Voděodolné řasenky

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=087135eb6df7811c3322e3eac6b6fe62Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Koza
0-7
0-7


Založen: 21.10.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 6:42 pm    Předmět: Voděodolné řasenky Citovat

Chci si pořídit voděodolnou řasenku, ale nemám s takovými žádné zkušenosti. Mohly byste mi nějakou doporučit (popř. vyvrátit)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 6:46 pm    Předmět: Citovat

Doporučit bohužel nemůžu, mám se všema nedobré zkušenosti... Nejen že bych o té voděodolnosti mohla pochybovat ( když se mi řasy namočily, tak sice řasenka nestekla, ale řasy byly slepené do tří velkých cucků) ale hlavně jsem měla problém s odličováním. Prostě to za žádnou cenu nešlo dolů, ať jsem použila cokoliv, vždycky jsem se s tím prala a stejně mi něco málo na řasách zůstalo a ráno byly přislepené a trošku ztvrdlé. Ale možná jsem divná, no Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 8:30 pm    Předmět: Citovat

Žádnou. Obalují řasy příliš velkou vrstvou, slepují a výsledek nikdy není příliš pohledný.
Co bych naopak doporučila, je voděodolný gel, kterým přetřeš už nalíčené řasy. Tady v ČR je prodávají třeba Dermacol nebo Oriflame (možná i jiné značky, ale to nevím).
Zkus vyklikat třeba název Waterproof topcoat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 8:50 am    Předmět: Citovat

já mám docela dobré zkušenosti s MISS SPORTY - XXWaterproof, je super, nedrolí se a nerozmazává, jen to chce večer dvoufázový odličovač...

ale je to jedna z těch nejlevnějších a možná bude nějaká lepší značka ještě lepší Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 3:11 pm    Předmět: Citovat

mna raz kozmeticka nalicila nejakou riasenkou (asi vodeodolnou), ktoru som nemohla tri dni dat dole! a to som drhla, odlicovala olejom...
ak chces vodeodolnu riasenku len k vode, tak radsej nepouzi ziadnu alebo si zafarbi riasy..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Revelate
161-320
161-320


Založen: 29.5.2008
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 4:07 pm    Předmět: Citovat

Mám dobré zkušenosti s Rimmel 100% Waterproof. Vím, že se o řasenkách říká, že by se měly měnit každé tři měsíce, tuhle ale používám (s přestávkami) nějaké tři roky a je pořád dobrá. Nedráždí oči, neslepuje, žádný efekt mrkací panny, odličuje se bez problémů. Akorát se musí dát pozor při nanášení - jedna vrstvička na přirozené zvýraznění řas bohatě stačí. Jenom je škoda, že nedělají i hnědou variantu:/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 5:07 pm    Předmět: Citovat

já mám modrou voděodolnou miss sporty (nevim, jak se přesně jmenuje... ) a spokojená sem... jen si člověk nesmí po namočení šahat do očí, což já od mala dělám, že když se potopím a vynořím, protřu oči pěstma... ale když se na ní nešahá, vydrží a nepřijde mi, že by slepovala řasy do třech pramínků. vydrží i slzy, nosím jí na hory... je ok...
pak mám ještě >voděodolnou< od keenwellu, to je dobře držící normální řasenka... že když mi zaslzí oko, tak nesčůrká dolu, ale vydrží na oku, ale ve vodě se normálně rozteče a odplaví kamsi... nemůžu říct, že by stékala z očí, ale prostě ani nevydrží....
jako v modrym balení, jinak je černá
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 9:03 pm    Předmět: Citovat

Já si k moři koupila od Gabriely Salvete voděodolnou řasenku Aqualook, celkem levná, docela vydrží. Ale jak už psala tiborMel, nesmíš si sahat na oči Wink Chtěla jsem si před dovčou nechat nabarvit řasy, ale zas jsem to nějak nestihla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.