Anketa barvené x nebarvené
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=643e4030d958deb80ca66bf7369bba2cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Moje vlasy mají barvu
původní
44%
 44%  [ 69 ]
změněnou
55%
 55%  [ 87 ]
Celkem hlasů : 156

Autor Zpráva
xmonis
21-40
21-40


Založen: 14.6.2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 1:16 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem taky majitelka té zvláštně definovatelné myšecí barvy Confused . Řeším teď dilema, zda je nabarvit nebo ne. Do dvaceti jsem měla vlasy přírodně blond, po dvacítce mi začaly tmavnout, bohužel i obočí, to mám teď skoro černé. Tak to vypadá divně, bledý obličej, černé obočí a myšecí vlasy. Teď v létě jsou světlejší, ale i tak nic moc. Buď je ztmavím, ale v tmavé vypadám jak smrtka a taky to zvýrazní nedostatek vlasového porostu. Když půjdu na světlejší, budu muset odbarvit obočí, do toho se mi moc nechce. Tak ještě uvidím, co jim nakonec provedu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 1:19 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
pepo, sice kysličník, ale zase máš v dnešní době v uvozovkách "šetrný" kysličník, a spoustu kosmetiky, si představ co bys dělal před sto lety, ten šílený vyžírací peroxid, nebo ještě ve středověku, býčí moč na kebuli a hybaj na slunce Very Happy
Dneska je to sen! Very Happy Skáčou kolem tebe v saloně (jasně, nesmí to zvorat), na netu si koupíš profi přípravky...paráda! K barvě si jde pomoct snadno.
Dříve v minulosti leda tak blond paruku Very Happy


Jo to je fakt, blond ála 60. léta je fakt "úžasný" dneska už to jde, nicméně chtěl bych třeba hennovat, ale to bych byl spíš zrz Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 1:22 pm    Předmět: Citovat

Já myslím že se o vlasy staráš příkladně, rozhodně tedy líp než drtivá většina chlapů...nebo zkusit vitamínovou hennecolor, směs bylin, to by snad nemělo barvit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 1:24 pm    Předmět: Citovat

Taky mě to napadlo,ale mám strach, že budu zelený holky tady z fora mě odradily...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uumi
21-40
21-40


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 8:30 pm    Předmět: Citovat

jak to tady mapuju,tohle vlakno by se melo jmenovat "zivot s mysinou" Laughing . Ja jsem tez majitelka mysiny,sice mi tahne vic do blond,ale od svych 14ti let ji nemuzu nejak stravit. Prosla jsem celym barevnym spektrem a ted po nestastnem meliru ktery od rijna lonskeho roku proklinam,se opet po nekolikate chci vratit k prirode a hlavne se s moji mysinou naucit zit. Jak uz bylo receno,priroda vi,co komu slusi nejlip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 8:54 pm    Předmět: Citovat

Uumi napsal:
jak to tady mapuju,tohle vlakno by se melo jmenovat "zivot s mysinou" Laughing . Ja jsem tez majitelka mysiny,sice mi tahne vic do blond,ale od svych 14ti let ji nemuzu nejak stravit. Prosla jsem celym barevnym spektrem a ted po nestastnem meliru ktery od rijna lonskeho roku proklinam,se opet po nekolikate chci vratit k prirode a hlavne se s moji mysinou naucit zit. Jak uz bylo receno,priroda vi,co komu slusi nejlip.


Já mám taky přírodně myšinu Sad Jako malá jsem byla blonďatý andílek, pak mi to ztmavlo, tak si pomáhám chemií, protože já tu myšinu nechci a nechci Evil or Very Mad Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 9:00 am    Předmět: Citovat

Já jsem spíš pro nebarvený. Ale barvím. Moje přírodní je tmavší kaštan,hezká barva,problém byl akorát v létě,kdy jsem to měla jak májová kočka,nahoře tmavý a horní délky a konce téměř blond vyšisovaný od sluníčka, a ještě se ta barva na slunci tvářila jako hodně zrzavá. Jinak zbytek roku to byla barva hezká a líbila se mi a asi by se nebarvila ani teď nebýt toho,že už před 30tkou jsem začala bělet( ano,já nešedivím,já rovnou bělím)není to ještě nějak moc,ale ty bílé v těch tmavých strašně svítí,takže od té doby barvím,snažim se o co nejpřirozenější barvu,ale zjistila jsem,že tmavší mi sluší víc,takže teď jsem tmavě hnědá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 9:07 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:

Jinak mě rozhodila nedávná příhoda. Měla jsem sraz s jednou paní z praxe a jelikož nevěděla, jak vypadám, tak jsem řekla, že mám delší blond vlasy. Došla jsem na místo a ona mě "zprdla" - "Ale vy nejste blond!" A já na ni nevěřícně: "A co jako jsem?!" A ona: "No to je taková divná, neurčitá... hnědošedá!" Laughing Tak asi tak no Laughing K té diskuzi o myších barvách, mně to právě do té myší vesele tmavne (hlavně i obočí) a strašně se mi to nelíbí. Ta barva nejde pojmenovat, je prostě nijaká... U takových holek chápu, že barví, mně přijde, že pak díky té myšině pořádně nevyniknou a barvení (ať hennou nebo chemkou) je vážně rozzáří... a to jinak příznivcem barvení nejsem. Kdo ji má sytou, tomu upřímně závidím a ten barvit vážně nemá důvod Very Happy


No doufám, že ta paní neřídí auto, bo má evidentně docela závažný problém s vnímáním barev Twisted Evil Laughing Laughing Laughing

A k myšině, no já už sisnad ani nebudu dřít ruku, ale prostě si myslím, že zvlášť na hodně dlouhých vlasech to vypadá moc hezky, a navíc je to barva, kterou skoro nikdo nemá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 9:54 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:


Jinak mě rozhodila nedávná příhoda. Měla jsem sraz s jednou paní z praxe a jelikož nevěděla, jak vypadám, tak jsem řekla, že mám delší blond vlasy. Došla jsem na místo a ona mě "zprdla" - "Ale vy nejste blond!" A já na ni nevěřícně: "A co jako jsem?!" A ona: "No to je taková divná, neurčitá... hnědošedá!" Laughing Tak asi tak no Laughing K té diskuzi o myších barvách, mně to právě do té myší vesele tmavne (hlavně i obočí) a strašně se mi to nelíbí. Ta barva nejde pojmenovat, je prostě nijaká... U takových holek chápu, že barví, mně přijde, že pak díky té myšině pořádně nevyniknou a barvení (ať hennou nebo chemkou) je vážně rozzáří... a to jinak příznivcem barvení nejsem. Kdo ji má sytou, tomu upřímně závidím a ten barvit vážně nemá důvod Very Happy


Takže paní si pod "blond" představila pouze platinovou blond od barvicích prostředků? To je velice smutné, že vlastně nedává ty ktásné, přírodní blond, kterých je tak málo, mezi blond... Opravdu tristní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 10:03 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
A k myšině, no já už sisnad ani nebudu dřít ruku, ale prostě si myslím, že zvlášť na hodně dlouhých vlasech to vypadá moc hezky, a navíc je to barva, kterou skoro nikdo nemá Laughing


Taky se mi ta barva zdá výrazná už jen tím, že skoro není k vidění Smile
A některým holkám i sluší, ale mě vůbec ne, nemám ji tmavou, ale je to barva do studena a mě sluší teplé barvy, ve studených vypadám jak vyblitá mrtvola. A tak stačí trochu citrónu a peroxidu z lékárny a hned je z ní krásná teplá zlatá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.