ustřižené vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0dae3964879db540ad403684536f69bcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
aknel
8-20
8-20


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 7:42 am    Předmět: Citovat

Sayhaya je to hrozné co ti provedla ta chlupožroutka asi bych ji dala jednu do očí Laughing já při své povaze a na tom jak si zakládám na vlasech bych hodně řádila 14cm je hodně skoro rok čekání než to doroste.já jsem měla vlasy pod lopatky no a 10cm je fuč takže jak asi vypadám.Je to měsíc a půl a pořád se stím nemůžu vyrovnat.Jenže co můžu dělat pouze čekat,ale až mi dorostou tak za ní půjdu a dám ji dárek -centimetr zabalený v krabičce to aby věděla co je to 1 nebo2cm. vlasy jsou chloubou každého člověka a ony by si to měli uvědomit a hlavně respektovat.držím ti palečky ať to zvládneš a zv ykneš si na tu délku co máš.ještě ohledně tablet-užívám již třetí měsíc od vitalandu BEAUTY YOU a výsledek je takový že mám fůru nových vlasů-podrostů a to opravdu.tak to zkus a uvidíš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 3:48 pm    Předmět: Citovat

Jo, co se dá dělat, než čekat. "Pozdě plakat nad rozbitým krajáčem". S těma tabletkama Beauty You jsi mne nahlodala. Kde se dají sehnat? Drogerie/lékárna? Já mám dávné zkušenosti jen s Biosilem, ale moc jsem je nebrala. Před pár lety jsem se o vlasy nijak zvlášť nestarala, tak ani nevím jestli to na mně mělo nějaký účinek Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aknel
8-20
8-20


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 4:31 pm    Předmět: Citovat

dají se koupit pouze ve vitalandu obchodní centrum kaufland a interspar já jsem ze zlína a tam to kupuji.musím říct,že opravdu pomohli.biosil jsem užívala také,ale výsledek žádný a tady ten výsledek je
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EricAmerican
8-20
8-20


Založen: 13.7.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 7:06 am    Předmět: Citovat

ja bych byl s nervama vk oncích i kdybch prišel o2 cm Very HappyWink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aknel
8-20
8-20


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 8:42 am    Předmět: Citovat

no vidíš a já přišla o 10cm,ale byla bych nervově na tom stejně i kdybych přišla o 2cm.takže asi nechodíš ani zastřihovat vlasy jak dlouhé je tedy máš?já na těch 10cm budu čekat 1Oměsíců ještě že je tam přelom zimy to mi ani tak nepříjde že jsem o ně přišla budu nosit čepuli tak se to schová,ale přemýšlím za jak dlouhou dobu mám jít pouze na zastřižení konečků ne ustřižení Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tristities
0-7
0-7


Založen: 27.7.2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 11:43 am    Předmět: Citovat

tak podle mě to nemusíš absolutně hrotit, jestli ty konečky nemáš nějak extrémně zničené...a i kdyby..to bych si radši koupil nějaké sérum nebo tak a snažil se je spíš vyléčit, než cpát peníze nějaké babě, co ti sežere půlku vlasů pod záminkou, že zkracuje konečky, tfuj :I
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aknel
8-20
8-20


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 2:53 pm    Předmět: Citovat

různe patladla na vlásky mám,ale sérum ne-zítra si to půjdu koupit a budu patlat.s konečky problémy nemám takže to tak udělám a baba ať si trhne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.