ubytek vlasů - paranoja?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8dc658c2d38f4a7874059e3749e0cae1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EricAmerican
8-20
8-20


Založen: 13.7.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 6:06 pm    Předmět: ubytek vlasů - paranoja? Citovat

ahoj xD no muj problém je v tomhle, pred 2 mesici jsme si usmyslel, že z černé pujdu na platinoovu blond, bmoje vlasy jsou velmi odolné at emeř nic je nezničí, a i ted, kdyj sem si dla na hlavu cca 10x ten nejsilnejší odbarvovač je mám jemné a řekl byc že jich mám i dost, ale každy den, si je prohrabuju a porád se stresuju tím že jich mám 2x méně, a pritom to tak není, DElo se v hlavě nekomu neco podobného ?. a jeslti ano, ttak ja se toho zbavili .D?jinak je to děsný to stale do-odbarvovat xd me totiž rostou vlasy 1 centimetr za 14 dní, a to važně nelžu, za jeden rok mi narostlo pres 20 centáku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 7:20 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím, že v takové situaci je nejlepší, přestat se na vlasy prostě tak soustředit a snažit se najít si úplně jinou zábavu. Já jsem se jednu dobu kvůli nim trápila, když mi na jaře padaly trochu víc a i když mi celkově taky vůbec neprořídly. Byla jsem na ně strašně fixovaná a myslela si, že když si je o 1 cm zkrátím, zhroutí se mi svět Laughing Nakonec mi pomohlo, když jsem si uvědomila, že na vlasech prostě můj život nestojí Wink ....jinak k tomu odbarvování, jestli máš fakt tak kvalitní vlasy, tak to teda gratuluju Smile ale i tak bych byla opatrná, možná máš z vlasů jiný pocit, protože tím odbarvením se trochu zjemnily a působí teď jinak něž předtím.....Hodně štěstí v další péči Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EricAmerican
8-20
8-20


Založen: 13.7.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 7:24 pm    Předmět: Citovat

nene, myslimže byli takovéi predtim, jinak ja se snažim odreagovat od myšlenek na ty vlasy, ale nedaří semi to xD. a stále si na vlasy cdávám masky ao lejícky pečujícví šampony atd, nechci nicp odcenit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 8:20 pm    Předmět: Citovat

Možná máš teďka takovou depku a navenek se ti ty nervy projevují takhle. Vymyslel sis problém, kterej ve skutečnosti nemáš Smile Takový období najednou skončí, ani nebudeš vědet jak. Důležitý je, že ve skutečnosti jsou vlasy OK. Zase z nich budeš mít radost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 8:15 am    Předmět: Citovat

Pokud dá někdo na šišku desetkrát po sobě odbarvovač, tak mi připadá podivné, že se ještě diví, že má méně vlasů Smile
Odbarvováním se vlas ztenčuje. Když máš na hlavě barvu - černou - tak ta vlas obalí, ten je opticky tlustší. Jenže odbarvováním bereš vlasům pigment a tyto se stávají křehčími a lámavějšími, prostě se ztenčujou. Takže pokud ti vlasy nepadají, tak se prostě ztenčily, a ty máš dojem, že je jich méně. - to je celé.
Ale cesta ke zdravým vlasům to rozhodně není a je otázka, jestli ti nějaká regenerace bude na záchranu stačit. Teď možná...ale co za nějakou dobu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EricAmerican
8-20
8-20


Založen: 13.7.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 8:20 am    Předmět: Citovat

ale ja se nedivim že mám mene vlasu, to chapu ja mam ale pocit že kdyxž se ráno probudim mam jich tak o 2000 méně. Very Happy a je to jen pocit v mé hlave
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 12:33 pm    Předmět: Re: ubytek vlasů - paranoja? Citovat

EricAmerican napsal:
ahoj xD no muj problém je v tomhle, pred 2 mesici jsme si usmyslel, že z černé pujdu na platinoovu blond, bmoje vlasy jsou velmi odolné at emeř nic je nezničí, a i ted, kdyj sem si dla na hlavu cca 10x ten nejsilnejší odbarvovač je mám jemné a řekl byc že jich mám i dost, ale každy den, si je prohrabuju a porád se stresuju tím že jich mám 2x méně, a pritom to tak není, DElo se v hlavě nekomu neco podobného ?. a jeslti ano, ttak ja se toho zbavili .D?jinak je to děsný to stale do-odbarvovat xd me totiž rostou vlasy 1 centimetr za 14 dní, a to važně nelžu, za jeden rok mi narostlo pres 20 centáku


Konečně někdo stejně postižený jako já. Můžeme si podat ruce! Shocked A co proti tomu dělám? Vůbec na nic jsem zatím nepřišla, takže nic. Ale asi ten nejlepší lék je najít si činnost, která mě od toho přemýšlení úplně odradí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EricAmerican
8-20
8-20


Založen: 13.7.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 2:29 pm    Předmět: Citovat

nono, me se to teda nedáří,ale až se zadáří tobe dje vedet Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 2:40 pm    Předmět: Citovat

EricAmerican napsal:
nono, me se to teda nedáří,ale až se zadáří tobe dje vedet Wink


No jo, někdy mám pocit, že je všechno v pohodě, že mám ty vlasy docela dobrý. Pak se v noci vzbudim, vezmu si culík do ruky a říkám, že to mám tak řídký, že hned zítra jdu ke kadeřnici a jde to prostě dolů. Zatím jsem odolala nějaké rapidní změně. Každopádně si myslím, že tohle stresování těm vlasům ale vůbec neprospívá Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EricAmerican
8-20
8-20


Založen: 13.7.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 4:15 pm    Předmět: Citovat

to uplne souhlasiim,važne je prokazano že stress je velmi škodlivý, ale dneska jsem si koupil novej šampon na zvetšení objemu, obejm mam važne vetší, tak ma trošku lepší naladu no Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.