Masky na vlasy -jak často si je dávat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=16b3e9a7102c92c3363e07f846bbe235Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 8:47 pm    Předmět: Citovat

Já domácí masky nechávám zásadně přes noc, přes den s tím nějak nemám trpělivost a vždycky jsem to maximálně po hodině smyla.
Dávám vajíčko s olejem, medem, jogurtem a dalšíma dobrotama podle chuti (kakao, amla, vitamínová hennecolor a tak dále), s tím vajíčkem se mi nikdy nestalo nic neatřičnýho. Přijde mi to takhle nejúčinnější, teda alespoň pro moje háro. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: ne duben 11, 2010 9:15 pm    Předmět: Citovat

Já dávám masky vždycky když mě napadne že bych nějakou dát měla Very Happy
takže prostě tak nějak občas....
a nechávám působit... dlouho, občas přes noc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 1:54 pm    Předmět: Citovat

Titania: No ja som si masku kupila z oriflamu.. Kokosova s ryzovym mliekom, a som spokojna, aj ked je pravda ze domacka moze byt este lepsia, urcite raz ked nebudem mat toho tolko na robote, si taku nejaku pripravim Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Melanthe
8-20
8-20


Založen: 24.11.2009
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 4:45 pm    Předmět: Citovat

Já osobně masku používám tak jednou za týden, i když vlasům v mým stavu by to určitě prospělo i častěji. Napatlám, hodím pod igelitovou čepici, zahřeju fénem a nechám vždycky aspoň hodinu působit. Neumím si představit, že bych to na hlavě měla mít celou noc, to bych se asi moc nevyspala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: út duben 13, 2010 11:40 pm    Předmět: Citovat

Melanthe napsal:
Já osobně masku používám tak jednou za týden, i když vlasům v mým stavu by to určitě prospělo i častěji. Napatlám, hodím pod igelitovou čepici, zahřeju fénem a nechám vždycky aspoň hodinu působit. Neumím si představit, že bych to na hlavě měla mít celou noc, to bych se asi moc nevyspala Very Happy


Nejde o to ze by som sa nevyspala.. Lenze ja rano vstavam dost zavcasu a pri mojej lenivosti by bolo utrpenie zmyt si vlasy vecer, resp. v noci a este rano sa terigat do kupelne a zas zmyvat vlasy. Z lenivosti si ich umyjem raz a chcem mat pokoj Very HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Melanthe
8-20
8-20


Založen: 24.11.2009
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 5:56 am    Předmět: Citovat

ceresnicqa_3 napsal:
Nejde o to ze by som sa nevyspala.. Lenze ja rano vstavam dost zavcasu a pri mojej lenivosti by bolo utrpenie zmyt si vlasy vecer, resp. v noci a este rano sa terigat do kupelne a zas zmyvat vlasy. Z lenivosti si ich umyjem raz a chcem mat pokoj Very HappyVery Happy


To je taky jeden z důvodů. Už tak vstávám dost brzo a teď si ještě přivstat, abych si stihla umýt vlasy... Tak to ne, možná někdy, až budu mít delší volno Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: st duben 14, 2010 6:33 pm    Předmět: Citovat

Melanthe napsal:
To je taky jeden z důvodů. Už tak vstávám dost brzo a teď si ještě přivstat, abych si stihla umýt vlasy... Tak to ne, možná někdy, až budu mít delší volno Very Happy


To si stale hovorim aj ja, lenze tak dobre sa v sobotu spi v posteli.. Very HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 03, 2010 1:02 pm    Předmět: Citovat

noo,už jsem si dlouho žádnou nedala Confused mám doma masku oliv..tak jí co nejdříve vyzkoušíím třeba zítra..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: út srpen 03, 2010 2:23 pm    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
chcela by som sa spytat, ze ked si dam masku na vlasy, tak môžu sa vlasy zabalit, napr do folie a na to teply uterak, vraj to tak ma lepsie učinky, alebo iba stačí napatlať ?nemate s tým niekto skúsenost?


Ja osobne dávam len do folie alebo do uteráku. Učinok sa zvyšuje teplom, ktoré spôsobuje, že výživné látky sa lepšie vstrebávajú do vlasov Wink
Teda ja dávam uterák aj kvôli tomu,aby mi zábal nestekal.
Ináč mám mastné vlasy, masku robím 1x do týždňa,viac netreba.Poprípade robím zábal,len ked sa mi vlasy nezdajú v poriadku, v lete je to teda hlavne vysúšanie končekov slnkom. A to si neviem predstaviť,že by som bola ešte u mora alebo chodila na kúpalisko,to by som asi dávala tú masku častejšie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 03, 2010 2:35 pm    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
psilocybe napsal:
chcela by som sa spytat, ze ked si dam masku na vlasy, tak môžu sa vlasy zabalit, napr do folie a na to teply uterak, vraj to tak ma lepsie učinky, alebo iba stačí napatlať ?nemate s tým niekto skúsenost?


Ja osobne dávam len do folie alebo do uteráku. Učinok sa zvyšuje teplom, ktoré spôsobuje, že výživné látky sa lepšie vstrebávajú do vlasov Wink
Teda ja dávam uterák aj kvôli tomu,aby mi zábal nestekal.
Ináč mám mastné vlasy, masku robím 1x do týždňa,viac netreba.Poprípade robím zábal,len ked sa mi vlasy nezdajú v poriadku, v lete je to teda hlavne vysúšanie končekov slnkom. A to si neviem predstaviť,že by som bola ešte u mora alebo chodila na kúpalisko,to by som asi dávala tú masku častejšie.


a jakou masku neebo zabal si dáváš??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.