Anketa barvené x nebarvené
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=49c447baae391196b531efede970315bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Moje vlasy mají barvu
původní
44%
 44%  [ 69 ]
změněnou
55%
 55%  [ 87 ]
Celkem hlasů : 156

Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 11:57 am    Předmět: Citovat

Barvím z donucení ( šedivění) na svůj původní odstín... chápu holky s hodně nevýraznou barvou vlasů, případně s odstínem, který k nim typově vůbec nesedí - i to se stává) - ale jinak jsem tak trochu proti barvení - zbytečnost, která ničí vlasy... a žasnu nad kadeřníky, kteří 14ti leté slečně se sytým vlastním odstínem doporučí permanentní barvu na zvýraznění , případně přeliv ( který se nikdy nevymyje úplně) - hnusný byznys.
Na druhou stranu - jsou horší věci než obarvené vlasy Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 4:57 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Pozoruji velice podobný jev. Jinak já nejsem nijakou změnou barvy zasažená a nikdy mě to ani nelákalo. Hennu používám jenom vitamínovou a ta se na mojí barvě nijak neprojevuje Wink


Já taky tak Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 7:03 pm    Předmět: Citovat

ja uz mam svoju farbu, teda tak pol na pol, henu davam uz len vitaminovu. minule som v autobuse videla take krasne dievca, alebo zenu? cela bola taky tmavy typ, mala hnede velke oci a huste tmave obocie a uplne krasne zdrave cierne vlasy po pas, tie vlasy boli farbene, lebo pri korienkoch som si vsimla taky maly odrast. velmi som ju sledovala. bola nadherna a tie zafarbene cierne vlasy jej ozaj slusali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 8:24 pm    Předmět: Citovat

Já taky barvím, teď zatím jen hennou. Ale jak to tady tak čtu, tak si asi nechám svoji přírodní. Abych byla zajímavá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 10:42 pm    Předmět: Citovat

Nechápu jak se mi kdysi líbily melírované vlasy, i tři barvy mít na hlavě. Jak jsou vlasy dlouhé hezké husté, tak se mi na nich líbí každá barva jestli zrz červená hnědá blond nebo černá. Je sranda, že některé holky co si vlasy barvi, by je rády měly nebarvené, kdyby šlo bez odrůstání přejít hned k přírodní barvě. Ale odrosty nikoho nebaví, ani mě ne a teď mi pomohla dovča u moře, odjela jsem tm. hnědá a přijela jsem neurčité barvy dost podobné té mojí přírodní. Já si na hlavu patlala furt něco od 15, dřív barvy, poslední dobou henna, přelivy...Ale moje přírodní barva se mi líbí, ale jak byly vlasy jednou obarvené, tak už to bez odrostů nešlo a než čekat až odroste, tak je přeci jednodušší znova barvit, prostě začarovaný kruh. Si zas myslím, že příroda ví, proč máme kdo jakou barvu, že by nám měla slušet. Když se třeba člověk kapku namaluje nebo je v létě od sluníčka snědší, tak mu to nemůže neslušet ta jeho přírodní. Ale samozřejmě že správně nabarvené vlasy můžou člověka víc zdůraznit či rozzářit.

Naposledy upravil Simeek dne so červenec 11, 2009 10:01 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 5:57 pm    Předmět: Citovat

Nebarvím a dost se děsím okamžiku, kdy budu muset minimálně hennovat barevně Evil or Very Mad Snad to ještě dloooho nebude.
Nesnesla bych pocit, že mám na hlavě něco "umělého". V pubertě jsem si asi 4x dala přeliv na pozměnění odstínu, ale všechno se beze zbytku vymylo. Posledních pár týdnů jsem tehdy mohla vyletět z kůže. Prostě jsem ten pocit nemohla vydržet, jakoby mé vlastní vlasy něco "dusilo". Od té doby už celá léta nosím jen barvu, co jsem dostala do vínku. Ironií je, že se mě stále někdo ptá, kde jsem ji sehnala. Naposledy mi v salonu, kam chodím na lymfodrenáž, povídá kosmetička, co mě zná už 2 roky :"vy máte novou barvu ?" Kolikrát jsem jí už říkala, že se NEBARVÍM !!! Ach jo.

Pokud jde o ostatní dámy (i pány), ve většině případů vůbec nechápu, proč si ničí vlasy a svůj přirozený barevný typ nějakým barvením Confused Je to škoda. Podle mě má barvení smysl pouze v případě, kdy člověk předčasně šediví a nebo k němu šedé vlasy vyloženě nejdou. Například mamča je jižní typ a se svou téměř bílou by vypadala příšerně. Takže ji barvím na její kdysi původní tmavě hnědou.

Ve své profi éře jsem se umělé barvení vždy snažila klientům vymluvit. Většina byla ale bohužel naočkovaná kadeřnickými řečmi o "nudné myši". Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 6:33 pm    Předmět: Citovat

inak ta mysia farba, co na nu tolky pindaju je podla mna najkrajsi prirodzeny odtien aky existuje. a ani sa neda chemickou farbou vytvorit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 6:45 pm    Předmět: Citovat

To nedá.
Ale roste to od přírody, takže to nevadí Smile
Mě se ta barva prostě nelíbí. Má "dar" naprosto zatlačit svou nositelku do pozadí. Pokud je někdo spokojen se svou barvou, je to výborné. Pokud není, a právě u těchto odstínů to naprosto chápu, tak jsou lidi šťastní, když si mohou pomoct barvou.
Já se jim teda vůbec nedivím, když "pindají", jak tu píšete - (tj. stěžujou si na tuto barvu.)
Ne všem se totiž líbí to, co jim na hlavě od přírody roste.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 6:52 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
inak ta mysia farba, co na nu tolky pindaju je podla mna najkrajsi prirodzeny odtien aky existuje. a ani sa neda chemickou farbou vytvorit.


Já bych asi řekla, že ji taky mám...Tak to já si ji schválně nechám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 11:33 am    Předmět: Citovat

Když si někdo myší barvy odbarví na černou či blond a pak má 5cm myšecí odrosty, tak to nevypadá dobře, to je jasné, ale když má dlouhovláska dlouhé myšecí vlasy, tak to nemůže vypadat špatně a dokonce si myslím, že je to IN i u těch slečen co o sebe pečují přespříliš. Když je holčina decentně a lehce nalíčená a přitom má přirozenou svou barvu vlasů a třeba jsou od ramen dolů, tak to nemůže vypadat špatně. Těším se, až mi vlásky poporostou, snad se rozrostou když už na ně nebudu žádné přelivy ani nic podobného dávat. A těším se na mou přírodní barvu, jojo kdybych nebyla v 9. třídě taková bláznivá a nezačla experimentovat s barvama Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.