Hip hip hurá! Ať žijou vlasy!

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5929f08272fd694f79da9f7797c76c7bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
spiritka144
0-7
0-7


Založen: 11.8.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 8:10 pm    Předmět: Hip hip hurá! Ať žijou vlasy! Citovat

Ahoj, všechy vás zdravím! Brouzdám po netu a hledám info o vlasech a najdu tyhle stránky, jsou bezva...Smile Myslím, že tu nejsem náhodou, už několik měsíců se věnuji psaní knihy na téma vlasy, ale spíše z ezoterického hlediska, myslím, že byste mi mohli pomoci, možná by se tu našlo pár zpovědníků, kteří by mi rádi přispěli nějakým článkem...Smile Bližší informace poskytnu vzkazíkem...Jinak co se mě týče, vlasy jsem mívala do svých 13 dlouhé, pak jsem šla do rasta copánků (mamka kadeřnice testovala) a pak na mikádo a do černé barvy, v patnácti jsem dostala úlet a šla na ježka - děs a hrůza, jako bych ani neexistovala. Pak jsem si v osmnácti nechala narůst delší vlasy a nato je hned ufikla, na kratší mikádo, stále barvené. Pak následující dva roky se zastavil růst mých vlasů (když jsem si je chtěla konečně nervomocí nechat narůst) a pak mi během necelého roku neuvěřitelnou rychlostí vyrostli až pod lopatky. A to už byli moje vlásky, nejúžasnější a nejkrásnější, co jsem kdy na sobě měla...Smile))) Prvně jsem si uvědomila jakou barvu vlastně mám - tmavě hnědou do stříbrna - taková popelavě černá, s několika odstíny dle dopadu světla. Chjo. Pak přišla mamka, že mě potřebuje za modelku do soutěže od Welly, a nasadila mi děsnej melír, tak jsem to musela hodit zase do černa a tím byl konec mých vlasů. Další rok - letos šla mamka opět do soutěže...a dopadlo to tak, jak vidíte u mě v profilu. Sice pěkné, ale účes vyžaduje stálou úpravu - barvit každé tři týdny a po každém mytí žehlit. Takže z vlasů se stal krepák, jakej jsem ještě nezažila. Tak sú opět na černo a nechám to růst až to odroste, už se snad nezblázním! To je "krátký" příběh o mých vlasech, který mě inspiroval pro tu knihu, protože jsem skrze to mnohé pochopila. Jinak jsem zdravotní sestra, momentálně studuji dálkově Akademii sociálního umění a věnuji se ezoterice, mystice, psychologii, astrologii atp.. A v současnosti také té knize...Smile

Naposledy upravil spiritka144 dne pá srpen 14, 2009 1:16 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 8:24 pm    Předmět: Citovat

Spiritko, vítej u nás Smile krásný úvodník. To psaní ti musí jít od ruky, protože, jak já nemám ráda dlouhé příspěvky, tak ten tvůj jsem přečetla bleskurychle Smile já taky hodně experimentovala, ale teď už pár let odolávám a to z veljé části i díky těmto stránkám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spiritka144
0-7
0-7


Založen: 11.8.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 10:20 pm    Předmět: Citovat

Jo, také jsem ráda za tyhle stránky, inspirují mnoho lidí k přirozenosti...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 10:39 pm    Předmět: Citovat

Vítej a fandím v dopsání knížky Wink
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 1:08 am    Předmět: Citovat

vitaj, pekny uvod, drzim palce s knizkou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 9:41 am    Předmět: Citovat

vítej
psala jsi něco o příspěvcích do knížky? co by sis konkrétně představovala?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spiritka144
0-7
0-7


Založen: 11.8.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 1:24 pm    Předmět: :-) Citovat

Ráda bych věděla o lidech, kteří by do toho šli najisto a odpověděli na pár otázek ohledně vlasů a jejich vlastních zkušenostech s nimi. Kdyby mi někdo rád pomohl, napište mi prosím váš email a já vám přepošlu ten "dotazník".
V knize bude uveřejněno jméno, věk a město (ale samozřejmě respektuji i anonymní odpovědi), více info zašlu zájemcům, tak klidně pište, kdo byste se rád podílel...Smile Potřebuji tak cca 50 lidí.... Rolling Eyes Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.