Studený odstín henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8e102ba488cd922d71668e205e380fb2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mikro
41-80
41-80


Založen: 17.1.2011
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2012 5:34 pm    Předmět: Citovat

Prosím o radu.. potřebovala bych utlumit červenou barvu v henně, aby mi to chytalo spíš do studenějšího odstínu hnědo-zrzavé. No a nevím jak toho dosáhnout Rolling Eyes Very Happy Jakou hennu na to použít? Nejradší mám lusháckou, ale právě caca rough mi zčervenala Sad Mám zkusit dát vrstvu Brun nebo rovnou Noir, aby mi to stáhla?

Teplý odstín mi opravdu nesedí - barvu očí i obočí mám do studena a k pleti mi to nejde už vůbec, zvýrazňuje každé zčervenání. Chemkou jsem uměla dosáhnout studený, ale výrazný červený a to s hennou nejde, proto jí potřebuju stáhnout úplně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2012 5:47 pm    Předmět: Citovat

Mě Lamda po půl roce hennování každej měsíc a půl až dva zčervenala až do vínova až fialova, byla dokonale studená. Ale ve stínu. Na slunci proti světlu byla pro změnu dokonale oranžová.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikro
41-80
41-80


Založen: 17.1.2011
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2012 6:08 pm    Předmět: Citovat

Já bych právě chtěla spíš studenou hnědo-zrzavou než červenou, ale těžko se to popisuje. Možná kaštan..? Very Happy Prostě aby to byla trochu přirozenější barva než co teď mam.. Asi na to plácnu nějakou hnědou Rolling Eyes

Ale stejně nevím jestli mi to pomůže stáhnout tu červenou Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2012 6:37 pm    Předmět: Citovat

Mám pocit že Descantes používala nějakou Ayuri hennu, šla jí do hněda.
Hnědá henna ti červenou nestáhne, jen překreje. Až se ti bude vymejvat, znova bude vidět, mám to tak teď já. Taky mi červenej teplej tón henny na slunci moc nesluší, obzvlášť v létě, používám ted hnědou Khadí.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2012 7:21 pm    Předmět: Citovat

No, hnedozrzava bude tepla vzdycky, uz jen z titulu toho, ze zrz je oranzova, tedy ciste tepla barva ...

V zasade mas dve moznosti: bud zkusit neco co by ti na hlave udelalo studenou cervenou, a nebo se pokusit "preliznout" docasne tu zrz treba Khadi s tim, ze budes muset stejne pravidelne hennovat, protoze se bude vymyvat a jak pise Nikinka, v delkach ti ta zrzava bude prosvitat dokud znova nenahennujes nahnedo.

U Khadi pak vybirej z odstinu orisek, tmave hneda nebo cerna (nechyta vylozene do tvrde cerne, ale do takove hnedocerne, mekke cerne, aspon co sem slysela).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikro
41-80
41-80


Založen: 17.1.2011
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2012 8:11 pm    Předmět: Citovat

No mě zrzavá nevadí, ale chci to víc do hněda.

Momentálně mám vlasy spíš zrzavo-červený, takže mi jde o to, že když použiju nějakou hnědou hennu tak mi zrzavá zůstane, ale stáhnou se mi ty červený odlesky Very Happy

Ale děkuju vám, nejspíš zkusím tu Khadi a uvidím co z toho vyleze Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2012 9:11 pm    Předmět: Citovat

Hodne do hennove hnede /zrzavohneda/ jde henna z prodejbylin.sk, kdyz ji zalijes jen cernym cajem a nebudes pridavat citron ani nic dalsiho. Ale porad je to tepla barva co se bude vymyvat do zrz ...

Ta khadi je jistota, kdo si to tu dal na hlavu tak si pochvaloval, jakou peknou hnedou (neutralni) to vytvorilo ... a vetsinou se ani prilis nevymyvala (na hnedou hennu, indigo prcha vzdycky jako prvni).

Kazdopadne zacni na tom nejsvetlejsim hnedem odstinu, ztmavit se da vzdycky, ale zesvetlit fakt hodne blbe Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2012 9:36 am    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Mám pocit že Descantes používala nějakou Ayuri hennu, šla jí do hněda.

Ano, to byla dobrá henna Smile měla jsem ale podstatně tmavší vlasy než tazatelka, ta má nyní přímo rezavou (není té barvy trochu škoda? Taková krásná čarodějnická barva a vy to chcete ztmavovat) Razz
Podle fotek mi přijde, že Mikro sluší.
Každopádně, dát na to nějakou světlejší hnědou je myslím dobrý nápad, ztlumí to částečně zrz, výsledek by mohl být hezký.

Obecně, do krásných odstínů hnědočervené chytají Body Art henny. Malaki, Sahara Tazarine, Ayuri.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leslie92
8-20
8-20


Založen: 6.8.2012
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2012 11:27 am    Předmět: Citovat

Jelikož mám podobný problém, zeptám se zde: Jaká barva by se podle Vás ke mně hodila? Vím že studená, ale konkrétněji.

Jsem letní typ který se špatně opaluje s tmavším obočím o několik odstínů než vlasy. Ty jsou popelavě středně hnědé, skoro až zelené. (Někdy se fakt divím jak něco takového, jako já, mohlo vzniknout. Rolling Eyes ) Chemku používat nemůžu, mám na ni alergii. Doporučovaná blond už ani omylem, to byl teda děs hlavně vzhledem k obočí. Co jsem přestala barvit chemkou a používám šampon od Alverde, tak jsou vlasy pěkné co se zdraví týče, ale barva? Mohla bych jít do TV dělat rákosníčka. Sad Nevíte o nějaké jiné přírodní barvě než je henna? Když kouzlí jen teplé odstíny - čerpám jen z toho, co je zde napsáno, zkušenosti s ní nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2012 3:51 pm    Předmět: Citovat

Leslie92 napsal:
Jelikož mám podobný problém, zeptám se zde: Jaká barva by se podle Vás ke mně hodila? Vím že studená, ale konkrétněji.

Jsem letní typ který se špatně opaluje s tmavším obočím o několik odstínů než vlasy. Ty jsou popelavě středně hnědé, skoro až zelené. (Někdy se fakt divím jak něco takového, jako já, mohlo vzniknout. Rolling Eyes ) Chemku používat nemůžu, mám na ni alergii. Doporučovaná blond už ani omylem, to byl teda děs hlavně vzhledem k obočí. Co jsem přestala barvit chemkou a používám šampon od Alverde, tak jsou vlasy pěkné co se zdraví týče, ale barva? Mohla bych jít do TV dělat rákosníčka. Sad Nevíte o nějaké jiné přírodní barvě než je henna? Když kouzlí jen teplé odstíny - čerpám jen z toho, co je zde napsáno, zkušenosti s ní nemám.


hennou jde vytvořit i poměrně studený hnědý odstín, pokud se správně namíchá, ale záleží na pigmentech ve vlasech, u někoho je to problém.
pokud nechceš hennu, pak vyloženě přírodní barva není.
ale můžeš si pomoct bylinkama jako je amla, shikakai, ořechové slupky atd. a dělat různé zábaly. není to výrazná změna, spíš tónování. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.