Procedury PO umytí vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=94cf2aacdd39ee5deabf65b354287cd5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2012 6:48 am    Předmět: Citovat

Ahoj, po umytí vlasů si vždycky tak na hoďku (někdy hodinu a půl) zabalím vlasy do ručníku. Rodiče mi tvrdí, že se mi vlasy přelámají a že si je tak ničím. Já si myslím, že ne. Co je na tom pravdy? + můžete mi poradit nějaké olejíčky do vlasů?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2012 8:17 am    Předmět: Citovat

Kikuska: Osobne bych rekla ze je to spise naopak, za predpokladu, ze v tom rucniku ty vlasy nijak brutalne neprehybas (jakoze se ti do nej nevejdou tak ten ohon proste v jednom ci vice mistech prehnes). Naopak ono "drbani" vlasy cucha a "chlupati" a moc ti za nej nepodekuji, jelikoz je to mechanicka namaha a mokry vlas je choulostivy. V rucniku se ti navic neotiraji o tricko/zada takze jsou takto i tak trochu chranene.

Za mne ma baleni do rucniku jedine zelenou Smile

A co se tyce vlasovych olejicku, nejvychvalovanejsi je zde asi kokosovy olej. Ja osobne treba pouzivam detsky pecujici olej z Manufaktury ("Krtecek", smes merunkoveho, slunecnicoveho, mandloveho a hroznoveho), ale v zasade ti postaci i obycejny ceresol na smazeni v malickem mnozstvi Smile
Jinak Alverde ma tedka na pultech vlasovy olej, smes arganoveho, mandloveho a tusim slunecnicoveho (?), je ho asi 100ml a stoji 80,-, v baleni s pumpickou.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2012 10:57 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem to nějak nestihla, tak jdu poprvé spát s vlhkými vlasy... uvidíme co z toho vznikne ráno. Laughing (kdyby to bylo něco JÓ hrůzostrašného, určitě nafotím)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2012 11:42 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Kikuska: Osobne bych rekla ze je to spise naopak, za predpokladu, ze v tom rucniku ty vlasy nijak brutalne neprehybas (jakoze se ti do nej nevejdou tak ten ohon proste v jednom ci vice mistech prehnes)...


Přehýbání mokrých vlasů je taky špatně? Přehýbám je pěkných pár let a ještě jsem si nevšimla, že by jim to nějak vadilo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 12:09 am    Předmět: Citovat

Taru: ono zalezi na tom, jak moc to delas, respektive na jak moc velkych pramenech ... a jde pak spise o to "rozmotavani" kdyz nejsou jeste uplne suche: mokry vlas je hodne nachylny na trhani, natahovani a podobne veci.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 9:11 am    Předmět: Citovat

Ja som si všimla že ked si večer umyjem vlasy tak si nemôžem na ne okamžite ľahnúť hlavne ked sú ešte mokré musím počkať troška lebo potom sú strašne domotané Sad počula som že na vlasy dobre pôsobí aj saténová obliečka tak to musím vyskúšať ....väčšinou po umytí vláskov si ich nechám voľne usušiť potom si ich jemne prečešem to je asi tak všetko Smile
_________________
Fantazia je nevycerpatelnym stvoritelom novych svetov...

http://www.facebook.com/ManthenielPhotography
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 9:42 am    Předmět: Citovat

Po umytí vlasy vysuším v ručníku (nedrbu, jen nechám vsáknout), opatrně pročešu a vyfoukám nejdřív vlažným a po chvilce studeným vzduchem. Občas použiju trochu tužidla, ale není to pravidlem. Vlasy fénuju z časových důvodů - myju si je vždy ráno, neb při umytí večer před spaním je mám ráno v dost mastném stavu (mastí se mi pleť na obličeji a stejně tak pokožka hlavy, takže jak na nich ležím, tak se holt zmastí). Vlasy tedy bohužel musím mýt každý den (někdy by snesly i dvakrát denně).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 9:51 am    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
v tom rucniku ty vlasy nijak brutalne neprehybas (jakoze se ti do nej nevejdou tak ten ohon proste v jednom ci vice mistech prehnes)


Hm, k tomu přehýbání: Vadí ještě různé stáčení vlasů v ručníku? Nebo zapletení copu a následné vyfoukání? Občas si s vlasy takto hraju, aby mi vznikly trošku vlnky, tak jsem se lekla, abych jim takhle spíš neškodila. Po pravdě mě nenapadlo, že by i přehnutí vlasů mohl být problém, tak se raději ptám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 10:01 am    Předmět: Citovat

vercaskockama: Jde o to, delat to setrne, neskubat, netahat, nedelat uzliky Smile

Cierna Vlcica: pokud saten, tak bavlneny, PES a podobne ti spis udelaji efekt "strcila sem prsty do zasvky" Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 10:52 am    Předmět: Citovat

Baby ktoré máte vlasy po zadok a dlhšie, ako ich sušíte? Ja mám po pás, po umytí zabalím do uteráku (veľkého) a už mi aj tak koniec vlasom trčí spod uteráka von. Navyše veľký uterák na hlave je dosť ťažký, trochu si teda neviem predstaviť kombináciu extra dlhé vlasy + plážová osuška Laughing
Zvládnem mať na hlave uterák max 15 minút, potom ma začína bolieť krk.
Ako to teda robíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.