V jakém věku jste se rozhodli pro dlouhé vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6cf4537225f2ffef85c25896d1c31833Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

dlouhé vlasi chci a i pěstuji si
od dětství
23%
 23%  [ 53 ]
od 15ti +
65%
 65%  [ 146 ]
od 25ti +
7%
 7%  [ 17 ]
od 35ti +
2%
 2%  [ 6 ]
od 50ti +
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 222

Autor Zpráva
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 7:55 pm    Předmět: Citovat

ja se jeste nerozhodla Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pipa
41-80
41-80


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 8:05 pm    Předmět: Citovat

ja mam dlhe vlasy od kedy mi prvý krát narástli a tak ani neviem aké je mať ich krátke. takže som sa nerozhodovala rozhodla som sa iba nevzdať sa ich.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 8:39 pm    Předmět: Citovat

I wanted to have a long hairstyle after I watched Lord of The Rings. If I can have the same length as Aragorn, I will be satisfied Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 8:52 pm    Předmět: Citovat

Chtěla jsem je už od malička, jen máma byla rezolutně proti. Povolila až někdy v sednmé třídě. Pak trochu narostly, ale v pubertě člověk blbne a sama jsem se pak ostříhala úplně nakrátko. A pak se to pořád střídalo, ale nikdy to nebylo kdo ví jak dlouhé. Maximálně po lopatky asi ve dvaceti. Pak po svatbě zase krátké, po prvním děcku asi do půl zad, pak mikádo, krátké a pak tak na ramena a setříhané. Až ve čtyřiceti Exclamation Exclamation jsem si kvůli chlapovi nechala ty vlasy pořádně růst. Teď už to bude skoro dva roky, co jsem byla naposledy u kadeřnice.
Jsem na to už stará, kvalita už taky není, co bývá za mlada, ale kašlu na to. Aspoň ještě nějaký rok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 10:11 pm    Předmět: Citovat

Já po nich poprvé zatoužil někdy v době, kdy jsem začal chodit na základku. Doma v pokojíčku nám visely ségry plakáty s muzikálem Jesus Christ superstar, navíc už v té době jsem měl dlouhovlasého spolužáka. Ten tehdy ale dostával pěknou sodu od třídní a od ředitele, bylo čerstvě po revoluci a mnoho věcí ještě běželo po staru. Doma jsem si to taky nějak neprosadil, každé stříhání vždycky končilo s řevem. Crying or Very sad Tak jsem na dlouhé vlasy na čas zapomněl.
Změna nastala pak ve 13, kdy mi vlasy zkudrnatěly, 3 roky jsem s nima bojoval, než se 16 rozhodl, že je nechám růst. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 5:14 am    Předmět: Citovat

dlouhé vlásky sem chtěla od dítěte, asi jako každá holka, ale do 14 mě nechávala matka ostříhat na kluka, pak sem si nechala nenápadně narůst cancourek vzadu a se střední školou přišla i metalová hudba, a celková rebelie, za 3 roky mi narostly po ramena a dál se jim nechtělo, tak sem to chtěla dohnat experimenty se zesvětlováním a častým přebarvováním, až mi nechtěli vlasy růst ani na ty ramena ... ale jak píše ilona, po třicítce sem se snad umoudřila a rozhodla, že je chci dlouhý a zdravý a rozevlátý ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 6:51 am    Předmět: Citovat

Tak za mě se vlastně rozhodla mamča, takže jsem měla dlouhé vlasy od dětství. Ta samá mamča se později rozhodla, že je už dlouhé mít nebudu Very Happy , nechtěla jsem se nechat česat a tak mě asi v pěti ostříhala nakrátko Very Happy Zhruba do třinácti jsem nosila vlasy po lopatky a pak je prostě nechala růst, vždy tak do půlky zad nebo do pasu. A tak to prostě je pořád Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 6:55 am    Předmět: Citovat

Já chtěla dlouhé vlasy vždycky. Mamka měla jen podmínku, že si je budu česat. No chvíli to nešlo, pak jsem si zvykla. Cool Jen jednou v 16-ti jsem dostala chuť na krátké, nechala ostříhat a hned jsem zas věděla, že dlouhé vlasy jsou nejlepší co můžu mít. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 7:14 am    Předmět: Citovat

Dlouhé vlasy jsem chtěla odmalička, přeci s krátkými bych nemohla být ta správná princezna! Wink Ve druhé třídě mě mamka přesvědčila jít na mikádo, musím říct, že to bylo docela fajn, doteďka si pamatuju ten neuvěřitelný pocit lehkosti, kdy jsem myslela, že snad uletím. Pak jsem to zopakovala ještě jednou ve čtvrté třídě a od té doby už zastříhávám jen konečky, někdy více, jindy jen trošičku, ale na krátko už nikdy nepůjdu (i když to tu raději moc vykřikovat nebudu Embarassed ).

Docela mě ale překvapuje, že mnohé z vás rodiče stříhali tak, jak se vám to nelíbilo. Shocked To by moji mamku vůbec nenapadlo, vždycky jsem si mohla nosit vlasy tak, jak jsem chtěla. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 7:36 am    Předmět: Citovat

Já se rozhodla,když jsem šla ze základky na střední,do tý doby mě naši nechávali střihat na kluka. Nejdelší vlásky jsem měla asi ve dvaceti,asi do půli zad,pak jsem si je nechala zkrátit na just,po rozchodu s jednim klukem na ramena,a pak je nekolik let nosila tak po lopatky.Pak jsem měla tři roky úplně krátké jen z touhy po změně. A rok a něco před 30 jsem se rozhodla,že je chci dlouhý,a že už to snad bude napořád. Zatím jsem na dýlce těsně pod lopatky,a chtěla bych je někam na boky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.