V jakém věku jste se rozhodli pro dlouhé vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=87e8f8bbdadc7b74317a33d9180050daZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

dlouhé vlasi chci a i pěstuji si
od dětství
23%
 23%  [ 53 ]
od 15ti +
65%
 65%  [ 146 ]
od 25ti +
7%
 7%  [ 17 ]
od 35ti +
2%
 2%  [ 6 ]
od 50ti +
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 222

Autor Zpráva
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 8:10 am    Předmět: Citovat

Ivet napsal:
Docela mě ale překvapuje, že mnohé z vás rodiče stříhali tak, jak se vám to nelíbilo. Shocked To by moji mamku vůbec nenapadlo, vždycky jsem si mohla nosit vlasy tak, jak jsem chtěla. Smile

jo, to mě taky docela zaráží, mě taky stříhali, jak jsem chtěla.. jenom někdy na konci školky jsem musela na kluka, protože jsem chytla vši a odmítla jsem si to nechat vyčesávat, takže to byla moje chyba... se mnou mamka taky hodně bojovala při česání, dodneška si živě pamatuju, jak jí utíkám s řevem přes chodbu, ale nějak jsme to zvládly Laughing no a pak jsem se stříhala vždycky dobrovolně a tak, jak jsem chtěla já...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 8:26 am    Předmět: Citovat

jako malá jsem vždycky chodila na hříbka, páč jsem nesnesla česání. Od ostatních mě to tahalo, sama jsem si učesala jen ofinu Laughing nikdy jsem neměla princeznovské účesy. Vrcholem byly 2 culíky, měla jsem tehdy úplně bílé blond vlasy, vypadalo to fajně, ještě takové vyčesané ocásky... Very Happy No po 11 roku jsem měla tyvlasy tak max. po ramena, pak se různě stříhala na mikáda, experimenty s ofinou... Až můj současný chlap v 15 mě přivedl na myšlenku nechat si to narůst... Já byla proti, byla jsem na něj zlá, že se mu nelíbí jaká jsem... Jeho argument mě odzbrojil - "máš krásné vlasy a já chci ať jich je co nejvíc" (jako do délky, hustotu neovlivním...). Tak jsem si říkala "fajn, ušetřím za kadeřníka.". Od té doby jsem se stříhala jen 1x, takové zarovnání. Mamka byla nejprve skeptická, že to nevydržím, vždyť ví jaká jsem byla jako malá, chodila jsem nečesaná, proto mě musela dávat stříhat ať to trochu vypadá.. Nechala jsem si dorůst ofinu, tak jak byla, jak to leží a běží... Nestříhala jsem se už 2 roky a jsou z toho vlasy po pás dlouhé 75 cm... Jarda je miluje a já taky... Takže mu tímto moc děkuji!!! Oba si nyní užíváme mých princeznovských vlasů a účesů Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 8:57 am    Předmět: Citovat

Ivet napsal:

Docela mě ale překvapuje, že mnohé z vás rodiče stříhali tak, jak se vám to nelíbilo. Shocked To by moji mamku vůbec nenapadlo, vždycky jsem si mohla nosit vlasy tak, jak jsem chtěla. Smile

No jo ... a víš co je zajímavé? Já jsem dlouhé vlasy mít nesměla - neustále jsem nosila otřesné střihy podle maminky a sestra měla vlasy skoro po pas!!! Přitom jsme měli podobnou kvalitu vlasů,jen sestře se víc vlnily. Tak si to vynahrazuji teď - mám teď aspoň o 25 cm delší vlasy než ona Smile .
Dcera nosí dlouhé vlasy od tří let - a má je stále .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 9:36 am    Předmět: Citovat

Me rodice v detstvi taky moc nekecali. ale ja byla hloupe dite a chtela mit jezecka jako kamos ve skolce a pak se ty kratke vlasy se mnou tahly Laughing volne jsem je nechala rust asi od 3. tridy na zakladce a s obcasnymi zachvaty, kdy se necham ostrihat znovu na kratko to stale trva. Ale fakt jista, ze se citim dobre v dlouhych vlasech (nemluvim o extremnich delkach), tak to mi doslo pri poslednim ostrihani zhruba pred 2-3 lety.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 9:44 am    Předmět: Citovat

Jééé tak to máte dobrý, vy, kterým rodiče dovolili vlasy jaké jste chtěly Smile Když mě mamka tenkrát ostříhala, tak jsem x let musela chodit ostříhaná nejen na hrnec, ale přímo na ešus Very Happy Jeden hrnec ofča, druhej pod ušima a třetí hrnec u ramen Embarassed Very Happy Ať jsem brečela jakkoliv, že to pořád někde odstává, nepomohlo to Smile Až za pár let jsem si konečně vydupala aspoň to mikádo Very Happy No a pak už mi do toho mami konečně přestala mluvit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 2:49 pm    Předmět: Citovat

Pro dlouhé vlasy jsem se rozhodla ve 24, ve 28, ve 36, ve 39, no prostě mockrát, protože to zkouším asi po patnácté. A někdy jsem se ani nerozhodla, třeba za školních let, jen jsem zanedbala stříhání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 10:33 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem toužila od dětství, ale rodiče mě stříhali na krátko, že mám jemné a dlouhé být nemůžou. Teď nedávno mi táta říkal, že se mi třepily (což si teda nepamatuju, že to byl ten důvod, ale kdo ví). Tak jsem věřila, že nikdy dlouhé mít nebudu (ani na mikádo, což se tady za dlouhé nepovažuje Laughing ), ale když jsem v 17ti začala chodit s (tehdy budoucím) manželem, tak chtěl vědět, jak vypadám v dlouhých a nechala jsem si narůst aspoň k ramenům, kde se ty vlasy s různými výkyvy plácaly asi 10let. Nejdelší - pod lopatky jsem měla loni v létě, než se mi po 1,5roce nestříhání tolik vlasů roztřepilo, že jsem zkrátila o 15čísel. Teď už zas rostou (se taky starám Wink , díky DV) a snad v zimě budu zas tam, co jsem zatím byla nejdál. No, ale ráda bych delší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 1:56 pm    Předmět: Citovat

Já je od dětství dlouhé vlasy více méně vždy měla, ale bohužel celý život mě provázely zkraty, kdy jsem zatoužila po krátkém sestřihu... Ale teď už mě čistě dlouhovlasé období drží dlouho a doufám, že zkrat už nepřijde Smile

Naposledy upravil Lahoda dne po srpen 17, 2009 2:59 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 2:04 pm    Předmět: Citovat

Lahoda napsal:
Já je od dětství dlouhé vlasy více méně vždy měla, ale bohužel celý život mě provázely skraty, kdy jsem zatoužila po krátkém sestřihu... Ale teď už mě čistě dlouhovlasé období drží dlouho a doufám, že skrat už nepřijde Smile

Jojo, ty zkraty znám, naposled jsem jeden měla loni v září Rolling Eyes Doufám, že nadlouho poslední...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 2:58 pm    Předmět: Citovat

Herminka: no já si často vyčítám, že nebýt toho častého stříhání, mohla jsem mít vlasy už aspoň po pás Sad Ale takhle se zase o ně poslední rok vzorně starám, aby mi co nejdřív vyrostly Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.