Masky na vlasy -jak často si je dávat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b95d0a4d4cdf3f2e543815cfa7fe00bbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2011 12:36 pm    Předmět: Citovat

smiesek napsal:
Zénais: děkuji, elektrizují mi především na pěšince ty kraťoučké vlásky, takhle po délce hlavy velmi ani ne, pohladím rukou vlásky a je to i OK.

Pochopila jsem však správně, že pokud se rozhodnu aplikovat masku, po umytí šamponem, je trošku od věci zbytečné dávat ještě před maskou balzám, či je to jedno?
Nerada bych způsobila vláskům šok a patlala vše možné a pak by jen chudiny zbytečně ztěžkly. Confused


A nejsou to spíš ty krátké vlásky, které dorůstají a po umytí/za vlhka mají tendenci se zvedat? Smile
To mám někdy taky a pořádně mě to rozčiluje.

No, já si dávám masku(=zábal) nejčastěji PŘED mytím vlasů. Kdybych si dala zábal po umytí, připadalo by mi hrozné, že si vlasy musím mýt tak rychle po sobě→ zase by mi to působilo vysoušení vlasů, jsem na to hrozně citlivá.Smile
Ale pokud teda chceš dávat masku po mytí, dávat balzám je samozřejmě zbytečné.Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2011 5:41 pm    Předmět: Citovat

Mně se na vlasy lapá asi hodně prachu, protože při prvním mytí jako bych myla jen vodou, plus se mi dost mastí. Podruhé už to pění. Ale praktikuju teď dobrej trik. Ředím si šampon teplou vodou v poměru cca 1:15 v lahvičce, pořádně protřepu, myje to nesrovnatelně líp a vlasy jsou pak lehčí. a ještě šetřím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2011 5:45 pm    Předmět: Citovat

Zenais: Proč bys to po masce myla podruhé? Vždyť to jen spláchneš vodou. šampon - spláchneš vodou - dáš masku - spláchneš, hotovka. Možná máš zábal, který funguje na nějakém speciálním principu, ale dát masku před mytím mi přijde kontraproduktivní, když to vzápětí smyješ šamponem. Mně to nějak nejde do hlavy:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2011 6:53 pm    Předmět: Citovat

koloušák napsal:
Zenais: Proč bys to po masce myla podruhé? Vždyť to jen spláchneš vodou. šampon - spláchneš vodou - dáš masku - spláchneš, hotovka. Možná máš zábal, který funguje na nějakém speciálním principu, ale dát masku před mytím mi přijde kontraproduktivní, když to vzápětí smyješ šamponem. Mně to nějak nejde do hlavy:)


Já si většinou dělám zábal s olejem, tak proto to mytí.Wink
Ale i když si dělám výjimečně zábal jen třeba z jogurtu, dávám ho před mytím - mám to trochu jako kondicionér. Šampon dávám jen k hlavě a tu masku mám v délkách, takže to vlastně nešamponuju, spíš ten zábal vlasy více "ochrání" před šamponem. Cool

Jinak děkuju za milý vzkaz u mě! Smile Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2011 6:59 pm    Předmět: Citovat

No tak teď už chápu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sedmikráska
41-80
41-80


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 9:29 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Já musím mýt taky dvakrát, a to jakýmkoli dnešním šamponem, prostě mi to napoprvé vlasy neodmastí. No a někomu kdo má méně mastné vlasy stačí méně...to je jasné Smile
Když myju něčím šetrným přírodním, tak mi to často nenapění ani napodruhé, a na zadní část hlavy musím plácnout ještě třetí hrst šamponu Razz

To jsem přesně taky chtěla napsat. Very Happy Jakýmkoliv šampónem musím mýt 2x. Jen 1 našamponování ani nenapění, ale hlavně mi ty vlasy neumyje (mám je mastné), myju ale nejřív za 3 dny - věřím, že kdo myje častěji, nebo má suché vlasy, tomu 1 umytí stačí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rorinka
21-40
21-40


Založen: 29.11.2010
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 8:57 am    Předmět: Citovat

Já si dávám masku taky před mytím a dost jste mě překvapily, že to některé děláte jinak. Chtěla bych se zeptat jaké masky takto používáte, protože si nedokážu představit, jak jen smývám vajíčko čistou vodou bez šamponu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elilinka
8-20
8-20


Založen: 17.6.2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 9:02 am    Předmět: Citovat

Tak jsem v pátek poprvé aplikovala masku, dala jsem vejce, med, olej, ocet, kafe, nechala jsem to asi hodinu a pul pod igelitem a ručníkem, potom šampon a kondicioner, po aplikaci byli vlasy hrubší, ale dnes je uterý, vlasy jsou jemné a nejsou mastné, mýt je znovu budu až zitra, vlasy mám do pasu, normálně bych si vlasy myla už včera, jinak mám hloupý dotaz, vejce dáváte celé nebo jen žloutek? Já se masku snažila smýt vlažnou vodou, ale stejně jsem vybírala zdrclý bílek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 4:04 pm    Předmět: Citovat

Elilinka napsal:
Tak jsem v pátek poprvé aplikovala masku, dala jsem vejce, med, olej, ocet, kafe, nechala jsem to asi hodinu a pul pod igelitem a ručníkem, potom šampon a kondicioner, po aplikaci byli vlasy hrubší, ale dnes je uterý, vlasy jsou jemné a nejsou mastné, mýt je znovu budu až zitra, vlasy mám do pasu, normálně bych si vlasy myla už včera, jinak mám hloupý dotaz, vejce dáváte celé nebo jen žloutek? Já se masku snažila smýt vlažnou vodou, ale stejně jsem vybírala zdrclý bílek
Vajíčko môžeš dávať celé, ak nemáš iné využitie na bielok. Ja bielok vyšľahávam na sneh, potom ta maska menej tečie, ale zas zázrak to nie je.
Inak z vyšľahaného bielku je zas vraj dobrá masky na tvár - na problematickú pleť - ma dezinfekčné účinky a do masky len žĺtok.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 8:13 am    Předmět: Citovat

Psilocybe: když si děláš tu masku na tvář,tak dáváš jen ten vyšlehanej bílek nebo tam ještě něco přidáváš??chtěla bych to vyzkoušet Very Happy děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.