marks & spencer
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4fa57688361028d1e61e423372432256Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2009 8:12 pm    Předmět: Citovat

Nicole: A co z jídla bys doporučila? Já měla chuť vykoupit vše, co tam měli, takže jsem se musela mírnit a koupila jsem jen dvě polévky, indickou omáčku a chipsy s tím, že příště zase nakoupím pár jiných věcí na ozkoušení... Maminka koupila to samé, akurát místo chipsů vzala fair trade kafe (až mě mrzelo, že kafe nepiju Laughing )...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2009 9:25 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Nicole: A co z jídla bys doporučila? Já měla chuť vykoupit vše, co tam měli, takže jsem se musela mírnit a koupila jsem jen dvě polévky, indickou omáčku a chipsy s tím, že příště zase nakoupím pár jiných věcí na ozkoušení... Maminka koupila to samé, akurát místo chipsů vzala fair trade kafe (až mě mrzelo, že kafe nepiju Laughing )...

Takže pokud mi bude v tomto vláknu dovoleno se věnovat i jídlu....
Začnu tímhle: nesnáším rýži, nejím ji od nějakých 9ti let. Ovšem urputná vůně v Indických restauracích mě donutila ďobnout do vedlejší porce a ochutnat Basmati. Teď nejím rýži, ale jím Basmati, Basmati od Markse Laughing
Jinak mají jeden z nejlepších kuskusů (kvalita/i cena). Kupuju i ten celozrnný. Pak kupuju koření, spousty a tuny. Baking soda, vanilková esence, kávová esence a další věci na pečení. Nerafinovaný moučkový cukr, rajčata v plechove, cizrnu v plechovce, rajčatový protlak v tubě, pesto, ančovičky, rybí omáčky, sojová omáčka, ústřicová omáčka, hnědý cukr, vanilkové lusky, mražený hrášek a zelené fazolky, mražené Fish and chips (když jsou ve slevě, dělám v troubě, mňam), hotová mražená Indie (všechno, strašně MŃAM), javorová a čokoládová zmrzlina, směs sušeného ovoce a ořechů, mandlové lupínky, nachos (bez příchutí na vaření Mexické kuchyně), marmelády, zlatý syrup, melasa, čaje, káva (i instantní), weetabix (oat biscuits - aneb instantní cereální kaše), a asi milion dalších věcí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 2:48 pm    Předmět: Citovat

miluju jejich crunchy burakove maslo ... mohla bych ho jist kila Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karas.Martinka
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2009 2:40 pm    Předmět: marks and spancer Citovat

dneska jsem byla na otevření olympie v brně a hlavně jsem se těšila na nového marks and spancera. obchod přesunuli do větších prostor což se ukázalo i na nabídce certifikované kosmetiky i na potravinách Rolling Eyes
kromě původních kosmetických řad, jsem objevila i šampony i kondicionery, když jsem koukala na složení tak tam byly nějaké ty silikony, ale na zkoušku proč ne za tu cenu...
koupila jsem tedy šampon na suché a poškozené vlasy s kokosem a medem, pak napíšu jaký je

nejedná se vůbec o přírodní kosmetiku, je to podle mě čistá chemie, ale sympatické je, že není testovaná na zvířatech Arrow HCS

máte ty šampony někdo odzkoušené??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2009 2:55 pm    Předmět: Citovat

Marti, toto vlákno už tady existovalo, takže jsem to spojila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karas.Martinka
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: pá říjen 16, 2009 3:08 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Marti, toto vlákno už tady existovalo, takže jsem to spojila Smile



ok Laughing já to neskontrolovala Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2009 2:55 pm    Předmět: Citovat

Já od nich nakupuju hlavně oblečení, jsem zamilovaná do těch jejich světříků a haleneček.
Jinak mamka má ráda jejich pěny do koupele a má od nich i parfém. Já co jsem očuchávala, tak se mi to zdá umělé, mám raději přírodní kosmetiku a s tím spojené vůně. Teď jsme prvně koupili tuhá mýdla, tak uvidíme. Nadělí nám je Ježich.
Jinak jsme loni koupili svíčky, ty v červených sklenicích a používám je ještě teď, nádherně voní. Když vyhořely, tak tam zbylo vosk. Hodím tam vždycky čajovku a jak se to od ní zahřívá, tak topořád nádherně voní. Ještě letos je prodávají.
Jídlo jsme ještě nekupovala. Jen fairtrade kafe, ale to jsem hned darovala a nedostala napít, takže nevím.
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merci
161-320
161-320


Založen: 29.1.2010
Příspěvky: 320

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 12:48 am    Předmět: Citovat

Do markse mě nalákalo hlavně to, že netestují. Navíc mají výrobky za přijatelnou cenu. Třeba věci na vlasy bych si tam asi nekoupila, ale u sprcháčů a podobně oceňuji, že jsou za příznivé ceny. Až mi přecházely oči z toho výběru a nevěděla jsem k čemu přičichnout dřív. Ale vyhrály u mě věci s Aloe, zamilovala jsem si tu vůni. Před aloe jsem měla ještě krémový sprcháč, nějakou kytku bílou, ale nevzpomenu si, jak se jmenovala. Aloe mi ale voní víc.Takže používáme sprcháč, pěnu do koupele a tekuté mýdlo na ruce. Ještě jsem si tam koupila deodoranti China Blue, ten mi taky voní nádherně. Měla jsem z něj obavyl, protože je kuličkový a já jsem s nima měla dřív špatné zkušenosti- nevydrželi mi, tak jsem používala tuhé a byla jsem vysazená na Rexonu, protože ta mi zabírala nejvíc. No a musím říct, že jsem z něj naprosto paf, protože vydrží ještě víc než ta Rexona a navíc jak je čirý, tak nezanechává stopy. Fakt jsem tohle nečekala. Ještě jsem si tam obstarala balzám z bambuckého másla, chtěla jsem původně z Manufaktury, ale tam zrovna neměli ani jeden. Z něj až tak odvázaná nejsem, má přiliš intezivní vůni a mám radši mastnější. Navíc jsem až po koupi zjistila, že je z Číny a to mě naštvalo, tak snad příště v Manufaktuře budou mít. Škoda, že ta kosmetika není víc přírodní, ale stěžejní je pro mě to netestování a jinak jsou mi obchod a výrobky moc sympatické a když chci utrácet za jiné netestované přípravky jako věci od Lushe, Urtekramu, Manufaktury a pod tak aspoň někde musím ušetřit. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karas.Martinka
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 11:17 am    Předmět: Citovat

merci: já jsem si koupila šampon "mléko med", nijaký zázrak to nebyl, ale do délky dobré /jen to nesmělo na pokožku), já mám skoro všechno od té jejich kokosové řady a ceny jsou vážnš báječné, navíc jsem tam nedávno zahlédla novou řadu - mandle s bílou broskví Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beátka
41-80
41-80


Založen: 23.11.2009
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 10:46 pm    Předmět: Citovat

Kromě sprcháčů mám šampón s mátou a je prima, chvíli mi trvalo než jsem si zvykla na tu gelovou konzistenci, ale jinak ok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.