes Pak byly zkousky a ja se na to vykaslala uplne. Ted bych chtela zase zacit, ale nejak se nemuzu dokopat. Ty zacatky nejsou uplne idealni, ale pak to stoji za to Wink
Jo a nejsem zadny psycho, co by behalo tak hodku v kuse Laughing me staci tak 15-20 min a ucinek to ma taky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 52, 53, 54  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.