Svedeni,napnuta podrazdena pokozka hlavy-aky sampon??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a1ef3044235824956d6c97076d3dc0a0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 10:01 pm    Předmět: Citovat

Johny55, za sebe teda musím říct, že mi na jemný vlasy a citlivou, tou dobou už docela dost podrážděnou pokožku hlavy (nojo, šampony na jemný vlasy a bezoplachový přípravky na objem Twisted Evil ) nejvíc pomohla lávová zem. Je bez tenzidů, dělá slušnej objem - a je tu o ní někde vlákno (ale taky nefunguje všem). Časem se mi pokožka hlavy zklidnila natolik, že můžu používat sem tam zase i ty šampony na objem, ale dost to střídám a zásadně nemyju dvakrát po sobě stejným - kdyby tam bylo nějaký "dráždidlo", tak aby se jeho účinky nestihly projevit - prostě ty šampony střídám. A taky můžeš mrknout na vlákno o vejcomedovým šamponu domácí výroby, ten taky nedráždí (záleží na tom, jak moc máš tu pokožku citlivou). Ale někdo další snad poradí i nějaký "normálnější" přípravky Wink .
Jo a jinak nejhorší mor pro mě byly přípravky s ovocnejma kyselinama (třeba fructies na objem) - asi alergie či co, ty nemůžu dodneška ani na prostřídání s něčím jiným.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny55
8-20
8-20


Založen: 20.8.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 9:18 am    Předmět: Citovat

babiky..moje vlasy su tenke..a kedze ma aj svrbi pokozka hlavy..tak asi aj suche....nikdy som nepouzival sampony na suche vlasy,lebo sa bojim,ze budem mat potom vlasy velmi jemne,a take mastne......ake vlasy su po pouziti sampon na suche vlasy? su maksie? alebo ake
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 1:56 pm    Předmět: Citovat

mě proti svěědění pomáhá Logona s Jalovcovým olejem. nezabrala mi sice hned, ale už jsem se těchto problémů z 50% zbavila, což si myslím, že je úspěch. měla jsem z toho nejdřív strach ale opravdu spokojenost. Ale třeba Alverde používat nemůžu. poo tom mě děsně svědí hlava Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny55
8-20
8-20


Založen: 20.8.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út říjen 27, 2009 9:11 pm    Předmět: Citovat

a co sampon linola?? pouzival ho niekto?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.