Tónování barvy vlasů přírodně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e0993601f92448171308e2124e107b5cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

zkoušeli jste barvení šlupkami ořechů?
ano a jsem spokojená/ý
10%
 10%  [ 3 ]
ne, ale chtěl/a bych to zkusit
63%
 63%  [ 19 ]
ne, neláká mě to
26%
 26%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 30

Autor Zpráva
Allex
0-7
0-7


Založen: 1.7.2015
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2015 9:50 am    Předmět: Raketka Citovat

Raketko, ale to bude možná ono... ten kondicionér Ti "obalí" vlas, jako by uhladí "šupinky" vlasů a tím pádem pigment čaje neměl na čem držet...

Prvně to zkusím taky tak abych viděla, co to udělá a pokud se mi efekt bude líbit, vyzkouším tu aplikaci čaje bez kondiše. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2015 11:04 am    Předmět: Citovat

Vidíš to mě nenapadlo. Třeba zelená z kopřiv se uchytila dobře Very Happy Každopádně jsem nechtěla ztmavovat nějak trvale, takže mě to až tak netrápí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allex
0-7
0-7


Založen: 1.7.2015
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2015 7:17 am    Předmět: Citovat

Holky, tak jsem včera zkusila ten černý čaj a musím říct za mě palec nahoru. Vlasy jsem jen umyla šamponem, propláchla vodou a potom je přelila půl litrem černého čaje (2 pytlíky Liptonu), nezabalovala jsem, nechala jsem jen volně "skapat" a pak proschnout. Vlasy se ztmavily do přirozena.

Uvidím, jak to bude vypadat dále, ptž si vlasy myji denně... ale za mě efekt parádní. Vlasy nejsou vůbec naomak nepříjemné a rozčesat šly taky snadno.

Ještě jednou díky za radu, holky. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2015 7:49 am    Předmět: Citovat

Perfektní. Kdyžtak pak dej vědět, jak to pokračovala (jestli se ti to vymylo, bylo to nafurt....), protože já asi po létě, jak začne zase podzim a přestane svítit sluníčko (takže bude odrůstat letní zesvětlení sluníčkem) bych se na toé čajování klidně vrhla, a pokud by to mělo nějaký trvalejší efekt než do dalšího mytí, byla bych ráda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allex
0-7
0-7


Založen: 1.7.2015
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2015 8:43 am    Předmět: Citovat

Dám vědět, raketko. Smile
Jen ještě pro detailnější popis... měla jsem díky odbarvování spoustu pramenů téměř do bíla... čaj mi je krásně ztmavil, přirozeně... stále se jedná o blond vlasy, jen už nevypadají "chemicky". Vrátila jsem se zase k "mé" barvě, tak jak to mám v profilové fotce. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noge
81-160
81-160


Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2015 6:28 am    Předmět: Citovat

Zdravím všechny... koupila jsem si drcené slupky ořechů - no někde se stala chyba, mám pocit, že to nechytlo vůbec (míchala jsem to ještě s cassií a trochou hnědé henny). Netuším, kde se stala chyba - přidávám do henny vždy docela hodně oleje - možná to ořešáku vadí. Dala jsem tam i trochu kondiše, Alverde - lépe se to pak nanáší, tak možná je problém tam... Nemáte prosím, někdo, nějaký recept? Nebo radu. Děkuji! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2015 7:30 am    Předmět: Citovat

Otázka zní: jak docílit studeného odstínu? Od hlavy asi do půlky délky mám svou hnědou, ale od půlky do konce takovou do zrz. Ale je hodně vymytá. Původně sprej more blond a pak henna, asi je to dávná kombinace zesvětlenejch vlasů a měděný hennecolor. Po celý hlavě jsem to stáhla v pohodě, ale ty konce... mohl by pomoct stříbrnej šampón?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noge
81-160
81-160


Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2015 7:10 am    Předmět: Citovat

Na hennu? Nevím :-/ ... každé vlasy jsou asi jiné, mně se ale nevymyla ani po dvou letech, ať jsem s tím dělala co jsem dělala. Takže jsem to vzdala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2015 9:30 am    Předmět: Citovat

Noge napsal:
Na hennu? Nevím :-/ ... každé vlasy jsou asi jiné, mně se ale nevymyla ani po dvou letech, ať jsem s tím dělala co jsem dělala. Takže jsem to vzdala Very Happy
Já jsem myslela, že ten stříbrnej šampón funguje prostě tak, že ,, přebarví" teplé tóny. A že to dělá jinak, než chemickou cestou (myslím, že ten šampón nemůže odbarvovat , protože ho používají i holky s blond melírem, který maj zbytek vlasů hnědej)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noge
81-160
81-160


Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2015 9:50 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Noge napsal:
Na hennu? Nevím :-/ ... každé vlasy jsou asi jiné, mně se ale nevymyla ani po dvou letech, ať jsem s tím dělala co jsem dělala. Takže jsem to vzdala Very Happy
Já jsem myslela, že ten stříbrnej šampón funguje prostě tak, že ,, přebarví" teplé tóny. A že to dělá jinak, než chemickou cestou (myslím, že ten šampón nemůže odbarvovat , protože ho používají i holky s blond melírem, který maj zbytek vlasů hnědej)


No, přiznám se, že nemám tušení, jak stříbrný šampón funguje. Ale jestli to budeš zkoušet, tak dej prosím vědět Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.