Šampony a kondicionéry Faith in Nature
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=11e2c850e69eef82878ca3c99dcfff8cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 6:46 pm    Předmět: Citovat

no chtělo by to jeden šampon, rozdělit do vzorků, poslat zájemcům.. na základě toho objednávka z UK..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 6:51 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
no chtělo by to jeden šampon, rozdělit do vzorků, poslat zájemcům.. na základě toho objednávka z UK..


Já bych klidně pár vzorečků rozeslala, ale mám teď docela zásoby, tak by to bylo nejdřív v říjnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 6:53 pm    Předmět: Citovat

já v rámci peněz taky v říjnu..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 6:56 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
já v rámci peněz taky v říjnu..Smile


To je u mě hned druhý důvod, proč ne hned Laughing Tak se mi kdyžtak na podzim připomeň, kdybych na to zapomněla, a můžem se domluvit na vzorečkách a případné objednávce Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 7:14 pm    Předmět: Citovat

hmm tak z VB to podle všeho k nám neposílájí, pokud se dívám a cháýpu dobře;-)ale seženou nám nejbližšího distributora, tam píší
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 7:28 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
hmm tak z VB to podle všeho k nám neposílájí, pokud se dívám a cháýpu dobře;-)ale seženou nám nejbližšího distributora, tam píší


Aha, tak to je blbý... chtěla jsem hlavně ten jojobový šampon a ten se tady neprodává :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 7:36 pm    Předmět: Citovat

bůhví, co u nich znamená nejbližší dodavatel..Smile třeba to bude výhodnější než z UK..Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 7:38 pm    Předmět: Citovat

nebo prostě najít jakýkoliv eshop s přírodní kosmetikou klidně i ve Británii, kde to prostě posílají k nám a je to vyřešeno...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wiana
0-7
0-7


Založen: 15.7.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 8:33 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky.
Tak ja zatim s tim začinam a nemám ještě nějak velke odběry, takže to ani nějak levněji nenakupuji, proto je ta cena vyšší než v Anglii. Divila jsem se, že tuto značku šampónu vůbec někdo zná. Ale časem doufam, že se to v čechách rozběhne a bude se toho prodavat vice a i ceny budou příznivější Smile))
Jsem ráda, že jsou zde lidi co je zajímají o přírodní produkty a doufám, že jich bude více a více.
Very Happy
No každopádně, ať si ty šampóny objednáte kdekoliv, budete nadšené. A čím déle tyto šampóny používám, tím lepší mám vlasy a hlavně kůži na hlavě Smile

A pokud máte nějaké dotazy ohledně této kozmetiky, nebo něčeho jiného, určitě se zeptejte. Znám hodně přírodních a dobrých produktů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 8:43 pm    Předmět: Citovat

Wiana napsal:
Ahoj holky.
Tak ja zatim s tim začinam a nemám ještě nějak velke odběry, takže to ani nějak levněji nenakupuji, proto je ta cena vyšší než v Anglii. Divila jsem se, že tuto značku šampónu vůbec někdo zná. Ale časem doufam, že se to v čechách rozběhne a bude se toho prodavat vice a i ceny budou příznivější Smile))
Jsem ráda, že jsou zde lidi co je zajímají o přírodní produkty a doufám, že jich bude více a více.
Very Happy
No každopádně, ať si ty šampóny objednáte kdekoliv, budete nadšené. A čím déle tyto šampóny používám, tím lepší mám vlasy a hlavně kůži na hlavě Smile

A pokud máte nějaké dotazy ohledně této kozmetiky, nebo něčeho jiného, určitě se zeptejte. Znám hodně přírodních a dobrých produktů


jsi vůbec hodná, že se snažíš! mi věř, že kdybych na tom nebyla finančně bídně a neměla teď velkou zásobu šamponů, tak objednávám hned..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.