Ahojte:D
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a69a14cd3ac4191eace26637f0e92467Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
13nikka31
0-7
0-7


Založen: 3.9.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 12:29 pm    Předmět: Ahojte:D Citovat

Ahojte, ahojte, ahojte Smile Keďže som tu nová, chcela by som sa vám trošku predstaiť Smile . Túto stránku mi odporučila Perperuna,pretože v poslednom čase sa téma vlasy stáva hlavným bodom našich rozhovorov:D
Vlasy mám momentálne asi tak po lopatky, aj keď zvyčajne bývavali dlhšie...súhlasím s Eunawyn lebo z vlastnej skúsenosti viem, že kaderníčka vám namiesto podstrihnutia končekov zoberie dobrých 10cm ako to bolo aj v mojom prípade:((...no dúfam teda, že mi moje vlásky čo najrýchlejšie dorastú.Very Happy....inak majú takú zvláštnu farbu ktorú sa mi ešte nepodarilo identifikovaťVery Happy je to niečo medzi blond a hnedou, asi špinavý blod, ja neviem:D...Very Happy ešte som si nestihla popozerať si celú stránku a poriadne sa zorientovať...ale ja to zachvíĺku napravímVery HappyVery Happy..No to je tak nateraz odo mňa asi tak všetko..tak sa teda teším, čo všetko sa mi tu podarí objavi´tVery HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 3:14 pm    Předmět: Citovat

ahojky, len sa to rozkukaj Very Happy. a ked je na fotke tvoja farba, tAk by som ju nazvala asi pieskovy blond? neviem, ale paci sa mi.
























Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
13nikka31
0-7
0-7


Založen: 3.9.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2009 8:49 am    Předmět: Citovat

Ahoj Tanka:D Ďakujem za uvítanie Very Happy A ďakujem za identifikovanie mojej farby vlasov, pieskový blond- to znie fajn:D





















Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy[/quote]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2009 10:18 am    Předmět: Citovat

nielen znie ale aj vyzera to dobre Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
13nikka31
0-7
0-7


Založen: 3.9.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2009 2:15 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
nielen znie ale aj vyzera to dobre Very Happy

no tak to som rada že sa ti to ľúbi..aspon niekomu=DD aj keď mne osobne sa veľmi páčia kučeravé gaštanové vlasy Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad o ktorých možem len snívať.... Rolling Eyes Rolling Eyes ...hm...ale prefarbiť by som sa nedala.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2009 7:38 pm    Předmět: Citovat

mne sa zas pacia rovne dlhe popolavo blond vlasy a teiz o tom mozem akurat tak snivat Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
13nikka31
0-7
0-7


Založen: 3.9.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 12:11 pm    Předmět: Citovat

hm...snívajme spolu Very Happy Very Happy však raz možno Laughing Laughing inak tie moje vlasy sú asi o odtien tmavšie ale krajší obrázok som nenašla Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Perperuna
8-20
8-20


Založen: 2.9.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 9:43 am    Předmět: Citovat

No pravda, občas by sme aj mohli zmeniť tému Twisted Evil Ale je to lepšie, ako keby sa máme baviť o chlapoch, no nie? To je predsa nuda! Very Happy

Raz si pamätám, ako ťa ostrihali "na tetušku", také krátke si to mala že sme s mojou mamou až plakali, čo ti to urobili.. Crying or Very sad Ale teraz to máš fajn Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
13nikka31
0-7
0-7


Založen: 3.9.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 4:36 pm    Předmět: Citovat

ah, prosím ťa, to mi ani nespomínaj Crying or Very sad trošku som si poplakala-..ale už to chvalabohu dorástlo...a najhoršie bolo, že som nevedela čo si mám o tom myslieť..lebo niektorýv vraveli že sa to dá- evidentne klamali aby ma upokojili Very Happy Very Happy - a iní-rozum tým moji súrodenci- vraveli že hroza Confused Confused a to som bola taká mladá.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
čo už..ale akurát včera som si pozerala fotky z birmovky, a skoro som odpadala...vieš aké som tam mala dlhé vlasy??????? Crying or Very sad Crying or Very sad ..a toto leto som sa bolo dať "podstrihnú´t" a spraviť na bok ofinu, zobrala mi asi 10 cm.... Crying or Very sad trošku ľutujem Mad Mad Mad Evil or Very Mad Twisted Evil ale----inak som si všimla- ja len tak od veci- že ľudia- resp. baby Very Happy -vyzerajú lepšie s dlhými vlasmi...aaahhh...šak už len také 2-3 ročky a máme tké aj y!!.. Cool Cool Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Perperuna
8-20
8-20


Založen: 2.9.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 7:18 pm    Předmět: Citovat

Však to áno... Tvoji súrodenci mali pravdu Very Happy Zastrihovať ťa môžem aj ja, však to furt rovno ideš Very Happy A určite by som ti nevzala 10 cm. Len mám niekedy pocit, že buď sú kaderníčky také nechápavé alebo sa v tom vyžívajú, lebo ony samé nemajú pekné vlasy. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.