Kalanetika
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4d908ce35d9a66b9cb41234c69e32bcdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pipa
41-80
41-80


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 8:40 pm    Předmět: Kalanetika Citovat

Nikde som to tu nenašla tak zakladám novú tému. Cvičíte niekto kalanetiku? Ja som sa snažila podla modrej knihy ale je to strašne nudné. Píšu tam , že efekt je vidieť keď cvičíte všetky cviky ale to by mi potom zabralo strašne vela času a ak som napríklad nespokojná iba s nohami prečom mám cvičiť o hodinu viac?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 9:38 pm    Předmět: Citovat

Kdysi dávno jsem cvičila podle videokazety přímo od Callan Pinkney (zakladatelka). Bylo to hodinu a já pěkně poctivě protahovala 5x týdně. Postavu mi to zpevnilo, nezhubla jsem ani deko, ale aspoň k něčemu to bylo. Vydržela jsem to dlouho. Pak jsem cvičení změnila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pipa
41-80
41-80


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 9:56 pm    Předmět: Citovat

a nevieš či by sa to cvičenie dalo napriklad niekde staihnuť? aby som si to mohla dať na dvd porpipade cvičiť pri PC. Lebo je zbytočné cvičiť ak ani neviem či to robim dobre.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kitten
321-600
321-600


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2009 8:14 am    Předmět: Citovat

Taky jsem kdysi cvičila podle Lenky Malé a myslím, že to fungovalo. Ale já u ničeho dlouho nevydržím. Wink Měla jsem ji tenkrát na VHS, ale teď mi ji manžel stahoval, abych ji měla i na DVD. Těchto cvičebních dvd je hodně, určitě něco najdeš. Já mám ještě Winsor Pilates, ale taky jsem tomu moc nedala. Very Happy Ale každý den si říkám: zítra začnu. Wink Jinak ta kalanetika je fajn, protáhne ti celé tělo a určitě i zpevní, je dobrá i na bolavá záda. To jedno cvičení trvá přes hodinu a doporučuje se cvičit alespoň 2-3x týdně. Mě to bavilo, cvičila jsem cca 5x týdně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2009 2:00 pm    Předmět: Citovat

citace:
ak som napríklad nespokojná iba s nohami prečom mám cvičiť o hodinu viac
Nepochopila jsem to "o hodinu víc" Kalanetiku cvičim už dlouho, taky podle té modré knihy a jedno cvičení mi ani hodinu nezabere. A proč máš cvičit všechno? Už jen z toho důvodu, že když budeš mít pevné nohy najednou vynikne třeba povolený zadeček i když dřív vypadal dobře (jako kontrast), a navíc vznikají různé svalové nerovnováhy. Navíc k tomu aby si dobře cvičila ty cvily na nohy musíš mít pevný zadeček i bříško Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2009 6:24 pm    Předmět: Citovat

Kitten napsal:
Já mám ještě Winsor Pilates.


Kitten, kde jsi ji, prosím Tě, sehnala? já ji mám staženou, ale v tak nehorázné kvalitě... Rolling Eyes Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: po červenec 05, 2010 9:08 am    Předmět: Kalanetika a vše kolem ní... Citovat

Ahoj holčiny,cvičíte některá kalanetiku?pozorujete na sobě po kalanetice výsledky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: so srpen 21, 2010 5:11 pm    Předmět: Citovat

To mi neříkejte,že nikdo necvičíte kalanetiku Laughing Rolling Eyes nebo jestli je tu o ní někde zmínka,tak mě prosím nasměrujte....dííííky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so srpen 21, 2010 5:15 pm    Předmět: Citovat

Momentálne necvičím, ale skúšala som ju - len tak doma podla podla knihy. Podla mna krásne vyformuje postavu bez veľkého narastu svaloveho objemu Smile Vydržala som pritom asi trištvrte roka Smile
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
linddalin
41-80
41-80


Založen: 1.11.2009
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: so srpen 21, 2010 9:07 pm    Předmět: Citovat

No, mám za sebou asi 10 hodin cvičení, mám půjčenou tu knihu, ale cvičit jsem začala podle videa Callanetics: 10 Years Younger in 10 Hours. O deset let mladší se teda necítím, ale musím říct, že jisté zpevnění pozoruju už teď. Jsem zvědavá, jak dlouho u toho vydržím Laughing
Trvá to sice hodinu, ale mně to utíká docela rychle (přitom ale nemůžu říct, že by mě to cvičení bavilo -- ale dívat se na moje ochablé tělo mě baví ještě míň Very Happy).
Za sebe můžu doporučit, aby jsi to vyzkoušela, knížka se dá určitě půjčit, videa se dají sehnat taky, (takže) za zkoušku nic nedáš Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.