pigmentové skvrny

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=07f9a2c9560036df17fc6dbee86476c4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michalka
21-40
21-40


Založen: 23.12.2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 3:00 pm    Předmět: pigmentové skvrny Citovat

Ahojky,velmi prosím,pokud máte některá zkušenost s účinným bělícím krémem na pigmentové skvrny/mám trochu v obličeji,make up ale zakryje/,poraďte mi prosím.Zkoušela jsem jich několik z lékárny,prý ty nejlepší i špičku na trhu Iklen,ale účinek tak cca 30-40%,krémíky i přírodní,nic moc. Crying or Very sad Teď už mi kožní slibuje jen chemický peeling..???nebo laser...Nevíte prosím některá,co by opravdu vybělilo? Díky všem za případné poznatky a náměty. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 6:38 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, sice ti nepomohu s odpovedi na tvou otazku, ale.. Smile taky jsem mela pigmentovou skvrnu, dost velkou, na brise, ale po 20 letech vybledla sama bez meho prispeni. Ted uz neni videt ani stin. Takze se urcite neboj, ze by ti zustala naporad Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 2:36 pm    Předmět: Citovat

Michalko, nevím jestli Ti nějak zásadně pomůžu, ale la roche má krém Mela D, krásně voní a na pigmentové skvrny mi docela zabral - je ale pravda, že to bylo v souvislosti s nevhodným užíváním léků a vystavování se slunci (tedy neměla jsem pigmentové skvrnky nijak staré ani výrazné), ale pomohl mi hodně. kamarádka jej zkusila na pihy Smile , které ji zesvětlaly, ty moje taky.

obecně se ale dopručuje laser nebo chemický peeling, jen záleží jak citlivou pokožku máš, kolik chceš investovat peněz.

ale pokud nemáš ty skvrny nijak zásadní, neřeš to, ber je jako součást sebe Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michalka
21-40
21-40


Založen: 23.12.2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 5:50 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňko,heyday,díky za povzbuzení i radu.Mela D jsem měla jako první krém.Máš pravdu,nebyl špatný,ale....Bohužel,moje skvrny budu muset do budoucna řešit,bez make upu to nejde Sad jsou vidět.Pleť mám citlivou,světlou,skvrny způsobené sluncem.Co ale můžu doporučit jako bezvadnou ochranu pleti-pleť.mléko Daylong extreme SPF 50+ od Spirigu/lékárna/Osobně ho používám denně,pod podklad.krém a make up,totálně ochrání pleť před sluncem i u moře-mám vyzkoušeno.Tím,že jsem světlý typ a moc se neopálím,nevypadám ani tak moc divně-tělo hnědé,obličej bílý... to by byla šupa!No,zatím to vypadá,že asi vyklepu prasátko Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 9:42 pm    Předmět: Citovat

Michalko, ted tady nekdo daval odkaz na www.omlazeni.cz sice v souvislosti s prodluzovanim vlasu, ale zahledla jsem tam i forum pro pigmentove skrvny, tak se tam zkus juknout Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michalka
21-40
21-40


Založen: 23.12.2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 8:19 pm    Předmět: Citovat

Heyday velmi díky,už jsem tam načuhovala,tam toho je.....Problém je celkem rozšířený,bohužel.
Cítila jsem se tam stejně jako tady u nás na DV-jako doma.
Ještě jednou díky! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marek2599
0-7
0-7


Založen: 9.8.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 5:20 pm    Předmět: Citovat

caw vsetci, potreboval by som radu . na krku sa mi objavyli pigmentove flaky. 2 mam mozno 7 rokov to by mi nevadilo no toto leto sa zacali vytvarat dalsie flacky a neviam co mam s tym robit. nevie mi niekto poradit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 3:15 pm    Předmět: Citovat

No já mám na zádech velikánskou skvrnu, asi přes 1/4 zad. Když jsem byla menší, smažila se mi ji máma všemi možnými způsoby bělit. Pořád dokola a nevybledla ani o kousíček. Teď ji hrdě nosím, jelkož se mi líbí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.