Procedury PO umytí vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5e175f21d6aee280af1fb16f481c7daeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 6:41 am    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
Sidonie napsal:
Ehm.....tak doufám, že nebudu jediná. Embarassed Po umytí nedávám už na vlasy nic. Nechám chvíli v ručníku a pak většinou jdu hned spát. A ráno se vzbudím a ještě vlhké vlasy jen tak prohrábnu rukou a učešu. Cool


niesi jedina, akurat ja ich rozcesem mokre a idem spat, rano uz necesem Very Happy


Taky už nedávám nic, akorát někdy chudinky svážu do culíku mokré, když nestihnou uschnout Embarassed , většinou myju hodně pozdě a v rozpuštěných vlasech neumím spát. Ale zase pak mají daleko větší objem, což nechápu. Shocked Jinak je ani nezavazuju do ručníku, jenom vyždímám, dám ručník přes ramena a nechám schnout. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 6:57 am    Předmět: Citovat

Po umytí zabalím do ručníku, pak vmasíruju Biohar, do délek buď neoplachovací Gliss Kur nebo Pantenol a je to Smile A češu až po uschnutí.
S mokrými vlasy spát nechodím, to bych byla ráno pěkně pomačkaná Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 7:48 am    Předmět: Citovat

Z.pepa:tak to jsi muj opak. Ja si vzdycky slibuju co na ne nenaplacam a pak houby. Po kondicioneru vlasy vyzdimu,zabalim do turbanu,po 5min sundam,protrepu a dam celenku. Jsou dost dredovate,ale jak s nima obcas zatresu,tak za hodinu uschnou a jsou i kupodivu uz hladke. Zadne oleje,nic,byly by splihle. Pak zapletu do 2copu a ten den i noc je o uces postarane. Rano je mam pak aspon chvili vlnite Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 8:50 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Ehm.....tak doufám, že nebudu jediná. Embarassed Po umytí nedávám už na vlasy nic. Nechám chvíli v ručníku a pak většinou jdu hned spát. A ráno se vzbudím a ještě vlhké vlasy jen tak prohrábnu rukou a učešu. Cool


No já docela hledím a možná to špatně chápu. Tady někdo dává po umytí ještě kondicionér a nesmývá ho? Shocked
Já teda vlasy vyšamponuju, dám kondicionér, který samozřejmě taky smyju a pak už v drtivé většině případů taky nic. Ručník na chvíli na hlavu, pak vlasy, když jsou polovlhké, rozčešu. Akorát nemůžu jít spát s mokrýma, to bych si je na druhý den mohla zrovna umývat znovu. Musím je nechat aspoň trochu proschnout. Když jsou ještě trochu vlhké, tak před spaním do copu, jinak už je nechávám být. Nanejvýš někdy, když se mi zdá, že jsou konečky moc suché, tak zlehka máznu olejem, ale to už málokdy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 8:57 am    Předmět: Citovat

Soniczka napsal:
Z.pepa:tak to jsi muj opak. Ja si vzdycky slibuju co na ne nenaplacam a pak houby. Po kondicioneru vlasy vyzdimu,zabalim do turbanu,po 5min sundam,protrepu a dam celenku. Jsou dost dredovate,ale jak s nima obcas zatresu,tak za hodinu uschnou a jsou i kupodivu uz hladke. Zadne oleje,nic,byly by splihle. Pak zapletu do 2copu a ten den i noc je o uces postarane. Rano je mam pak aspon chvili vlnite Smile


Teď to možná špatně chápu Embarassed To máš nějaký kondicionér, který se neoplachuje? A nebo necháváš na vlasech ten normální, který se oplachuje a nesmyješ ho? Možná se ptám hloupě, ale zajímá mě to Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 9:00 am    Předmět: Citovat

Umyju vlasy šamponem a dám buď kondicioner nebo kúru, smyju... Pak vlásky hezky do ručníku aby se trochu vysušily a do vlhkých dám ještě regenerační express balzám od Gliss Kuru (pro delší vlasy se sklonem k třepení). Myslím, že to bohatě stačí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 9:09 am    Předmět: Citovat

Uz se s tim tak neparu jako driv. Takze po samponu kondis - smyvam (i kdyz pred par lety jsem ho pouzivala na zelektrizovane vlasky - jen trochu prejet dlanemi a byly zase poslusne), hodim do rucniku, po chvili rozcesu - holt mi to jinak neda, prestrikam gliss kurem (nevim jakym, ale je to ve spreji) a hotovo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 10:40 am    Předmět: Citovat

po umytí dám na pár minut balzám nebo masku (podle nálady), pak dlouho oplachuji, "vyždímu", zatočím do ručníku, počkám až trochu proschnou shodím ručník protřepu v předklonu, upravím za vlhka ofinu a čekám až uschnou úplně- občas v té fázi dám i nějaký neoplachovací kondicionér ve spreji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 11:02 am    Předmět: Citovat

Holky ja jsem hloupa,ja jsem to spatne napsala. Myslela jsem tim ze si nedavam jen sampon ale i kondicioner. A ten samozrejme vyplachuju. Tak se vsem omlouvam..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 11:08 am    Předmět: Citovat

Soniczka napsal:
Holky ja jsem hloupa,ja jsem to spatne napsala. Myslela jsem tim ze si nedavam jen sampon ale i kondicioner. A ten samozrejme vyplachuju. Tak se vsem omlouvam..


To je v pohodě Smile Záhada vyřešena Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.