Procedury PO umytí vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=84e15ce5fe2e2c7837ed11bad1384f2dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 11:35 am    Předmět: Citovat

Díky všem za příspěvky, tak jsem se utvrdila v obavě, že jsem asi maniak Very Happy
citace:
Teď to možná špatně chápu To máš nějaký kondicionér, který se neoplachuje? A nebo necháváš na vlasech ten normální, který se oplachuje a nesmyješ ho? Možná se ptám hloupě, ale zajímá mě to

Nebylo to na mě, ale já používám kondicionér, který se neoplachuje: je z DM, stejné značky jako jejich henna a je na něm doslova napsáno "Po umytí naneseme na vlhké vlasy, promneme až ke kořínkům a vlasy učešeme." - o opláchnutí ani zmínka, takže neoplachuju a zdá se to býti ok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 11:45 am    Předmět: Citovat

já teda nepoužívám většinou nic, teď jsem začala skokosákem do konečků, dřív jsem vtírala nějaký olej od mamky co jí dala kadeřnice, taky do konečků, ale žádný zázrak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 11:49 am    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Díky všem za příspěvky, tak jsem se utvrdila v obavě, že jsem asi maniak Very Happy


Nejsi maniak, taky si meju vlasy tak 2x do týdne a mám miliony šamponů, kondicionerů, balzámů, kúr.. a pořád kupuju nový Smile
Mám stejnou tendenci do těch vlasů napatlat toho co nejvíc abych to ozkoušela, kolikrát si až říkám že bych byla radši abych ty vlasy mohla mýt častěji Laughing
Ale krotím se, protože bych pak byla celá opatlaná a kdo ví jestli by to bylo knečemu dobré Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 5:54 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Díky všem za příspěvky, tak jsem se utvrdila v obavě, že jsem asi maniak Very Happy
citace:
Teď to možná špatně chápu To máš nějaký kondicionér, který se neoplachuje? A nebo necháváš na vlasech ten normální, který se oplachuje a nesmyješ ho? Možná se ptám hloupě, ale zajímá mě to

Nebylo to na mě, ale já používám kondicionér, který se neoplachuje: je z DM, stejné značky jako jejich henna a je na něm doslova napsáno "Po umytí naneseme na vlhké vlasy, promneme až ke kořínkům a vlasy učešeme." - o opláchnutí ani zmínka, takže neoplachuju a zdá se to býti ok.


Jo jo, takovej jsem měla taky. Chtěla jsem se právě ujistit, jestli je to tenhle oplachovací a nebo má Soniczka nějakej zvláštní tip na neoplachování oplachovacího kondicionéru Smile Jůůů to jsem se do toho skoro zamotala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 6:32 pm    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
Kataska napsal:
Díky všem za příspěvky, tak jsem se utvrdila v obavě, že jsem asi maniak Very Happy


Nejsi maniak, taky si meju vlasy tak 2x do týdne a mám miliony šamponů, kondicionerů, balzámů, kúr.. a pořád kupuju nový Smile
Mám stejnou tendenci do těch vlasů napatlat toho co nejvíc abych to ozkoušela, kolikrát si až říkám že bych byla radši abych ty vlasy mohla mýt častěji Laughing
Ale krotím se, protože bych pak byla celá opatlaná a kdo ví jestli by to bylo knečemu dobré Smile
mám naprosto stejný problém, kosmetika mi teče z koupelny a stejně kupuju, kupuju, patlám a patlám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 1:39 pm    Předmět: Citovat

Vlasy se mi rychle mastí (plihnou) a v současné době je nemám moc dlouhé (pod ramena), takže většinou po umytí šamponem nepoužívám žádný kondicionér. Pouze jednou týdně si udělám zábal z olivového oleje (příp. hennu s olejem) a nebo když cítím, že jsou moje vlasy vysušené, použiji kondicionér.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 2:40 pm    Předmět: Citovat

Já teď v zimě hodně používám masky a po umytí do vlasů napajcuju glisskur sprej - a dobré Smile
Jenom teda myju často, teď každý den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 3:45 pm    Předmět: Citovat

Tak já toho po umytí už moc nedělám... Občas kondicioner (ne vždy) - teď už ani ten ne - dávám sprej Gliss Kur. Občas maska, ale to málokdy a jenom na konce... ale pokaždý opláchnout studenou vodou. a zabalit do ručníku, nechat schnout. žádný zázraky Embarassed ale takhle mi to vyhovuje a basta Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 5:10 pm    Předmět: Citovat

blbej dotaz, ale jakej sprej od gliss kuru? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 5:17 pm    Předmět: Citovat

SilkyJane: tenhle http://www.glisskur.at/index.php?id=115 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.