Svedeni,napnuta podrazdena pokozka hlavy-aky sampon??
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5b8de5810d908e3b1dbaaeaa0856ecc9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
johny55
8-20
8-20


Založen: 20.8.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 2:57 pm    Předmět: Svedeni,napnuta podrazdena pokozka hlavy-aky sampon?? Citovat

Prosim poradte mi,moj problem spociva v tom,ze mam napnutu pokozku hlavy,spojenu so svrbenim,drobne vyrazky na hlave....to vsetko mam sposobene komercnymi samponmi z drogerii,ako je fructis,elseve a pod....skusil som uz vela samponov z lekarne,ale velmi mi to nepomohlo...a vlasy som mal velmi splasnute....pomohol mi az sampon Bioderma DS+..ktory vsak nemozem pouzivat kazdy den....a takisto mi celkom pomohol sampon Klorane-pivonka-urceny na svrbiacu pokozku.......chcem vsak nejaky novy....urceny na svrbenie,avsak aby som nemal vlasy splasnute....rozmyslam nad znackou Ducray...ale neviem si vybrat...ci Ducray Elution sampon,alebo Ducray Extra doux sampon.......pouzival ich niekto? ktory je aky? pouzivam som aj sampon KERIUM SHAMPOOING PHYSIOLOGIQUE,ale ten mi vobec nesadol..vlasy som mal take jemne a padnute,az mi bolo z toho na nic.....takze poradi niekto? zhrniem moj problem-svedeni,napnuta pokozka,podrazdenie v podobe chrasticiek,vyrazok,splasnute vlasy...
dakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 3:34 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, naprosto správně jsi přehodil dotaz sem do fora. Takže v Poradně ho mažu. Určitě tu najdeš členy, kteří mají zkušenost s podobným problémem a poradí ti Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 6:16 pm    Předmět: Citovat

Nevím, jestli zrovna tohle vyřeší šampon.
Já bych zkusila udělat na podrážděnou pokožku hlavy olejový zábal, nebo vybrat nějaké příjemné vlasové tonikum, nebo ampule, třeba s aloe, mě to pomáhá Smile
a šampon bych vybrala nějaký nedráždivý. Pokud ti to pomůže, měla jsem Urtekram Neutral a v tom není skutečně nic, je to jen šetrné mýdlo, takový průsvitný gel. Absolutně nedráždivý. Ten by ti mohl vyhovovat. Nebo Lavera má šampon Neutral.
----
Na ty chemické neutral šampony a šampony pro alergiky bych moc nespoléhala, protože většinou všechny obsahují stejně nešetrné pěniče jako nabídka z drogerií. Ale někomu to sednout může, je to jako se vším.
Podle mě - zkus tu přírodu pro alergiky, to by mohlo zabrat. A pokožku hlavy léčit buď olejem, nebo odvarama z kytek, třeba heřmánku, nebo jiných bylin. Hodně štěstí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 7:50 pm    Předmět: Re: Svedeni,napnuta podrazdena pokozka hlavy-aky sampon?? Citovat

johny55 napsal:
Prosim poradte mi,moj problem spociva v tom,ze mam napnutu pokozku hlavy,spojenu so svrbenim,drobne vyrazky na hlave....to vsetko mam sposobene komercnymi samponmi z drogerii,ako je fructis,elseve a pod....skusil som uz vela samponov z lekarne,ale velmi mi to nepomohlo...a vlasy som mal velmi splasnute....pomohol mi az sampon Bioderma DS+..ktory vsak nemozem pouzivat kazdy den....a takisto mi celkom pomohol sampon Klorane-pivonka-urceny na svrbiacu pokozku.......chcem vsak nejaky novy....urceny na svrbenie,avsak aby som nemal vlasy splasnute....rozmyslam nad znackou Ducray...ale neviem si vybrat...ci Ducray Elution sampon,alebo Ducray Extra doux sampon.......pouzival ich niekto? ktory je aky? pouzivam som aj sampon KERIUM SHAMPOOING PHYSIOLOGIQUE,ale ten mi vobec nesadol..vlasy som mal take jemne a padnute,az mi bolo z toho na nic.....takze poradi niekto? zhrniem moj problem-svedeni,napnuta pokozka,podrazdenie v podobe chrasticiek,vyrazok,splasnute vlasy...
dakujem


vše o citlivé, svědící a alergické pokožce najdeš tady:

http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=429&start=60

a tady:

http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1806&postdays=0&postorder=asc&start=70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny55
8-20
8-20


Založen: 20.8.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 10:11 am    Předmět: Citovat

takze mi nikto neporadi konkretne sampony ktore utisia svrbenie? ma niekto skusenosti s vichy? alebo ducray elution sampon? poradte niekto sampon,ktory odstrani svrbenie..nechcem pouzivat olejove kury na vlasy..ved niesom zena..nechcem mat vlasy makke,mastne...ale pevne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny55
8-20
8-20


Založen: 20.8.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 10:21 am    Předmět: Citovat

kto ma alebo mal podobne problemy?
pouzival niekto tento sampon eucerin na citl. pokozku..je dobry? http://www.docsimon.sk/tovar/eucerin-ph5-sampon-na-vlasy-pre-citlivu-pokozku-hlavy-200ml


alebo tento ducray elution? http://www.docsimon.sk/tovar/ducray-elution-sampon-200-ml


alebo aky sampon?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 11:06 am    Předmět: Citovat

Eucerin je moc dobrá kosmetika na citlivou pokožku, ten šampon by měl být hodně jemný, sice jsem ho nezkoušela, ale na tvém místě bych do něj šla, holt se toho při hledání vhodné kosmetiky musí vyzkoušet hodně, taky jsem zkoušela leta, navíc není problém vyzkoušet oba, ne? Wink
Eucerin je podle mých zkušeností nejlepší lékárenská kosmetika. Osobně bych nezkoušela Vichy, naproti comu, co tvrdí, jejich výrobky ještě víc dráždí, není to jen má osobní zkušenost, podobnou zkušenost s Vichy má spousta lidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 1:23 pm    Předmět: Citovat

raz som si u kamošky umyla hlavu nejakým Ducrayom a hlava ma nesvrbela. na fľaške nebolo zloženie, tak neviem aké umývacie zložky v tom boli, ale asi nejaké jemnejšie. SLES mi robí takmer vždy problémy.
z prírodných odporúčam detskú umývaciu emulziu od Weledy, v žltej tube.. je to fakt emulzia, pretože v zložení sú na popredných miestach aj nejaké oleje, ale napriek tomu umyje dobre. a je tam extrakt z nechtíka, takže nie je úplne "neutral", ale ten by nemal pôsobiť problémy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arya
161-320
161-320


Založen: 7.8.2009
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 2:44 pm    Předmět: Citovat

johny55 napsal:
..nechcem pouzivat olejove kury na vlasy..ved niesom zena..nechcem mat vlasy makke,mastne...ale pevne

neradila ti olejove kury na vlasy, ale na pokozku hlavy. tym, ze nejake oleje vyskusas, ti koruna z hlavy nespadne. ako vidim, si naozaj zufaly, takze byt tebou, vyskusam aj tuto variantu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny55
8-20
8-20


Založen: 20.8.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 5:11 pm    Předmět: Citovat

babiky...poradte mi sampon...mam citlivu pokozku..to znamena potrebujem sampon ktory nedrazdi..ale zaroven mam aj tenke vlasy...tak aky sampon si mam kupit? mam pocit ze vsetky sampony na objem drazdia pokozku hlavy...nemam mastne vlasy...ale ked pouzijem sampon na suche vlasy tak tie vlasy nebudem mat potom velmi makke? kedze ich mam tenke....ako posobia sampony na suche vlasy??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.