všetci maju dlhe vlasy a ja zavidim !!!
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4e6d13105b4f59ea711ad629b10ed8e7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Polar.Panda
21-40
21-40


Založen: 14.7.2009
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 7:37 pm    Předmět: všetci maju dlhe vlasy a ja zavidim !!! Citovat

Wink Ahoj , na tento server som sa dostala nahodou cez google ked som rozmyšlala kde zohnat dlhé hnedé CLIP IN-ny lebo som sa musela nechat ostrihat, koli tomu že moje vlasy boli nenapravitelne zničené. Moje dlhé vlasy mi strašne chýbajú Sad Sad Sad Milujem ten pocit, ked fúka vietor a vlasy vás šteklia na bedrách Laughing tak som myslela že ich nechám predlžit umelo ale to by asi aj tu hrstku vlasov čo mi zostalo zničilo Confused ... poprečítaa som si tu už tolko roznych rád a receptov, že som sa rozhodla... ododneška sa o svoje vlasky budem starat tak, aby som ich mala take krasne, a leskle ako všetky vy na tomto servri Wink Wink pozerala som si fotky a skutočne ma ovladla taka zavist, ale verim tomu, že to zvladnem a každy mi bude vasky raz chvalit Embarassed ak keby to malo trvat par rokov Smile ... som rada že som to tu objavila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 7:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já se přidám, taky závidím Embarassed - skoro všichni tu mají delší vlasy než já (taky jsem musela razantně stříhat...). Takže Tě absolutně chápu, ale neboj, ono to roste a naroste to zpátky Wink . Tak ať se Ti tu líbí a ať najdeš pro své vlasy to nej!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 8:19 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, vítej u nás Smile budu ti držet pěstičky, ať se vláskům daří. A chce to taky notnou dávku trpělivosti. Rad je tu spoustu, snad se osvědčí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polar.Panda
21-40
21-40


Založen: 14.7.2009
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 8:33 pm    Předmět: Citovat

dakujem za milé uvítanie a slová do boja Wink už sa vidim ako každý den skušam šetky domace recepty čo som tu už ponachádzala Cool budem rada ak mi potom ešte nejake vlasy na hlave ostanu Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 10:30 pm    Předmět: Citovat

neboj, s radami, ktore tu najdes ti narastu aj nove Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 8:33 am    Předmět: Citovat

Ahojky, taky Tě tu vítám! Very Happy A řekla bych, že ses rozhodla správně - za tu trochu trpělivosti to stojí, a pokud už jsi jednou dlouhý vlasy měla, není důvod, proč by nenarostly znovu (já třeba takový štěstí nemám, ale i tak mi zdejší rady pomohly, že mám vlasy delší a lepší než kdykoli předtím). A pokud budeš hřívu trochu rozmazlovat bude určitě ještě hezčí, než byla kdy předtím. Cool Very Happy
Jinak to počáteční období spousty experimentů máme za sebou asi skoro všichni, neboj, ono to časem trochu přejde, najdeš si, co vláskům sedí nejlíp, a další experimenty už budeš dělat jenom tu a tam. Wink Tak hodně štěstí! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivík
21-40
21-40


Založen: 15.7.2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 2:24 pm    Předmět: ivvvvv Citovat

Meadow napsal:
Ahoj, já se přidám, taky závidím Embarassed - skoro všichni tu mají delší vlasy než já (taky jsem musela razantně stříhat...). Takže Tě absolutně chápu, ale neboj, ono to roste a naroste to zpátky Wink . Tak ať se Ti tu líbí a ať najdeš pro své vlasy to nej!




já se taky přidám,sice mám do pasu(vždycky sem mývala delší), ale když vidím delší, hned se otáčím a nejradši bych toho člověka,comá dlouhý vlasy zabila Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 2:42 pm    Předmět: Re: ivvvvv Citovat

ivík napsal:

já se taky přidám,sice mám do pasu(vždycky sem mývala delší), ale když vidím delší, hned se otáčím a nejradši bych toho člověka,comá dlouhý vlasy zabila Evil or Very Mad



To abych přestala vycházet neozbrojená. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 3:14 pm    Předmět: Re: ivvvvv Citovat

Sidonie napsal:
ivík napsal:

já se taky přidám,sice mám do pasu(vždycky sem mývala delší), ale když vidím delší, hned se otáčím a nejradši bych toho člověka,comá dlouhý vlasy zabila Evil or Very Mad



To abych přestala vycházet neozbrojená. Laughing


Laughing Laughing Laughing
_________________
Na v??em zl?©m co se stane, hledejte to pozitivn?­??­, bude v??m l?­??­p Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 3:20 pm    Předmět: Re: ivvvvv Citovat

ivík napsal:
Meadow napsal:
Ahoj, já se přidám, taky závidím Embarassed - skoro všichni tu mají delší vlasy než já (taky jsem musela razantně stříhat...). Takže Tě absolutně chápu, ale neboj, ono to roste a naroste to zpátky Wink . Tak ať se Ti tu líbí a ať najdeš pro své vlasy to nej!




já se taky přidám,sice mám do pasu(vždycky sem mývala delší), ale když vidím delší, hned se otáčím a nejradši bych toho člověka,comá dlouhý vlasy zabila Evil or Very Mad


To právě nesmíš, my se nazabíjíme, čím více dlouhovlasých lidí, tím lépe Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.