Obal výrobku-ovlivňuje vás?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6d80e90e627a948668c29b984a6a9388Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ovlivní můj výběr obal výrobku?
hodně
20%
 20%  [ 16 ]
většinou ano
32%
 32%  [ 26 ]
nepřemýšlím nad tím
16%
 16%  [ 13 ]
většinou ne
25%
 25%  [ 20 ]
vůbec
6%
 6%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 80

Autor Zpráva
Laire
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 10:33 am    Předmět: Citovat

Obal na mě má vliv v tom, že když se mš něco zaujme pohled, jdu a prohlídnu si to. Samozřejmě se mi líbí, když je kosmetika i v pěkném obalu, ale to je tak asi všechno. Co si koupím rozhoduju hlavně podle obsahu a toho, jaké s tím mají zkušenosti ostatní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 4:52 pm    Předmět: Citovat

ja rada ocumujem a onuchavam, ale jednoznacne davam prednost zlozeniu a ucinkom.. aj ked napr. oleje radsej kupujem v skle, ale to skor preto, ze sa snazim co najviac vyhybat plastom..
uplne najlepsie je ked je nejaky dobry a kvalitny vyrobok v peknom obale a vonia, to neodolam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 5:49 pm    Předmět: Citovat

obal ma ovplyvňuje ale najmä čo sa týka praktickosti. zobožňujem sklenené dozičky a flaštičky od make-upov len škoda že to málo používam. skôr ako dizajn ma osloví názov alebo špecifikácia pre koho je výrobok určený - napr. šampon pre lesk vlasov, pre výživu. to su take tie cieľové názvy čo ma vždy upútajú
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 6:44 pm    Předmět: Citovat

Dřív mě ovlivňoval hodně, teď vůbec. Málokdy kupuji něco, co nemám v plánu, a rozhoduji se podle ceny, složení/certifikátu a recenzí. Jedině když kupuji nějaké malé balení do kabelky, zajímá mě, jestli je doplnitelné.
Ale když přišel Saloos s novými obaly, také jsem začala uvažovat o některých věcech, které mě předtím nelákaly. Laughing Ale zatím jsem si je nekoupila.
_________________
http://prirodni-kosmetika.blogspot.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 8:52 pm    Předmět: Citovat

tiez ma kedysi obaly velmi ovplyvnovali,ale odkedy som tu na DV zaujma ma uz len zlozenie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petpis
321-600
321-600


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 9:14 pm    Předmět: Citovat

Obal výrobk mě taky nijak extra neovlivňuje, ovlivňuje mě spíše cena Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 9:26 pm    Předmět: Citovat

ooo, ano cena, na tu som celkom zabudla Very Happy to je rozhodujuce kriterium, ked je nieco velmi drahe, si to proste nekupim Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petpis
321-600
321-600


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 10:05 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing moje řeč a může to mít sebehezčí obal, u mě opravdu bohužel rozhoduje cena, i když jsem zatím ochotná vrážet hodně peněž do konopné kosmetiky, kdy třeba 200ml šampónu stojí 300kč ... což je na moje poměry docela dost, navíc nepění a "špatně" myje mastnější vlasy (v tomhle horku) a tak je spotřeba docela vysoká
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 7:21 am    Předmět: Citovat

Hm, stále nevím, pro jako variantu hlasovat.

Neb obal mě hodně ovlivňuje v tom smyslu, že pěkně zabalený výrobek (nebo lépe řečeno výrobek v obalu, který se mi líbí... za pěkný obal považuje každý trochu něco jiného, že) mě zaujme a prohlídnu si ho.

Ale neovlivňuje mě téměř vůbec při rozhodování o koupi, tam je důležitý ten obsah. No a pak samozřejmě i ta cena, slevová akce apod. (jsem schopná obsahově vyhovující výrobek koupit do zásoby, když ho sice teď právě nepotřebuju, ale je výhled, že za měsíc-dva budu, a je zrovna v akci Rolling Eyes Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 8:09 am    Předmět: Citovat

Mě obal ovlivní v tom (jako většinu tady), že k výrobku příjdu a zkoumám ho, kdežto obyčejné nebo ošklivé obaly mě tak nelákají Smile
Ráda koukám v koupelně na hezké věci a mám z toho pak i víc radost když jě šampon hezký, vonící a dobrý Laughing
Ale rozhodující je teda především cena Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.