Kupujete ručně dělané výrobky?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=83f5678c1eb3c9d0fdcbdd4e36ec23daZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 9:43 pm    Předmět: Kupujete ručně dělané výrobky? Citovat

Když mám čas a nechce se mně dělat na internetu něco užitečného, brouzdám po www.etsy.com, takže jsem byla nadšená, když jsem objevila českou verzi www.Fler.cz. Bohužel to, co jsem hlavně hledala, tam nemají - všechna mýdla jsou glycerinová z mýdlové hmoty. Ale kabelek bych si tam vybrala spoustu a až budu příště kupovat, první se podívám tam. Jinak jsou tam třeba šperky a spony, ty jsem si ještě moc neprohlížela.
_________________
http://prirodni-kosmetika.blogspot.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 4:35 am    Předmět: Citovat

Jo, jo Fler. cz, tam je má žena jak doma... nejvíce jí tam zajímá pletení a pak pedik... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 9:42 am    Předmět: Citovat

jj, taky proklinam den, kdy sem na nej narazila. Jako svoji osobni mstu cpu fler vsem kamaradum, at nemam tuhle nebezpecnou zavislost jen ja. Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 11:46 am    Předmět: Citovat

Páni, tak tam jsou fakt nádherné věci, díky za tip, kde nakupovat. Wink

edit: Už jsem tam zaregistrovaná a jak tak koukám, taky bych vás měla spíš proklínat, už vidím, na co budou padat výplaty. Very Happy Hlavně ty bytové doplňky...Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 12:51 pm    Předmět: Citovat

Tam kradu nápady Laughing Poslední dobou jsem se pustila do výroby vlastních náušnic, náramků, prstýnků a náhrdelníků. Trochu jsem vybrakovala k tomu určený obchod a už mám doma docela sbírku. Prostě mě nebavilo shánět něco podle svých představ, tak jsem si to vyrobila. Ovšem někdy mě zarazí, že se ty šperky prodávají dost draho.
Na Fler jsou ceny dost reálné, ale třeba v obchůdku v centru Prahy jsem viděla mnohem jednodušší věci, než dělám já, které by byly hotové tak za 30 minut a ono to stálo kolem 450,- Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 1:16 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Tam kradu nápady Laughing Poslední dobou jsem se pustila do výroby vlastních náušnic, náramků, prstýnků a náhrdelníků. Trochu jsem vybrakovala k tomu určený obchod a už mám doma docela sbírku. Prostě mě nebavilo shánět něco podle svých představ, tak jsem si to vyrobila. Ovšem někdy mě zarazí, že se ty šperky prodávají dost draho.
Na Fler jsou ceny dost reálné, ale třeba v obchůdku v centru Prahy jsem viděla mnohem jednodušší věci, než dělám já, které by byly hotové tak za 30 minut a ono to stálo kolem 450,- Shocked


Naprostý souhlas - já si teda radši vymýšlím vlastní designy šperků (dělám hlavně ketlované - drátky+korálky), a když vidím kolikrát v obchodech úplně jednoduché věcičky za ceny, tak 3-5 x vyšší, než občas prodávám šperky já.....je pravda, že u těch jednoduchých šperků hodně záleží na použitém materiálu - pokud člověk koupí komponenty od Swarowskiho, Murano a nebo ručně vinuté perly, výsledný produkt ani laciný být nemůže...ovšem šperky z těchto materiálů se až na vyjímky v obchodech neobjevují.....
Já ráda koukám na bazárek korálkářek www.rooya.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 1:43 pm    Předmět: Citovat

Já chodím do obchůdečíčku (vážně je malý jak koupelna v paneláku Laughing ) www.starbeads.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mehta
161-320
161-320


Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 179

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 9:14 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Ovšem někdy mě zarazí, že se ty šperky prodávají dost draho.
Na Fler jsou ceny dost reálné, ale třeba v obchůdku v centru Prahy jsem viděla mnohem jednodušší věci, než dělám já, které by byly hotové tak za 30 minut a ono to stálo kolem 450,- Shocked

Nesouhlasím. Na fler.cz registrovaná nejsem, ale často a ráda tam nakukuju a přinejmenším právě u šperků je tam spousta věcí hodně podhodnocená, prodávaná jen za cenu materiálu. Že je v ceně šperku schovaný i čas na nákup materiálu (poštovné u on-line obchodu), nápad, čas strávený výrobou, focením, stahováním, upravováním a nahráváním fotek, psaním popisků, čas strávený při vyřizování objednávky od zákazníka a cesta na poštu, to spousta zákazníků - a podle těch cen soudím i spousta těch, co tam prodávají - nějak přehlížejí.
Jasně, když si vyrábím něco pro sebe nebo jako dárek, taky na tyhle náklady koukám taky jen na půl oka, ale když se tím někdo živí (což pravda, většina lidí na fleru nejspíš nedělá, ale zrovna ten obchůdek v centru Prahy asi ano), tak je jasné, že si nějak vydělat musí.
Teď jsem se třeba schválně mrkla na aktuální titulní stranu šperků, mezi nimi sice hodně jednoduché, ale docela povedené naušnice za 29, 37 a 55 Kč Shocked Nechápu, jak si někdo může své práce takhle nevážit.

edit - to "nesouhlasím" patřilo k větě "Na Fler jsou ceny dost reálné." Podle mě nejsou reálné, ale podhodnocené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2009 4:49 am    Předmět: Citovat

Pro Mehtu, víš, má žena ráda plete a háčkuje a plete z pediku a ze zkušenosti vím, že kdyby si za upletený svetr, který plete 14 - 21 dní, řekla vč. materiálu , kupříkladu 1000 - 1500,-Kč, tak by to nikdo nechtěl, protože by se to každému zdálo moc drahé... takže plete za materiál + něco málo navíc a i tak se stává, že se to některé dotyčné zdá drahé...
Confused Embarassed Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2009 6:21 am    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Pro Mehtu, víš, má žena ráda plete a háčkuje a plete z pediku a ze zkušenosti vím, že kdyby si za upletený svetr, který plete 14 - 21 dní, řekla vč. materiálu , kupříkladu 1000 - 1500,-Kč, tak by to nikdo nechtěl, protože by se to každému zdálo moc drahé... takže plete za materiál + něco málo navíc a i tak se stává, že se to některé dotyčné zdá drahé...
Confused Embarassed Wink Laughing

Proto bych nikdy nepletla na zakázku - uplest svetr - to je nějakých hodin s jehlicemi - ale bohužel to nikdo neocení. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.