Zdravím vás

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a6e90f01bbecda651465961cbbbe6b8bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Perperuna
8-20
8-20


Založen: 2.9.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 4:47 pm    Předmět: Zdravím vás Citovat

Na túto stránku som sa dostala vďaka slečne yoshiwara, s ktorou som začala rozoberať tému vlasy. Ona však má narozdiel odomňa dlhé vlasy, ja som začínala od nuly, ehm, teda skoro... Smile V pätnástich som mala dlhé vlasy, ale ma akosi "otravovali", tak som ich strihala, strihala a strihala... a teraz to ľutujem, ľutujem a ľutujem. Very Happy

Teraz mám 21 a krátke vlasy, ani nie po plecia, za rok mi narástli o 17 cm. Mám šťastie, že ich nemusím zastrihovať, keďže sa mi nelámu končeky. Svoje vysoké čelo sa snažím kamuflovať ofinou (viď moju ikonku). Rolling Eyes Ďalšie šťastie mám, že mi mama nedovolila do 18-tky prefarbiť si vlasy, bola v tomto taká despotka. Very Happy Potom som sa už farbiť ani nechcela, takže mám doteraz prirodzenú farbu, aj keď teda mohla by byť aj lepšia, ale čo už. Smile Takže jedinou devízou je dĺžka, resp. krátkosť mojich vlasov, ale ako tak pozerám, rýchlosť rastu nezmením, takže smola. Confused

Vyzerá to tu zaujímavo, je fajn si prečítať na fóre skúsenosti iných, potom sa môžem vyvarovať rôznym receptom alebo prípravkom. Nejak som v tomto smere ešte neexperimentovala, ani sa nechystám vyskúšať všetko, ale možno tu nájdem niečo zaujímavé (a hlavne prírodné), čo mi možno pomôže.

No, už by hádam aj stačilo... Pozdravujem vlasáčov a yoshiwaru Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 5:23 pm    Předmět: Citovat

vitam ta tu
17cm za rok je naaadhera a ked sa ti ani nelamu onedlho ma predbehnes Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Perperuna
8-20
8-20


Založen: 2.9.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 5:42 pm    Předmět: Citovat

Tanka, ďakujem za uvítanie.

To zanedlho bude ale pár rokov,takže.. Smile Hoci teda mi narástli o 17 cm, ale to znamená, že oni celkovo aj také krátke sú.. Very Happy Tebe koľko asi tak narastú za rok?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karyda
81-160
81-160


Založen: 24.6.2009
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 7:48 am    Předmět: Citovat

Ahoj, tak to máš opravdu štěstí, že ti rostou tak rychle. Normálka je centimetr za měsíc. Mě taky rostly celkem rychle, ale teď jak je mám už dost dlouhý se to celý zpomalilo, hlavně to je tím, že se jich hodně otřepí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Perperuna
8-20
8-20


Založen: 2.9.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 10:37 am    Předmět: Citovat

Centimeter za mesiac je priemer? To len? Vždy som bola v tom, že mi teda dosť pomaly rastú vlasy. Stále sa porovnávam s bratom, ktorý má asi steroidy v hlave a nadáva ako pohan, že sa musí stále strihať. Very Happy Hneď by som s ním menila.

Ako dlho ti rástla tvoja hriva? Tipujem, že farbu máš prirodzenú.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 11:12 am    Předmět: Citovat

Ahoj, taky vítám další nositelku ofinky! Very Happy
17 cm za rok je skoro ta druhá hranice průměrného růstu, vlasy rostou v průměru 0,8 až 1,5 cm za měsíc, takže se nemusíš strachovat, že ti rostou pomalu, právě naopak. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Perperuna
8-20
8-20


Založen: 2.9.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 4:10 pm    Předmět: Citovat

No ďakujem, to môžeme založiť klub ofiniek Very Happy

No pekne, čo sa tu všetko človek nedozvie. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2009 5:39 pm    Předmět: Citovat

Perperuna napsal:
Tanka, ďakujem za uvítanie.

To zanedlho bude ale pár rokov,takže.. Smile Hoci teda mi narástli o 17 cm, ale to znamená, že oni celkovo aj také krátke sú.. Very Happy Tebe koľko asi tak narastú za rok?


ani neviem kolko, ale 17cm urcite nie. mne sa zas vidi, ze rastli pomaly, ked boli kratke, teraz to ide hrozne rychlo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.