zrzavé řasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f130180fd49a82bd73740e76146531bfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VlasyMěBaví
81-160
81-160


Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 8:57 am    Předmět: zrzavé řasy Citovat

no dámy já mám asi hodně neskromný přání (a asi i hodně divný pro mnohé )... vždycky jsem toužila být zrzavá, takže do toho ted jdu, ale takovou tu hodně přirozenou chci, jsem světlá blondýnka a myslim, ze by to celkem ke mě sedělo. Ovšem chci mít taky stejně tak k vlasům přirozený řasy a obočí, s obočím nebude takovej problém, ale jak hodim do lehký zrz řasy?? Zrzavá řasenka prostě neexistuje, jen hnědá, a experimentů se bojim... napadá mě obarvit si je obyčejnou hennou, měděnou, ale to se určitě na oči dávat nesmí... nezkoušel někdo něco podobnýho?? Vim že existuje henna na řasy a obočí ale jen černá a hnědá, a to já nehledám. Může mi někdo poradit?? No určitě se mi teď smějete Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 11:33 am    Předmět: Citovat

určitě se nesměju... akorát barvit řasy mi přijde hodně riskantní.. já příklad.. polovina mi odpadla.. a to poč černé... zkus sehnat bronzovou řasenku... podobnou jsem kdysi kupovala v avonu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 11:54 am    Předmět: Citovat

Nevím, kde sehnat zrzavou barvu na řasy, ale jinak s barvením zkušenosti mám, koupila jsem si barvu, barvila už asi 6x a řasy jsou naprosto v kondici Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlasyMěBaví
81-160
81-160


Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 5:59 pm    Předmět: Citovat

jeee Hani, dekuju dekuju, supr napad!! ted jsem prisla z prace a tak uz do tej hnusnej zimi nikam nendu ale hned kouknu na net, jestli je dostupna, asi bude, ale trochu hur, ale diky moc!! shanela jsem i hnedou ale aby byla hooodne svetla, ale ta bronzova by nemusela bejt spatna, tak jsem na to zvedava az ji sezenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlasyMěBaví
81-160
81-160


Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 6:08 pm    Předmět: Citovat

ja jsem si jednou nechala obarvit rasy u kosmeticky, a taky natocit, to natoceni moc nevydrzelo, protoze rasy mam kratky a rovny jak hrebiky, ted jim teda davam dost vyzivy, aby byly aspon dlouhy, ale jinak se mi tahda vubec rasy nezhorsily... nevypadavaly, nelamaly se... ale jeste bych se tak mohla zkusit zeptat v kosmetice, jestli je mozny sehnat zrz barvu... ja proste chci vypadat joooo prirodne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 6:45 pm    Předmět: Citovat

No vidíš a já je nechci a barvím si je na tmavo. Nerada vypadám jako králík angorský.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlasyMěBaví
81-160
81-160


Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: so únor 13, 2010 9:23 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
No vidíš a já je nechci a barvím si je na tmavo. Nerada vypadám jako králík angorský.



to prave tak bejva, kdyz jsme kazdej nakej, touzime byt jinej... ale ja treba mam rada svoji barvu vlasu, to ne ze bych to nutne chtela zmenit, ale zrzavy vlasy a cela ta prirozenost kolem toho (pihy, rasy, a vsechno ostatni... Embarassed ) má svoje kouzlo.. Smile
a prave mne jde o to, abych to mohla kdykoli zmenit, vite jak je to s tim spravnym rozhodnutim... Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
odlaska
21-40
21-40


Založen: 17.2.2010
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: so únor 20, 2010 5:55 pm    Předmět: Citovat

Jj, taky mám takový přání, co bych za to dala být přírodní zrzka. Laughing

Vlasy nabarvený jsou, na obočí jsem si zatím netroufla.. Nemá někdo nápad, jak obarvit obočí a čím, aniž bych musela na kosmetiku? Mohu i měděnou Hennou, co si dávám na vlasy?

A ty řasy nechám černé, zrzavé by mi neslušely..A prý jdou udělat i ty pihy na obličej- dnes už jde vážně všechno... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: út únor 23, 2010 4:31 pm    Předmět: Citovat

Já bych zůstala u hnědé řasenky a víc neexperintovala... zase takový viditelný rozdíl to není...+ popálené oči...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.