mam vas rada
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1f4fd1a186edc608b8c7f7818b44fda6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 7:45 pm    Předmět: mam vas rada Citovat

Ja viem, ze toto forum je urcene pre novacikov, ale neviem kde presne by som vam vsetkym napisala, aka som neskutocne stastna, ze som tuto stranku pred rokom nasla. Nikdy som neverila, ze existuju ludia, rovnako posadnuty vlasmi, ludia, pre ktorych to znamena zivotny styl a ich hoby su vlastne ich vlasy. Bola som zmierena, ze som sama a tak ma milo prekvapilo, ked som uplne nahodou nadabila na DV. A malo to este dalsie bonusy, dostala som sa tu do sveta, v ktorom sa citim naozaj skvele a uvolnene, a nasla som tu ludi, ktorych sa nehanbim nazvat kamaratmi, aj ked som sa este s nikym nestretla, co sa dufam raz zmeni a ja sa dotrepem na nejaky zraz, aj s malym Lejkom samozrejme. Stale ked sem pridem, relaxujem. Vsetci ste tu super, mam vas velmi rada. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 9:35 pm    Předmět: Re: mam vas rada Citovat

tanka777 napsal:
Ja viem, ze toto forum je urcene pre novacikov, ale neviem kde presne by som vam vsetkym napisala, aka som neskutocne stastna, ze som tuto stranku pred rokom nasla. Nikdy som neverila, ze existuju ludia, rovnako posadnuty vlasmi, ludia, pre ktorych to znamena zivotny styl a ich hoby su vlastne ich vlasy. Bola som zmierena, ze som sama a tak ma milo prekvapilo, ked som uplne nahodou nadabila na DV. A malo to este dalsie bonusy, dostala som sa tu do sveta, v ktorom sa citim naozaj skvele a uvolnene, a nasla som tu ludi, ktorych sa nehanbim nazvat kamaratmi, aj ked som sa este s nikym nestretla, co sa dufam raz zmeni a ja sa dotrepem na nejaky zraz, aj s malym Lejkom samozrejme. Stale ked sem pridem, relaxujem. Vsetci ste tu super, mam vas velmi rada. Very Happy

To je moc hezké! Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 8:32 pm    Předmět: Citovat

jéééé Tanko, ikdyž je to napsáno pro všechny dovolím si odpovědět - napsala jsi to moc krásně! Já nejsem přímo posednutá, ale baví mě se o vlásky starat a moc, takže částečně posednutá, a relaxovat sem chodím taky, těším se co kdo odpověděl, v jakém tématu se konverzace posunula a co nového se dovím. Taky mám ze zdejších lidí moc dobrý pocit, přestože nejsem kdovíjak metalově přírodně indicky exoticky/nevšedně tanečně nebo takovým směrem založená. Zatím jsem taky nikoho osobně nepotkala, ale možná se schyluje na setkání s Leontýnkou, se kterou se občas zahlídnem, a už jen tak je mi velmi sympatická. Zrovna v těchto dnech jsem přemýšlela, jak tento server je fajn a takový poklidný a přátelský a nepronikají sem žádné nepříjemnosti. Mno zkrátka skvělý relax od někdy problémy zahlceného života, ale abych si nestěžovala, já si problémy zas tolik k tělu nepřipouštím, ale jsou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 9:15 pm    Předmět: Citovat

Tanka: nádherné gesto.
A musím souhlasit, i já sem chodím "za kamarády".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 9:15 pm    Předmět: Citovat

Tak to jsem rad... a gratuluju k prvorocnimu vyroci Wink
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2009 1:46 pm    Předmět: Citovat

Jen tak na okraj, nevíte někdo, kam se poděla Valalo?
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2009 7:46 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Jen tak na okraj, nevíte někdo, kam se poděla Valalo?


Ze svych osobnich duvodu (s nami nesouvisejicimi) me pozadala o smazani uctu, uz je to dyl.
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2009 9:43 pm    Předmět: Citovat

To je škoda Crying or Very sad Val byla super. Mimochodem tohle příliš nechápu ani ve skutečném světě. Potřebu člověka se odstřihávat. Od špatných věcí jistě, ale takhle... Asi jsem divná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janulka
41-80
41-80


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 5:07 pm    Předmět: Citovat

rada by som sa k tomuto pridala. neviem to ani poriadne vyjadrit, ako som rada, ze som tieto stranky nasla. sice ma to stahuje trosku z penazi Very Happy co chcem vyskusat vsetky vychytavky, ale vlasky sa odvdacuju, aj reakcie okolia su pozitivne, takze dakujem!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 10:58 am    Předmět: musim se pridat Citovat

taky jsem moc rada ze jsem to tu nasla, dostala jsem se sem pres lide.cz a od te doby...no krom vetru v penezence Laughing a paru stravenych hodin v ruznych vlaknech, co me tak zaujaly, ze jsem je musela precist cele...je to tu proste fajn, takova moje internetova oaza Very Happy ne vazne, toho jsem si vsimla hodne brzo, ze tu zadne inteligentni pripsevky s odkazem tipu- kliknete a dejte nam svuj hlas, zahrejte si tutu bajecnou hru atd. a ani zadne sprostarny a tak-takze velkou poklonu tomu kdo tu zajistuje tu cistotu Wink sice moc prispevku na svem konte nemam, ale prectene tu uz mam vazne kde co a nekdy je mi blbe reagovat treba na prispevek stary dva roky, takze jen pozorne citam a nasavam informace a pestuju a pestuju vlasky Cool takze velke dik vsem co tady tvori svymi prispevky tu peknou atmosferu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.