ustřižené vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8e4c4898f6c08bd9cc4492386e29928bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
aknel
8-20
8-20


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 7:23 am    Předmět: ustřižené vlasy Citovat

ahoj jsem nová a našla jsem si vás proto,že se musím někomu svěřit o mých vlasech.měla jsem je dlouhé a šla jsem ke kadeřnici s tím,že mi je malinko zkrátí 10cm je fuč a já jsem nervově vyřízená.nevím jak se s tím vyrovnat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 8:10 am    Předmět: Citovat

ahoj, to doverne poznam, tie malinke kadernicke skracovania, len mna kedysi smykla o 20cm. neboj, vlaskom sa venuj, najdes tu kopec rad a uvidis, ze ochvilu su spat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aknel
8-20
8-20


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 9:12 am    Předmět: doba růstu Citovat

no jo,ale za jak dlouho narostou? a hlavně jestli jít během té doby na zastřižení konečkú nebo raději ne.počkat až dorostou nechat je volně růst a až pak jít ke kadeřnici
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 10:01 am    Předmět: Citovat

proto ke kadeřnici zásadně nechodím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 10:45 am    Předmět: Re: doba růstu Citovat

aknel napsal:
no jo,ale za jak dlouho narostou? a hlavně jestli jít během té doby na zastřižení konečkú nebo raději ne.počkat až dorostou nechat je volně růst a až pak jít ke kadeřnici


Počítej s tím, že vlásky rostou zhruba 1 cm za měsíc.Na zastřižení konečků bych šla jen v případě nutné potřeby, protože pokud ti za dva měsíce narostou vlasy o 2 cm a ty tu samou délku necháš zastřihnout, jsi pořád na nule.A každopádně bych nechodila ke kadeřnici nebo aspoň ne k té, u které jsi byla teď.Před lety se mi stalo to samé co tobě, teď mě stříhá zásadně jen kamarádka nebo ségra, kadeřnicím nevěřím.
Dobrou zkušenost mám z vlasovým aktivátorem Biohar (viz samostatné vlákno), vlasy za měsíc vyrostly o 1,7 cm.
Hledej, prohlížej a čti, určitě tu najdeš spoustu tipů, které ti budou vyhovovat.
Hodně štěstí Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 10:59 am    Předmět: Citovat

Taky Tě tu vítám! Zároveň se ale nestačím divit, proboha, k jakým to všichni chodíte kadeřnicím? Shocked Se zkracování vlasů jsem nikdy neměla nejmenší problémy, jen jednou mi kadeřnice při česání málem vyrvala polovinu vlasů, od té doby už nechodím do nóbl kadeřnických salonů, to jsem určitě měla za to, že jsem byla nevěrná mé kadeřnici, která měla dovolenou. Very Happy
Nedělají vám to ty kadeřnice schválně ze závisti? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 11:10 am    Předmět: Citovat

Ivet to fakt netuším, proč to dělaj....třeba jsme jen měly smůlu no... Rolling Eyes
Tenkrát jsem chtěla zastřihnout konečky a hle, z vlasů do pasu byly vlasy po lopatky...málem jsem jí uškrtila.Prej že to bylo potřeba! Já zase cítila silnou potřebu vrazit jí jednu pěstí Evil or Very Mad
No už to mám vyřešený.Prostě tam nechodím a hotovo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 12:29 pm    Předmět: Citovat

Ivet napsal:

Nedělají vám to ty kadeřnice schválně ze závisti? Wink


Podle Černé listiny kadeřnic některé ano. Já už bych ke kadeřnici nešla, přece nenechám někoho cizího sahat na něco, na čem mně záleží.

Aknel neboj, dorostou. Pokud se o ně budeš dobře starat, nebude dlouho potřeba je zastřihovat. Ale až (pokud) ke kadeřnici půjdeš, musíš mluvit jednoznačně, říct přesně o kolik má zkrátit (ne že chceš zastřihnout konečky) a nepustit ji ke svým vlasům dokud si nejsi jistá, že Ti dobře rozuměla. Když se Ti něco nebude líbit, třeba když s vlasy bude zacházet špatně už při umývání nebo Tě přemlouvat ke kratšímu střihu, raději odejdi. A dej jí najevo předem, že pokud nebudeš spokojená, nezaplatíš.
_________________
http://prirodni-kosmetika.blogspot.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 12:36 pm    Předmět: Citovat

To chce věnovat čas výběru kadeřnice, já natrefila na sympatickou mladou holku, těsně po škole, je hrozně ohleduplná a pořád se ptala, o kolik může střihnout, - byly to dva centimetry, a taky říkala, že by chtěla dlouhé...byla moc fajn Very Happy je to obyčejné pěkně zařízené kadeřnictví v takové kostelní uličce, jsem hrozně spokojená a hlavně, udělá nějaký střih - pro mě do mírného véčka - já s rovně zastřiženýma vypadám jak Mařka ze lhoty Very Happy takže kadeřnice nezatracovat všechny, jsou i milé a empatické Very Happy

Ale přes ulici je "salon" a když jdu někdy kolem a otevřenýma dveřma (větraj) vidím, co tam tvoří za "díla" ježí se mi chlupy na zádech. Něco strašného, rozježené prostříhané odbarvené rozcuchy, ježci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aknel
8-20
8-20


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 1:06 pm    Předmět: Citovat

allean prosím Tě o dotaz.ten biohar je určitě dobrý,ale jsou prý dva druhy a já nevím který si mám koupit.můžeš mi poradit?a holky moc vám děkuji za podporu.vlasy si nechám narúst a na kadeřnice kašlu až bude třeba zastřihnout pak teprve půjdu a basta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.