Tónování barvy vlasů přírodně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e813344fddce6b7e31dfb2fdf5ff8255Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

zkoušeli jste barvení šlupkami ořechů?
ano a jsem spokojená/ý
10%
 10%  [ 3 ]
ne, ale chtěl/a bych to zkusit
63%
 63%  [ 19 ]
ne, neláká mě to
26%
 26%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 30

Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 3:44 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Déscantes napsal:
To už je lepší vyvařit ty ořechové slupky.
Slyšela jsem, že to ztmavuje poměrně dost.
Myslím, že černý čaj moc silně vlasy neztmaví...spíš jen osvěží stávající barvu.



Díky moc:) předpokládám šlupky z vlašáků ne?


Jo jo, teď je zrovna jejich doba, nebo brzo bude. Ty zelené slupky se nějak vyvařují, ale nevím, v jakém poměru s vodou kolik slupek a jak dlouho...
Ale určo to bude někde na netu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 3:49 pm    Předmět: Citovat

jj,myslim ale že na tom se nic zkazit nedá,určitě lepší než nějaká chemie Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 4:19 pm    Předmět: Citovat

No Embarassed
Jak na kterých vlasech...
Já mám taky na sobě ještě zbytky černého přelivu, a přežila jsem už opravdu hodně barvení Laughing a nemůžu si na vlasy stěžovat...
Ale někomu to hodně uškodí, to ano....
Je fakt, že kvalita vlasů byla ucházející, ale může být ještě lepší, že jo - proto teďka zase nějakou dobu dávám háru oddych, než mi zas rupně v bedně a nějak to opět nepřebarvím.. Laughing Ale to snad v dohlednu nebude, chystám se na hennecolor, jen co se mi dostane do drápů
Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 1:09 pm    Předmět: Citovat

no tak to máš štěstí,když jsem si jednou obarvila hlavu já tak jsem z toho měla jakousi směs drátků na hlavě,radši zůstanu u svojí přírodníSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adretea
41-80
41-80


Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 4:26 pm    Předmět: Ořechové slupky Citovat

Někde jsem se dočetla, že tak jako se blonďaé vlasy zalévají odvarem z heřmánku, hnědé se můžou pro zvýraznění barvy přelít vývarem z ořechových slupek. Ořešák na mě provokativně pomrkává ze zahrady, tak bych to chtěla zkusit Smile Má s tím tady někdo zkušenosti? a když tak jaké? a vůbec bych se chtěla dozvědět podrobnosti jako kolik slupek v jakém množsví vody, jak dlouho, kolikrát oplachovat, jestli šamponovat před nebo a po a podobně Smile
A myslíte, že by mi to mohlo překrýt odrost, když jde asi jen o jeden nebo dva odstíny?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 4:31 pm    Předmět: Citovat

Ořechové šlupky barví ochotně cokoli, vlasy nevyjímaje. Nevím teda, co kdo zkoušel za kúru přímo na vlasy, ale já jednou zkusila opláchnout hlavu nálevem, který používám k barvení ovčí vlny na tkaní. Půl hrnce ořechových slupek, půl hrnce vody, svařím to tak dvě hodinky a pak přecedím, přidám hrnek octa a dvě polévkové lžíce soli. Na mých hnědých vlasech to moc poznat nebylo, ale světlejší to určitě nějak zbarví, protože se mi krásně sjednotila barva vlasů po celé délce - a to mám konečky už dost vyryzlé.

Každopádně důrazně varuju - ta sůl a ocet jsou ustalovače na barvení vlny, na vlasy to nedoporučuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evik87
8-20
8-20


Založen: 2.11.2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2007 9:00 am    Předmět: Citovat

Do henny jsem si taky dvakrát dávala silný výluh z černého čaje, jednou zase silnýho turka Laughing ...ale nepozorovala jsem žádnou změnu Rolling Eyes . Četla jsem, že na ztmavení henny je dobré do ní přimíchat indigo...nemáte s tím zkušenost?? Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2007 12:32 pm    Předmět: Citovat

Zkušenost má tuším Valalo, dávala hennu a indigo 1:1 a měla to do tmavě hněda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2007 7:41 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem udělala pokus, vylouhovala 3 pytlíčky černýho čaje, přelila tím po mytí moje blond vlasy a výsledek? Přenádhernej zlatej lesk vlásků, fakt krásný Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 10:51 pm    Předmět: Citovat

cerny caj je dobry;) davala jsem ho na sve hnede vlasy s odrostlym blond melirem ( a ten byl kdysiiii prelity cervenym prelivem... po nem uz neni ani vidu ani slechu, jen miiirny medeny odlesk na odrostech) a krasne mi vlasy zvyraznil (cajik), tedy ne vylozene ztmavil..ale kapanek mi to tak pripadalo Wink ted jsem zkusila experiment zalit ho bezvavou hennou...a tez to nedopadlo spatne;) ale za denniho svetla to bude vypadat jinak, nez ted pod lampickou;) ale urcite budu hlavu cajikem prelivat casteji Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.