ustřižené vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=966fb3afcd72097b574649230b68e286Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 1:06 pm    Předmět: Citovat

samozrejme ze nieje kadernik a kadernik, ale ked sa vam raz toto stane, ste proste dost otraveny a podozrievavy. ja som neskor natrafila na kadernika -muza- ktory mi vlasy fakt pristrihol asi o polcentimetra, ale proste som bola ako na ihlach, bala som sa hrozne ako to dopadne, aj ked bol naozaj dobry.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aknel
8-20
8-20


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 1:19 pm    Předmět: Citovat

teď jsem četla,že biohar je nějaká vodička zřejmě jsem si to spletla s biosilem to jsou zase nějaké vitamíny a jsou prý dva druhy.biohar koupím v lékárně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 2:05 pm    Předmět: Citovat

aknel napsal:
teď jsem četla,že biohar je nějaká vodička zřejmě jsem si to spletla s biosilem to jsou zase nějaké vitamíny a jsou prý dva druhy.biohar koupím v lékárně?

Ano, poridis ho v lekarne. Taky jsem ho pouzivala a byl vazne moc dobry. Takze take doporucuju. Preju hodne stesti, at je mas zase za chvili v puvodni delce Wink Jo a te kadernici bych pesti asi vazne dala. A jako vazne nezaplatila Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aknel
8-20
8-20


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 4:04 pm    Předmět: Citovat

mám ho už koupený,ale nejsem si jistá jak aplikovat je tam napsané večer.nemám s tím žádné zkušenosti-aplikovat do suchých nebo mokrých prosím o radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 4:17 pm    Předmět: Citovat

Aknel já kupovala tady
http://www.shopy.cz/vonavykramek/kozni-a-vlasove-problemy/problemy-s-vlasy/-/biohar-aktivator-vlasu-s-prirodnim-hyaluronanem/14572.html

akorát netuším, proč i tady mají dva, když je to jeden a ten samý Rolling Eyes
Ale možná seženeš i v lékárně, já se tam taky ptala a i když ho neměli, paní říkala, že mi ho klidně objedná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 4:19 pm    Předmět: Citovat

aknel napsal:
mám ho už koupený,ale nejsem si jistá jak aplikovat je tam napsané večer.nemám s tím žádné zkušenosti-aplikovat do suchých nebo mokrých prosím o radu


Aplikuju ráno i večer a je úplně fuk jestli do suchých nebo mokrých vlasů - aspoň mě jo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 4:20 pm    Předmět: Citovat

Teď mě napadlo, tady je samostatné vlákno o Bioharu :
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=795
určitě najdeš vše, co potřebuješ Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
aknel
8-20
8-20


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 4:29 pm    Předmět: Citovat

Allean jak dlouho už ho používáš?po jak dlouhé době jsi zaregistrovala nějaké změny myslím tím rúst vlasú.a jak dlouho se může používat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 4:37 pm    Předmět: Citovat

aknel napsal:
Allean jak dlouho už ho používáš?po jak dlouhé době jsi zaregistrovala nějaké změny myslím tím rúst vlasú.a jak dlouho se může používat


No používám ho teď zhruba 7 měsíců bez přestávky, většinou jsem se na to totiž vždycky vykašlala EmbarassedVýsledky hned po dvou měsících patlání, nejdřív jsem cítila, že mi rostou nový vlásky, takovej ježeček Smile No a pak jsem si všimla rozdílu i na délce. Občas jsem ho vystřídala s lopuchovým výluhem, ale pak jsem si dělala takovej minipokus a zjistila jsem, že po Bioharu rostou vlasy rychleji (aspoň mě teda Smile ), bylo to 1,7 cm za měsíc, což si myslím, že je úspěch Very Happy
Ale když si přečteš celé vlákno o Bioharu, na které jsem poslala odkaz, zjistíš, že ne všichni s ním měli úspěch.Ale to nepoznáš, když ho nezkusíš, mě sednul Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 7:14 pm    Předmět: Citovat

Aknel, mám bohužel podobnou zkušenost s kadeřnicí jako ty. Ještě před asi 2 týdny jsem se pyšnila i když suchými a trochu rozřepenými vlasy, ale sahající pod pás, tak nějak těsně do míst, kde začíná zadek Laughing Zašla jsem v dobré vůli ke kadeřnici, aby mi trochu pozměnila účes (prostě postupný sestřih, ale byla jasně upozorněná na to, že délku měnit nechci, může střihnout maximálně o 2 cm a více jen vepředu aby to bylo postupně), také jsem chtěla tím pádem i zastřihnout konečky. Zženština chlupožroutská byla několikrát upozorněna na to, že moje milované dlouhé vlásky nesmí být stříhány více, než chci Laughing
Dopadlo to tak, že mám vlasy sotva k pasu. 14 cm je dole.
Nebýt to mamčina známá a nemít sebou mamku za zadkem, udělám ji tam asi pěknou scénu Rolling Eyes
Je pravda, že teď jsou vlasy živé, lesklé, jemné... takové...šťastné Laughing Ale ta délka mně zdrtila a ještě teď mně chytá panická hrůza, když si chytím vlasy do culíku a omotávám si je do drdolu... je to tak velký rozdíl Crying or Very sad
Tak jsem pořídila Biohar, včera.. a poctivě matlám a masíruji do pokožky, každý večer. Zdá se, že je po tom příjemnější pokožka. Také jsem si dala hennu a přemýšlím ještě o nějakých tabletách (ale nechci to přehánět).
Bylo by úžasné mít do Vánoc alespoň o trochu delší vlasy.. Tak uvidíme Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.