Studený odstín henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=90249cc2c8424b96cb9283c84ec6d2f0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Calwen_
8-20
8-20


Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 2:56 am    Předmět: Citovat

Na žádost Fantasyx připojuji trochu opožděně mé zkušenosti:) Hnědá umbra mi sice do červena nechytla, ale i přes to tenhle odstín považuju za teplý, velmi velmi velmi světle hnědý. Podle mě je zbytečně předražená, raděj zůstávám u hennecolor, která stojí polovinu(při stejné gramáži) a dělá mým vlasům ze všech henn nejlíp. Problém se studeným odstínem jsem nijak nevyřešila, jen si do odstínu bordo přidávám černou, takže jako zrzka vypadám spíš jen na sluníčku. K chemii se už nevrátím, díky henně mi dost zesílily vlasy:) Raději zdraví...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 7:59 am    Předmět: Citovat

Calwen: Mne pomohlo pridavat do smesky tak deset az dvacet kapet TTO (sezenes treba v DMku za 100,- 30 ml, znacka Das Gesunde Plus). Barvu to hodne ztmavi, na mne temer neni videt, ze bych byla cervena, ale na slunicku se to pekne rozzari Smile normalne v mistnosti jsou to spis jen naznaky a takova hnedocervenocerna barva Smile

(jen nemam fotak abych vyfotila a nahodila do galerky Sad )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Calwen_
8-20
8-20


Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 3:52 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Calwen: Mne pomohlo pridavat do smesky tak deset az dvacet kapet TTO (sezenes treba v DMku za 100,- 30 ml, znacka Das Gesunde Plus). Barvu to hodne ztmavi, na mne temer neni videt, ze bych byla cervena, ale na slunicku se to pekne rozzari Smile normalne v mistnosti jsou to spis jen naznaky a takova hnedocervenocerna barva Smile

(jen nemam fotak abych vyfotila a nahodila do galerky Sad )



Jakou barvu ty používáš, že ti ji hodně ztmaví? Jestli by to pro mě nebylo zbytečný, když si do henny už přidávám černou... Ještě jsem zapomněla, kdysi jsem si do henny přidávala nějakou levnější krémovou hennu, ale bylo cítit, že v tom nějaká ta chemie je, docela mě štípala pokožka a narušovalo to trochu strukturu vlasu. Navíc doba působení byla okolo nějakých 30 minut a tak krátce jsem si hennu nechtěla nechávat. Je to škoda, protože byla fialováSmile Kdyby měl někdo zájem ji zkusit, tak Henna color(ne hennecolor) odstín divoká šveska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 5:13 pm    Předmět: Citovat

Hennuju Hennecolor odstin bordo Smile Krom toho TTO pridavam jen citron (cca jeden cely na necelou pulku pytliku) a zalivam prave varici vodou ... umicham dohladka, necham chvilku odstat abych si tim neoparila hlavu a naplacam do vlasu ... nechavam v igelitu a rucniku mezi 5ti a 7mi hodinami dle nalady. Smile

Sice se postupne vymyva a ta cervena se tam pak prosazuje, ale neni to nic hrozneho ... Smile Rozhodne to neni typicka zrzava hennova. A hennim cca jednou za ctyri tydny Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fantasyx
0-7
0-7


Založen: 6.6.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 1:37 pm    Předmět: Cool Citovat

Calwen_ napsal:
Na žádost Fantasyx připojuji trochu opožděně mé zkušenosti:) Hnědá umbra mi sice do červena nechytla, ale i přes to tenhle odstín považuju za teplý, velmi velmi velmi světle hnědý. Podle mě je zbytečně předražená, raděj zůstávám u hennecolor, která stojí polovinu(při stejné gramáži) a dělá mým vlasům ze všech henn nejlíp. Problém se studeným odstínem jsem nijak nevyřešila, jen si do odstínu bordo přidávám černou, takže jako zrzka vypadám spíš jen na sluníčku. K chemii se už nevrátím, díky henně mi dost zesílily vlasy:) Raději zdraví...


Super díky xxx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2011 1:57 pm    Předmět: Citovat

Už jsem se tu na to ptala, ale žádná odpověď zatím Idea ...nezkoušela jste některá umýt vlasy stříbrným šamponem co se používá na stažení žlutých odstínů blond? Nebo oplach vodou s nepatrným množstvím genciány Wink ? Myslím si, že by to třeba mohlo ten teplý odstín trochu srazit srazit:)...? No budu to asi muset vyzkoušet Very Happy ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2011 4:04 pm    Předmět: Citovat

prokera napsal:
Už jsem se tu na to ptala, ale žádná odpověď zatím Idea ...nezkoušela jste některá umýt vlasy stříbrným šamponem co se používá na stažení žlutých odstínů blond? Nebo oplach vodou s nepatrným množstvím genciány Wink ? Myslím si, že by to třeba mohlo ten teplý odstín trochu srazit srazit:)...? No budu to asi muset vyzkoušet Very Happy ...


Zkušenost sice nemám, ale pochybuju, že by to nějak stáhlo tu hennovou zrz. Vyzkoušet to můžeš, za to dáš jenom peníze za ten šampon nebo genciánu.

K tématu. Budu zkoušet grepovou silici, odstín má být do fialova, tak uvidím, co to udělá Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
teri007
81-160
81-160


Založen: 10.8.2009
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 6:56 pm    Předmět: Citovat

prokera napsal:
Už jsem se tu na to ptala, ale žádná odpověď zatím Idea ...nezkoušela jste některá umýt vlasy stříbrným šamponem co se používá na stažení žlutých odstínů blond? Nebo oplach vodou s nepatrným množstvím genciány Wink ? Myslím si, že by to třeba mohlo ten teplý odstín trochu srazit srazit:)...? No budu to asi muset vyzkoušet Very Happy ...


Ahoj, taky jsem tohle chtěla dřív zkusit, ale místo toho jsem si koupila jen šampón na blond vlasy (myslím, že jsem to vyčetla tady někde... ) v DM asi za 50,- a mám dojem, že to zafungovalo. Akorát ve stejné době jsem našla svoje první bílé vlasy. Tak nevím, jestli to bylo tím šamponem nebo věkem : Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 11:11 am    Předmět: Citovat

prokera napsal:
Už jsem se tu na to ptala, ale žádná odpověď zatím Idea ...nezkoušela jste některá umýt vlasy stříbrným šamponem co se používá na stažení žlutých odstínů blond? Nebo oplach vodou s nepatrným množstvím genciány Wink ? Myslím si, že by to třeba mohlo ten teplý odstín trochu srazit srazit:)...? No budu to asi muset vyzkoušet Very Happy ...


Na zrzavé vlasy tento šampon nepomáhá. Já ho používám, neboť mi vyhovuje, já mám vlasy takové hnědé, ale žádný studený nádech nepozoruju. Ale taky je fakt, že vždy po šamponu dávám býčí žlázy, což to fialové barvivo zase stáhne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 6:33 pm    Předmět: Citovat

Vyzkousela jsem hennu misto citronem, zalit vinnym octem a strcit do elektricke trouby ... zkratka ji upect.

Vysledek po prvnim umyti je v me galerii, vcetne kompletni receptury .. Smile Mozna az moc tmave, ale studene Laughing

Hennuju cca rok a pul porad tim stejnym (Hennecolor Bordo se sem tam nejakou primesi, co mi zbyly z pokusu s hennami)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.