Jak jsem narazila na tuto stránku ; )

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=874623e5478ff81c52d63e1ab0f2a2aaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte zkušenosti s vší dětskou?
Ano
50%
 50%  [ 8 ]
Ne
50%
 50%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 16

Autor Zpráva
misenqa
0-7
0-7


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 8:44 am    Předmět: Jak jsem narazila na tuto stránku ; ) Citovat

Ahoj! Jmenuju se Míša a tahle stránka vypadá opravdu dobře Wink těšim se až tu všechno prolezu a dozvím se nové věci, jak třeba pečovat o vlasy a najdu zajímavé účesy Smile Ale hlavní důvod, proč jsem se tu ocitla jsou bohužel vši Crying or Very sad moje mladší sestra je chytla ve škole a od ní i bohužel já a ne a ne se toho zbavit, je to hrozný parazit! Ode mě je chytl můj přítel a teď se se mnou nebaví, což je taky fajn Mad Ale na druhou stranu se na vši neumírá a musíme se s tim poprat!
Tak se mějte krásně Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 9:22 am    Předmět: Citovat

ahoj, vitam ta tu. o vsiach tu je clanok a aj cele vlakno, drzim prsty, nech sa ich cim skor zbavis
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 9:22 am    Předmět: Citovat

vítej, a prostuduj si tohle vlákno, snad si poradíš Smile http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=97&postdays=0&postorder=asc&start=0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 9:39 am    Předmět: Citovat

Vítej u nás, přeju ti hodně zábavy a brzké vítězství nad těma potvorama všivejma Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petpis
321-600
321-600


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 12:26 pm    Předmět: Citovat

Buď v klidu, je to nepříjemné, ale nejsi ani první a ani poslední komu se to stalo, zkus kouknout na Top témao vších: http://dlouhevlasy.cz/pece-o-vlasy-zdravi-a-vlasy/top-tema-vsi-a-dalsi-paraziti.html hodně štěstí, apak nám písni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 1:51 pm    Předmět: Citovat

Přeji hodně štěstí v boji Smile Já chytila vši na základní škole, bylo to velmi nepříjemné, ale díky chemickým přípravkům jsem se jich zbavila. Snad taky najdeš nějaký, který zabere. Mně tenkrát pomohl Orthosan, který se už ale bohužel dnes v "lidské" verzi neprodává. Potom můžu ještě za svého bratra, který s tím měl taky problém, doporučit Parasidose.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misenqa
0-7
0-7


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 6:16 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem použila šampon Parasidoose a sprej Paranit, mezitím jsme vyndavali ty hnidy :/ a zkusila jsem si i poradne vyžehlit vlasy, což je má taky zabít a teď mam čerstvě obarvenou hlavu Very Happy takže nevím, snad to bude v pohodě...děkuju za rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
curupury
81-160
81-160


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 105

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 9:45 am    Předmět: Citovat

Ahoj vítám tě tady.Přeju ti ať se breberek brzo zbavíš a preventivně ti můžu doporučit tea tree oil stačí pár kapek do šampónu nebo přímo do vlasů(do těch jen kapičku,ono to dost smrdí nejem parazitum Twisted Evil ) a vši se ti obloukem vyhnou.U dcery ve třídě měli vši za minulý rok třikrát a jí se vždy vyhnuly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.