Anketa barvené x nebarvené
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c350744f5fe58b5a63c1ca96614789eeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Moje vlasy mají barvu
původní
44%
 44%  [ 69 ]
změněnou
55%
 55%  [ 87 ]
Celkem hlasů : 156

Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 12:27 pm    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
tanka777 napsal:
inak ta mysia farba, co na nu tolky pindaju je podla mna najkrajsi prirodzeny odtien aky existuje. a ani sa neda chemickou farbou vytvorit.


Já bych asi řekla, že ji taky mám...Tak to já si ji schválně nechám Wink


som za Wink ved priroda vie najlepsie co komu pasuje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 6:38 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem majitelkou této myší barvy a mám ji ráda. Dřív jsem si mírně měnila barvu přelivem na takovou neurčitou hnědozrz, ale zdálo se mi, že vypadám, jak kdybych nosila paruku a jsem ráda , že se to vymylo skoro všechno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 7:44 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem přece jen prý taky neobarvená Smile Já sice hennozbytky na své hlavě vidím, ale jiní lidi si jich nevšimnou, ani když jim přímo ukazuju, kde je ta hranice odrostu Smile

(stále tvrdím, že jsem preventivně paranoidní Very Happy )
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 11:18 pm    Předmět: Citovat

Zajímavá diskuze Very Happy Já ani nevím kde jsem a osobně neznám nikoho ve svém okolí, kdo by nebarvil... Mně před rokem a půl začla barva tak nehorázně tmavnout, že raz za čas použiju nějaké ty fígle s citronem, vodkou, heřmánkem a dalšími zesvěcovadly, že to na pár měsíců ukojí moji spokojenost a docela má vliv henna. Používám sice bezbarvou, ale ta taky šisuje odstín do více zlaté...

Jinak mě rozhodila nedávná příhoda. Měla jsem sraz s jednou paní z praxe a jelikož nevěděla, jak vypadám, tak jsem řekla, že mám delší blond vlasy. Došla jsem na místo a ona mě "zprdla" - "Ale vy nejste blond!" A já na ni nevěřícně: "A co jako jsem?!" A ona: "No to je taková divná, neurčitá... hnědošedá!" Laughing Tak asi tak no Laughing K té diskuzi o myších barvách, mně to právě do té myší vesele tmavne (hlavně i obočí) a strašně se mi to nelíbí. Ta barva nejde pojmenovat, je prostě nijaká... U takových holek chápu, že barví, mně přijde, že pak díky té myšině pořádně nevyniknou a barvení (ať hennou nebo chemkou) je vážně rozzáří... a to jinak příznivcem barvení nejsem. Kdo ji má sytou, tomu upřímně závidím a ten barvit vážně nemá důvod Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 10:02 am    Předmět: Citovat

A tak už jsem se rozhodla, nebudu barvit. Právě jsem si vzpomněla, jak měla hezké vlasy sestřenka, když nebarvila a taky to byla taková myší Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 12:16 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
díky té myšině pořádně nevyniknou a barvení (ať hennou nebo chemkou) je vážně rozzáří...

Přesně tak Smile Ale těžko se to popisuje někomu, kdo tu barvu vnímá jinak.
Mě stačí příklad kamarádky s myšinou, opravdu nevýrazná holka, barva mdlá, šedá, unavená. Teď má rudou hřívu, střídá barvu a hennu, jak se jí to hodí, a je z ní kočka, a to není názor jen můj, ale celého jejího okolí. Ty její světle modré oči se úplně rozzářily...prostě rozdíl jak Brno, zkoušela i tmavohnědou, ale vrátila se k červené.

Já mám původní středně hnědou, možná torchu tmavší, jdoucí do popelava, - u hlavy to vypadá šedě- kdo to má taky, pochopí- a vypadám s tím jak svůj vlastní stín, tak nějak mdle. Já budu barvit pořád, a je mi jedno jestli barvou nebo hennou, vyhovuje mi oboje, možná zkusím tu lush hennu, jestli by zvládla barvit načerno, to by byla paráda, možná i hodně tmavě kávově hnědá by mi stačila, všechno je lepší než ta mdlá původní hrůza. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 1:01 pm    Předmět: Citovat

no ved kazdy aby bol spokojny so sebou Very Happy ja mam tiez taku mysinu, si myslim, ale uz sa mi paci a tiez som dlho farbila. proste vseobecne sa mi ta farba velmi paci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 1:10 pm    Předmět: Citovat

souhlasím, to je nejdůležitější, aby každý nosil to, v čem je mu fajn...ať už přírodu nebo barvu Very Happy

Naposledy upravil Déscantes dne ne červenec 26, 2009 1:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 1:12 pm    Předmět: Citovat

Mě spíš štve, že abych byl blond musím si nechat dávat na kebulu kysličník, příroda je v tomto moc slabá Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 1:15 pm    Předmět: Citovat

pepo, sice kysličník, ale zase máš v dnešní době v uvozovkách "šetrný" kysličník, a spoustu kosmetiky, si představ co bys dělal před sto lety, ten šílený vyžírací peroxid, nebo ještě ve středověku, býčí moč na kebuli a hybaj na slunce Very Happy
Dneska je to sen! Very Happy Skáčou kolem tebe v saloně (jasně, nesmí to zvorat), na netu si koupíš profi přípravky...paráda! K barvě si jde pomoct snadno.
Dříve v minulosti leda tak blond paruku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.