Masky na vlasy -jak často si je dávat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=53cac29a74847281c31423093a35257aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: út srpen 03, 2010 2:57 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
plavunik napsal:
psilocybe napsal:
chcela by som sa spytat, ze ked si dam masku na vlasy, tak môžu sa vlasy zabalit, napr do folie a na to teply uterak, vraj to tak ma lepsie učinky, alebo iba stačí napatlať ?nemate s tým niekto skúsenost?


Ja osobne dávam len do folie alebo do uteráku. Učinok sa zvyšuje teplom, ktoré spôsobuje, že výživné látky sa lepšie vstrebávajú do vlasov Wink
Teda ja dávam uterák aj kvôli tomu,aby mi zábal nestekal.
Ináč mám mastné vlasy, masku robím 1x do týždňa,viac netreba.Poprípade robím zábal,len ked sa mi vlasy nezdajú v poriadku, v lete je to teda hlavne vysúšanie končekov slnkom. A to si neviem predstaviť,že by som bola ešte u mora alebo chodila na kúpalisko,to by som asi dávala tú masku častejšie.


a jakou masku neebo zabal si dáváš??


Ja si dávam len domáce,lebo z chemických mi plihnú vlasy. Väčšinou robím vajíčko,med,trocha oleja a citronovej štavy,ale v poslednom čase dávam len čisto olivový olej.Skúšala som už aj banán a aloe vera (máme doma celé kvety), ale šlo to strašne zle vymyť a vlasy teda nič moc Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 9:08 pm    Předmět: Citovat

Narazila jsem na masku na vlasy od značky swiss o-par medovou..je v takovímpruhledným balíčku je to jednorázovka..koupil jsem si jí že jí vyzkouším..a uvidím..Máte někdo s těmito maskama zkušenost??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kowka
321-600
321-600


Založen: 16.8.2010
Příspěvky: 351

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 9:11 pm    Předmět: Citovat

Ja mám doma stále kašmírovú a kiwi a som spokojná s nimi Smile akurát nechápem,že na 2 použitia Laughing mne je to aj na 6x Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 9:15 pm    Předmět: Citovat

kowka napsal:
Ja mám doma stále kašmírovú a kiwi a som spokojná s nimi Smile akurát nechápem,že na 2 použitia Laughing mne je to aj na 6x Very Happy


Já si taky říkám že je toho docela hodně na jedno použítí Wink aky to budu mít na vickrát.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: út listopad 23, 2010 4:07 pm    Předmět: Re: Masky na vlasy -jak často si je dávat? Citovat

kleris napsal:
Ještě bych měla dotaz, jak často se mají dávat masky na vlasy? Jen 1x týdně nebo můžu i víckrát?


No tak já je dávám masku jednou za měsíc. Embarassed A stačí mi to. Poněvadž by mě ani nebavilo si každý týden dávat masku na hlavu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: út listopad 23, 2010 4:33 pm    Předmět: Citovat

Masku dávám 2x do měsíce max. Střídam s hennou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út listopad 23, 2010 4:49 pm    Předmět: Citovat

Taky bych měla začít dávat masky na vlasy častěji, ideálně tak jednou za týden. Nerada bych, aby mi s nima ta zima udělala nějakou paseku. Pořád vlasy nosím rozpuštěné, až už jsem si říkala, že jsem blbá a konečně bych je měla sepnout a šup s nima pod čepku. Confused
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kimberley
41-80
41-80


Založen: 11.12.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: st leden 26, 2011 7:49 pm    Předmět: Citovat

Za začátku, co jsem objevila masku H'Suan Wen Hua od Lush, jsem si ji na vlasy dávala tak přes týden každý den v kuse Very Happy Teď už to mírním, protože to není levná záležitost, ale vždycky se na ni tak strašně těším... Very Happy Nejvíc mi vyhovuje, když si masku dám 3 dny jdoucí po sobě 1x za měsíc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 11:25 am    Předmět: Citovat

Kimberley napsal:
Za začátku, co jsem objevila masku H'Suan Wen Hua od Lush, jsem si ji na vlasy dávala tak přes týden každý den v kuse Very Happy Teď už to mírním, protože to není levná záležitost, ale vždycky se na ni tak strašně těším... Very Happy Nejvíc mi vyhovuje, když si masku dám 3 dny jdoucí po sobě 1x za měsíc.


H'Suan Wen Hua Very Happy minimálně má zajímavý název Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 11:52 am    Předmět: Citovat

katul napsal:
Kimberley napsal:
Za začátku, co jsem objevila masku H'Suan Wen Hua od Lush, jsem si ji na vlasy dávala tak přes týden každý den v kuse Very Happy Teď už to mírním, protože to není levná záležitost, ale vždycky se na ni tak strašně těším... Very Happy Nejvíc mi vyhovuje, když si masku dám 3 dny jdoucí po sobě 1x za měsíc.


H'Suan Wen Hua Very Happy minimálně má zajímavý název Wink


H'Suan Wen Hua znamená v kantonské čínštině "vlasová bohyně". Laughing Já ji taky používám a je opravdu skvělá, za ty prachy stojí.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.