Zdraví další skoro dlouhovlasatice :-)

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=71f872e075b9361485176b88deb9855aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petrush
21-40
21-40


Založen: 8.8.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 2:05 am    Předmět: Zdraví další skoro dlouhovlasatice :-) Citovat

Ahoj všem na těchto skvělých stránkách! Tak jsem po dlouhodobém pouhém pokukování po informacích naprosto propadla dlouhovlasaté péči a zaregistrovala se tu. Je mi 23 a hlavně díky těmto stránkám mám nyní na své poměry dlouhé vlasy - na lopatky a řekla bych, že i kvalitní. Je to zhruba rok co jsem stránky objevila a čas od času našla nějakou radu nebo vylepšovák, což zachránilo mé naprosto zdevastované vlasy Smile

K mé vlasové historii patří experimentování s chemickými barvami zhruba od 16ti let, fénování, používání šampónů z TV reklam atd. Vlasy mi nikdy nenarostly delší než na ramena a navíc časem začly vypadat dost chemlonovitě a nezdravě a já si umanula, že chci dlouhé a ono to nešlo Sad. Postupně jsem začla hennit, ale to nepomohlo....a pak jsem našla tyto stránky - šampóny letěly do koše, fen do skříně a místo tužidla olejíček. Výsledek se dostavil Smile. Tak jsem nyní zvědavá jestli se vláskům bude dál dařit a bude ze mě úplná dlouhovlasatice nebo jestli se ve své dosavadní délce nezačnou i přes péči lámat.....Ty nejdelší ješte lecos pamatují a navíc mi nyní rostou hrozně pomalu Sad Snad se dočkám....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 8:26 am    Předmět: Citovat

ahoj, sice tu chodis uz rok, ale aj tak ta oficialne vitam Very Happy. a to ze sa ti vidi, ze dlhsie vlasy rastu pomaly je normalne Very Happy oni sa trosku olamuju a suchaju o oblecenie tak preto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 11:35 am    Předmět: Citovat

Taky Tě tu oficiálně vítám! Very Happy A držím palce, ať se Ti vlásky za péči odvděčí a rostou!!! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 12:10 pm    Předmět: Re: Zdraví další skoro dlouhovlasatice :-) Citovat

Petrush napsal:
Ahoj všem na těchto skvělých stránkách! Tak jsem po dlouhodobém pouhém pokukování po informacích naprosto propadla dlouhovlasaté péči a zaregistrovala se tu. Je mi 23 a hlavně díky těmto stránkám mám nyní na své poměry dlouhé vlasy - na lopatky a řekla bych, že i kvalitní. Je to zhruba rok co jsem stránky objevila a čas od času našla nějakou radu nebo vylepšovák, což zachránilo mé naprosto zdevastované vlasy Smile

K mé vlasové historii patří experimentování s chemickými barvami zhruba od 16ti let, fénování, používání šampónů z TV reklam atd. Vlasy mi nikdy nenarostly delší než na ramena a navíc časem začly vypadat dost chemlonovitě a nezdravě a já si umanula, že chci dlouhé a ono to nešlo Sad. Postupně jsem začla hennit, ale to nepomohlo....a pak jsem našla tyto stránky - šampóny letěly do koše, fen do skříně a místo tužidla olejíček. Výsledek se dostavil Smile. Tak jsem nyní zvědavá jestli se vláskům bude dál dařit a bude ze mě úplná dlouhovlasatice nebo jestli se ve své dosavadní délce nezačnou i přes péči lámat.....Ty nejdelší ješte lecos pamatují a navíc mi nyní rostou hrozně pomalu Sad Snad se dočkám....
Ať ti vlásky krásně rostou!Mě taky rostou pomalu tak si z toho nic nedělej!!Tenhle server je nejlepší na světě!!XD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 12:12 pm    Předmět: Re: Zdraví další skoro dlouhovlasatice :-) Citovat

Petrush napsal:
Ahoj všem na těchto skvělých stránkách! Tak jsem po dlouhodobém pouhém pokukování po informacích naprosto propadla dlouhovlasaté péči a zaregistrovala se tu. Je mi 23 a hlavně díky těmto stránkám mám nyní na své poměry dlouhé vlasy - na lopatky a řekla bych, že i kvalitní. Je to zhruba rok co jsem stránky objevila a čas od času našla nějakou radu nebo vylepšovák, což zachránilo mé naprosto zdevastované vlasy Smile

K mé vlasové historii patří experimentování s chemickými barvami zhruba od 16ti let, fénování, používání šampónů z TV reklam atd. Vlasy mi nikdy nenarostly delší než na ramena a navíc časem začly vypadat dost chemlonovitě a nezdravě a já si umanula, že chci dlouhé a ono to nešlo Sad. Postupně jsem začla hennit, ale to nepomohlo....a pak jsem našla tyto stránky - šampóny letěly do koše, fen do skříně a místo tužidla olejíček. Výsledek se dostavil Smile. Tak jsem nyní zvědavá jestli se vláskům bude dál dařit a bude ze mě úplná dlouhovlasatice nebo jestli se ve své dosavadní délce nezačnou i přes péči lámat.....Ty nejdelší ješte lecos pamatují a navíc mi nyní rostou hrozně pomalu Sad Snad se dočkám....
Ať ti vlásky krásně rostou!Mě taky rostou pomalu tak si z toho nic nedělej!!Tenhle server je nejlepší na světě!!XD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Petrush
21-40
21-40


Založen: 8.8.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 1:11 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
ahoj, sice tu chodis uz rok, ale aj tak ta oficialne vitam Very Happy.


Párkrát jsem zavítala a nasála naučné info, ale až v poslední době jsem vyloženě závislá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petrush
21-40
21-40


Založen: 8.8.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 1:17 pm    Předmět: Citovat

Holky, děkuju za odpovědí a přívítání...v diskuzi jsem zatím trochu nezorientovaná, tak mám radost Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 3:39 pm    Předmět: Citovat

Petrush napsal:
Holky, děkuju za odpovědí a přívítání...v diskuzi jsem zatím trochu nezorientovaná, tak mám radost Wink
To se určitě zorientuješ a najdeš si přátele!! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 10:26 am    Předmět: Citovat

Taky tě vítám mezi námi... Jinak já už jsem taky závislák Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.