Anketa barvené x nebarvené
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=78ff7bcd24bc33efb8a2a7bafdc7dd84Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Moje vlasy mají barvu
původní
44%
 44%  [ 69 ]
změněnou
55%
 55%  [ 87 ]
Celkem hlasů : 156

Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 5:56 am    Předmět: Citovat

egle napsal:
Déscantes napsal:
Kamarádka s vlastní myšinou se úplně rozzářila s obarvenýma vlasama. Takových lidí znám desítky. Ale jsou i jemné typy, kterým nejlíp sluší přirozená barva.

ono opravdu hodně záleží na původní barvě, pokud má někdo svoji pěknou hnědou (zdravíme Kla Wink ) tak naprosto chápu, že nebarví, taky bych nebarvila... ale moje vlasy prostě nemají žádný odstín, kdybych je musela nějak pojmenovat, řekla bych, že jsou prostě světlé, ale odstín nemají žádný... tak jim ho dodám aniž bych nějak ztmavovala nebo zesvětlovala, aby nebyly odrosty... a myslim, že tohle trápí většinu těch, co se barví, sytá barva vlasů je prostě hezčí


Též zdravím, ale lehce oponuji. Mně se líbí skoro každá přirozená barva a už jsem to tu psala mockrát, nic takového jako tzv. myší barvy neuznávám, myslím, že si spousta dívek a žen dělá zbytečně hlavu Wink Ale je mi jasné, že mi nikdo stejně neuvěří... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 6:18 am    Předmět: Citovat

Hlásím se k nebarvenému háru též. Teda pokud se nepočítá občasné zesvětlení od sluníčka. Wink A mám problém ve svém okolí najít nebarvené dlouhovlásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 7:06 am    Předmět: Citovat

egle napsal:
Já se hlásim mezi barvené... moji vlastní barvu nemám pěknou, takovou našedlou a nijakou, tak tomu pomáhám zlatou hennou do takového pěkného zlato-hnědo-narezlého odstínu... a dost lidí už mi řeklo, že to vypadá hodně přirozeně, jedna kámoška mi ani nechtěla věřit, že se barvím Laughing takže já se barvení vzdát nehodlám, přirozenost nepřirozenost... Wink


Jsem na tom úplně stejně, údajně jsem tmavší tzv. "špinavá" blond, já bych se tak ale vůbec nenazvala, od malička, kdy jsem byla úplná blondýnka, mi vlasy hooodně ztmavly, nejsou ale hnědé, přesně jak říká egle, barvu mají takovou našedlou, nevýraznou, prostě divnou. Tak tomu trochu pomáhám a jednou za půl roku dávám přeliv (chemický), trvalou barvou jsem byla nabarvená jen jednou, dobarvovat odrosty mě ale nebavilo, asi by to bylo i dost destruktivní. Mám štěstí, že se mi ten přeliv rychle nevymyje, půl roku ho nechávám odrůstat a rozdíl oproti mé vlastní barvě není ani moc vidět, postupně světlá až se přirozeně vytratí. Kadeřnice se hned napoprvé strefila do barvy, která se mi moc líbí, je to sice plavá blond, ve skutečnosti je ale o dost tmavší, na sluníčku jde vyloženě dozrzava, což se mi fakt moc líbí. Very Happy Vždycky jsem toužila po tmavších vlasech, teď už naopak ne, stačí mi jen čas od času trochu oživit tu myší šeď. Wink

Nejlepší na tom je, že jak se s přítelem nevídáme moc často, do teď si asi chudák myslí, že je to má přirozená barva. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 7:09 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Též zdravím, ale lehce oponuji. Mně se líbí skoro každá přirozená barva a už jsem to tu psala mockrát, nic takového jako tzv. myší barvy neuznávám, myslím, že si spousta dívek a žen dělá zbytečně hlavu Wink Ale je mi jasné, že mi nikdo stejně neuvěří... Laughing


Mně se taky líbí skoro každá přirozená barva, jen ne ta moje. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 7:39 am    Předmět: Citovat

Hlásím se k barveným (melírovaným).

Má barva je myšo-hnědo-zrzo a když mi do toho v létě sáhne sluníčko, tak to je vůbec katastrofa, od 17-ti odbarvuju na melír.

Nejsem příznivcem barvení za každou cenu, třeba naše sousedka má úžasnou kaštanovou barvu vlasů od přírody a v létě jí to jde lehce do plava, mít takovou jako ona, tak se na kysličník vybodnu. Bohužel nejsem takovým šťastlivcem a tak mi nezbývá než si vypomoct Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 8:36 am    Předmět: Citovat

Barva, jak jinak Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 8:45 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Též zdravím, ale lehce oponuji. Mně se líbí skoro každá přirozená barva a už jsem to tu psala mockrát, nic takového jako tzv. myší barvy neuznávám, myslím, že si spousta dívek a žen dělá zbytečně hlavu Wink Ale je mi jasné, že mi nikdo stejně neuvěří... Laughing

což o to, já bych ti to i uvěřila, za předpokladu, že bys viděla mou přirozenou (ne)barvu a upřímně řekla, že se ti líbí... Wink (to ještě za celý můj život nikdo neudělal, takže bych ti v tomhle moc nedůvěřovala Wink )
ale já osobně nejsem nadšená myšlenkou, že budu celý život šedivá a pak s věkem zbělám... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 8:51 am    Předmět: Citovat

egle napsal:
[
což o to, já bych ti to i uvěřila, za předpokladu, že bys viděla mou přirozenou (ne)barvu a upřímně řekla, že se ti líbí... Wink (to ještě za celý můj život nikdo neudělal, takže bych ti v tomhle moc nedůvěřovala Wink )
ale já osobně nejsem nadšená myšlenkou, že budu celý život šedivá a pak s věkem zbělám... Laughing


No, vzhledem k okolnostem to asi těžko někdy uskutečníme Laughing Vycházím z toho, že když už někdy narazím na někoho s tou tzv. šedou, myší a já nevím jakou barvou, tak se mi to většinou líbí, zvlášť na dlouhých vlasech. Ale jsem si vědoma toho, že to většina lidí vnímá jinak, přijde jim děsná, nevýrazná atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 10:00 am    Předmět: Citovat

Hlásím se do tábora barvenejch! I když teď, jak se barvím hennou, jsem po letech přece jenom trochu blíž svý původní hnědý, než když jsem si dávala zářivě červenou chemickou. A taky už je teď třeba sem tam nějakou tu šedinku zakrejt... Mně by moje původní barva nevadila sama o sobě, byla to taková normání hnědá, na spoustě lidí moc hezká - ale v kombinaci s bledou pletí jsem neustále vypadala vysloveně zeleně a nemocně. Zatímco když se tomu přidá nějakej čevenej odstín (nejlíp studeně červená, boj o "studenou" hennovou stále pokračuje Wink ), tak už jsem spíš interesantně bledá než zelená, což beru jako plus Very Happy Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 11:26 am    Předmět: Citovat

Já nebarvím (a půlka lidí mi to nevěří). I když se chystám na černou hennu, abych zakryla, jak my vlasy odzhora přecházejí z černé po hnědou:-), no a taky používám bezbarvou hennu, ale to se nepočítá. I když uznávám, že barvit se s mou přirozenou barvou nemá moc smysl, jednak to není vidět, a i kdybych odbarvovala, myslím, že žádného zajímavějšího odstínu nedosáhnu. Sestra má vlasy tmavohnědé a taky nebarví. Jinak skoro všechny kamarádky ano. Já nevím, mě se "myší šeď " taky celkem líbí, ale naprosto chápu, proč to dělají. Jen mi příjde, že zvlášť chemické barvy vypadají často nepřirozeně. Občas mám pocit, že se většina dívek a žen obarví na zrz nebo černou, protože to je v módě a vůbec nehledí na to, že k ní ta barva typově nesedí.
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.