Masky na vlasy -jak často si je dávat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=300524721a69a01620c28fb4cddfad82Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 1:52 pm    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
chcela by som sa spytat, ze ked si dam masku na vlasy, tak môžu sa vlasy zabalit, napr do folie a na to teply uterak, vraj to tak ma lepsie učinky, alebo iba stačí napatlať ?nemate s tým niekto skúsenost?


No na běžnou údržbu stačí napatlat a za cca 3 minuty spláchnout, pokud máš pocit, že to vlasy potřebují, neboj se a zabal a v klidu nech na hlavě i hodinu. I když já na zábaly používám spíš oleje, než masku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 3:34 pm    Předmět: Citovat

z.pepa napsal:
psilocybe napsal:
chcela by som sa spytat, ze ked si dam masku na vlasy, tak môžu sa vlasy zabalit, napr do folie a na to teply uterak, vraj to tak ma lepsie učinky, alebo iba stačí napatlať ?nemate s tým niekto skúsenost?


No na běžnou údržbu stačí napatlat a za cca 3 minuty spláchnout, pokud máš pocit, že to vlasy potřebují, neboj se a zabal a v klidu nech na hlavě i hodinu. I když já na zábaly používám spíš oleje, než masku...

jee dik Smile vyskusam, snad z toho nebudu vlasy velmi zplihnute...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 6:47 pm    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
chcela by som sa spytat, ze ked si dam masku na vlasy, tak môžu sa vlasy zabalit, napr do folie a na to teply uterak, vraj to tak ma lepsie učinky, alebo iba stačí napatlať ?nemate s tým niekto skúsenost?


To záleží na masce.
Třeba klasické drogerkové jen tak napatlám na vlasy umyté šamponem a nechám chvilku být. Pak už jen smyji.
Domácí masky zejména s olejem dám na suché vlasy před mytím a zabalím do igelitu, na to ám teplou fleecovou čepici. Osvědčila se mi lépe, jak ručník. A nechám delší dobu. Když třeba žloutek s olejem nezabalím, velmi rychle by zaschnul. No a pak umyji šamponem. On ten olej by se jen vodou nevymyl a vlasy by zůstaly slepené a mastné.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 9:50 pm    Předmět: Citovat

Já to mám podobně jako Valkira. Drogérkové výrobky hned oplachuju.
Domácí masky nechvám pod igelitem a teplou čepicí a pokud v nich není třeba vajíčko, které by zasmrádlo, nechávám je třeba i přes noc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kleris
0-7
0-7


Založen: 14.8.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 10:22 pm    Předmět: Citovat

A ta čepice se dá koupit v drogérce nebo máte nějakou speciální? Smile Já si hlídám, abych měla domácí vlasku na vlasech aspoň 20 minut, zabalím do igelitu a dám na to ručník, někde jsem četla, že není špatný vzít fén a trochu to fénovat, aby se to zahřálo malinko (tím to má víc působit jakoby)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 8:50 am    Předmět: Citovat

Já když mám na hlavě zábal s maskou, tak zahřívám fénem. Myslím, že to rozhodně uškodit nemůže, naopak v rozumné míře zahřátá maska by měla mít podle mě o něco větší účinek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 9:41 am    Předmět: Citovat

kleris: holky myslí normální čepici, prostě na zahřátí místo ručníku - líp to drží. Jen asi není nejlepší použít pro tyhle účely svou nejlepší... (kdyby náhodou něco vyteklo a nešlo vyprat)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 2:02 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
kleris: holky myslí normální čepici, prostě na zahřátí místo ručníku - líp to drží. Jen asi není nejlepší použít pro tyhle účely svou nejlepší... (kdyby náhodou něco vyteklo a nešlo vyprat)


Přesně tak Laughing
Mám starou, vyřazenou čepici, kterou ven bych už stejně nikdy nenosila. Má kolem hlavy gumičku, takže to hezky přes ten igelit drží a nepadá. Ručník mi vždycky hrozně padal. Také mi přijde, že se to pod tou čepicí víc zahřeje.
Takže stačí nějaký starý, vyřazený kulich Wink
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 8:30 pm    Předmět: Citovat

Já mám starého fakt teplého pleteného kulicha, který zarytě drží. Ale mnohdy se v noci vzbudím s tím, že už se to vedro nedá vydržet a sundám ho Very Happy
Ale je to lepší než ručník, který se mi vždycky rozmotal a pak jsem měla špinavý polštář. Takhle to odnese jenom ta čepice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2010 10:18 pm    Předmět: Citovat

Niekde som citala, ze dobre posobi, ked si nechate masku pocas celej noci... vlasy zamotane v uteraku.. A ze rano ked to zmyjete, a ususite, vlasy budu nekonecne hebke a hladke Smile

Neviem co je na tom pravda ale dnes to vyskusam a zajtra sem supnem svoje dojmy:)

Drzte palce, nech tie moje chudatka maju aspon nejaku vyzivu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.