tupírování vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tyrkenit
81-160
81-160


Založen: 19.8.2009
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 8:19 pm    Předmět: Citovat

Nevím. Bylo mi řečeno, že jemné tupírování vlasům tolik neškodí. Moje vlasy vypadají zdravě, a to tupíruju docela často, protože mi jinak nic nedrží Smile ale tak asi to záleží na typu vlasu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 8:34 pm    Předmět: Citovat

Tyrkenit napsal:
Nevím. Bylo mi řečeno, že jemné tupírování vlasům tolik neškodí. Moje vlasy vypadají zdravě, a to tupíruju docela často, protože mi jinak nic nedrží Smile ale tak asi to záleží na typu vlasu.


I to je třeba možné, jen aby se to neprojevilo za delší dobu a aby nebylo už pozdě.. No sama uznáš za vhodné co ano a co ne, ale já bych to vlasům taky nedělala Smile Smile Wink
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 8:38 pm    Předmět: Citovat

Tyrkenit napsal:
Nevím. Bylo mi řečeno, že jemné tupírování vlasům tolik neškodí. Moje vlasy vypadají zdravě, a to tupíruju docela často, protože mi jinak nic nedrží Smile ale tak asi to záleží na typu vlasu.


teď jde o to, jestli bys jich bez tupírování neměla dvojnásobek a třikrát delší..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkenit
81-160
81-160


Založen: 19.8.2009
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 9:07 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:

teď jde o to, jestli bys jich bez tupírování neměla dvojnásobek a třikrát delší..Smile


Tak to se asi nikdo nedoví Smile Ale s čistým svědomím můžu říct, že vlasy mám husté, dlouhé a zdravé Smile
Nikomu ale nic nedoporučuji. Každý vlas je jiný a ten můj je prostě tlustý a pevný. Zase právě nejde učesat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 9:33 pm    Předmět: Citovat

No jo, ale ona se Lea ptala, jak na vlasy, co jsou "skladný" (pokud to smím tak prafrázovat) - když se smotaj, nemaj žádnej objem... a to jsou obvykle vlasy jemnějšího charakteru. Teda aspoň si to myslím, platí to určitě pro ty mý. A já vím celkem jistě, že tupírování se svými vlasy fakt riskovat nebudu. Ano, jsou lidi, co mají žíně, ti ale zas obvykle nemívají problém s tím, aby jim vlasy narostly, ani s tím, že drdol z hára do půlky zad vypadá jako pecka z broskve (no, trochu přeháním, ale občas mi nepřijde, že je ten můj drdůlek o moc větší... Rolling Eyes ). Takže odtud asi plyne ten rozdíl v přístupu.
A jinak shlédla jsem na internetu fotky vlasu po tupírování pod mikroskopem (odkaz bohužel nevím, asi to tu někdo dával do nějakého vlákna) a toto tedy nemusím.
_________________


Naposledy upravil Meadow dne út srpen 10, 2010 6:20 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 9:59 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:

A jinak shlédla jsem na internetu na fotky vlasu po tupírování pod mikroskopem (odkaz bohužel nevím, asi to tu někdo dával do nějakého vlákna) a toto tedy nemusím.


Týjo, to je škoda, že nevíš odkaz Rolling Eyes na to bych se docela podívala Smile Nevíš zhruba v jakém vlákně to mohlo být?
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 10:06 pm    Předmět: Citovat

Sice nejsem Meadow, ale myslím, že to bylo ve vlákně přímo o Tupírování. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 10:15 pm    Předmět: Citovat

Malonek napsal:
Sice nejsem Meadow, ale myslím, že to bylo ve vlákně přímo o Tupírování. Wink


Oboji od M tak to taky beru Wink děkuji moc, určitě to prolezu Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkenit
81-160
81-160


Založen: 19.8.2009
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 10:24 pm    Předmět: Citovat

Taky bych se koukla. Smile Třeba mě to poučí.. ale spíš ne Very Happy Jsem zvyklá a s tím už asi nic neudělám Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út srpen 10, 2010 5:59 am    Předmět: Citovat

Ve vláknu o tupírování je něco nakopírovaný (příspěvek Valkiry): http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=3416&postdays=0&postorder=asc&start=10
Ale byl i odkaz na nějaké stránky, vypadalo to jak encyklopedie, ale Wikipedie to nebyla, fotky byly myslím černobílý. A to v tom vlákně o tupírování není a fakt netuším, kde to bylo, bohužel. Embarassed Ale ty fotky vypadaly dost obdobně.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.