nadměrné vypadávání řas

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d10e224a2308e734352b57b36efc800eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 9:16 pm    Předmět: nadměrné vypadávání řas Citovat

Ahojky, mám te´d takový problémek, možná to souvisí s kojením ale začaly mi vypadávat ve velkém řasy. Mám na jednom víčku dokonce uplně v jednom místě vypadané řasy tak, že si musím dělat linky aby to nebylo vidět Sad neměla jste některá taky takový problém? Docela se toho děsím, že by mi mohly vypadat všechny Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 9:16 am    Předmět: Citovat

Napadá mě jen otrava thaliem, ale to asi nebude tvůj případ Laughing , ani nevím, kde se s ním dá v normálním životě přijít do styku. Laughing Jednomu známému takhle vypadaly řasy a obočí a přišli na tuhle otravu, ale pracoval s thaliem jako sklář. To jen abyste byli o něco chytřejší. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 9:28 am    Předmět: Citovat

Laughing no tak abych popřemýšlela kdo se mě chce zbavit Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisssa
161-320
161-320


Založen: 20.1.2009
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 2:20 pm    Předmět: Re: nadměrné vypadávání řas Citovat

Ksilhanova napsal:
Ahojky, mám te´d takový problémek, možná to souvisí s kojením ale začaly mi vypadávat ve velkém řasy. Mám na jednom víčku dokonce uplně v jednom místě vypadané řasy tak, že si musím dělat linky aby to nebylo vidět Sad neměla jste některá taky takový problém? Docela se toho děsím, že by mi mohly vypadat všechny Evil or Very Mad


ono to moze mat suvis s hormonami, po porode klesa dost estrogen a zvyknu zenam padat vlasy, pre extremoch aj riasy. No riasy mozu padat aj pri poruchach stitnej zlazy alebo nedostatku zeleza... Napovie ti najlepsie krvny obraz Smile
_________________
Nauc svoju mysel, aby ta posluchala. Nauc svoj zivot, aby pocuval tvoje srdce. Stastie bude tvojim vlastnictvom. (Sri Chinmoy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 2:39 pm    Předmět: Re: nadměrné vypadávání řas Citovat

sisssa napsal:
Ksilhanova napsal:
Ahojky, mám te´d takový problémek, možná to souvisí s kojením ale začaly mi vypadávat ve velkém řasy. Mám na jednom víčku dokonce uplně v jednom místě vypadané řasy tak, že si musím dělat linky aby to nebylo vidět Sad neměla jste některá taky takový problém? Docela se toho děsím, že by mi mohly vypadat všechny Evil or Very Mad


ono to moze mat suvis s hormonami, po porode klesa dost estrogen a zvyknu zenam padat vlasy, pre extremoch aj riasy. No riasy mozu padat aj pri poruchach stitnej zlazy alebo nedostatku zeleza... Napovie ti najlepsie krvny obraz Smile


doufám, že to bude jen hormony Sad a jinak děkuju za radu, určitě pokud to bude pokračovat tak bych zašla k doktorovi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.