Pár slov na úvod.. :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4675adcf738109248c26310ae35d2966Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 7:52 pm    Předmět: Citovat

My sme mali tiež problémy s abscesmi lebo bezstrstý potkan je náchylnejší na zranenie pri bitkách a tým aj na abscesy. Pre mňa sú tiež ako detičky.
Tiež tvojim želám nech sa im darí a dožijú sa vysokého veku. Wink
Celkom sa na chémiu teším ale viem, že budem musieť v učení poriadne zabrať a to sa mi veľmi nechce. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eunawyn
21-40
21-40


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 7:35 am    Předmět: Citovat

Mně se také nechtělo, asi kvůli kantorovy a když jsem se snažila, bylo to k ničemu, když dával trojku asi za 80% z písemky.. to je pak těžké:/

nu a moje malá měla folikulní zánět, asi ze špatného křížení, já nevím. Chuděrka. Měla třeba pět "jakoabscesů" zaráz. Řekla bych, že to bylo podobné abscesu, ale nebyl to absces nebo se z toho absces stal, ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 12:54 pm    Předmět: Citovat

Tak to chápem Smile takých vyučujúcich poznám.
Môj mal 2 abscesy, ktoré stále recidivovali aj keď som sa snažila poriadne dezinfikovať vždy boli naspäť. Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eunawyn
21-40
21-40


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 5:27 pm    Předmět: Citovat

To je strašné s těmi abscesy, člověk to vyčistí a hned to je zpět. Kdyžtak, kdyby se to u Vás objevilo někdy do budoucna znovu, zkus tea tree oil a potom černou mast, smrdí šíleně, ale pomáhá. Je dobrá i pro lidi, ale z toho smradu se mi pomalu dělá mdlo, ale opravdu to pomohlo dost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2009 2:03 pm    Předmět: Citovat

Tea tree som používala a bol zatiaľ najlepší zo všetkého čo som dávala. Díky za tip na tú masť. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.