Pár slov na úvod.. :)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7566931ba191c70d66ba83b432c9d58dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eunawyn
21-40
21-40


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 3:10 pm    Předmět: Pár slov na úvod.. :) Citovat

Ahoj,

všechny Vás tu moc zdravím. Nedávno jsem zabloudila přes kamarádku na tyhle stránky a nějak se mi tu zalíbilo, tak jsem se zaregistrovala i na fórum. Vlasy mám momentálně dlouhé po lopatky,- to když jdete ke kadeřnici na zastřižení konečků a výslovně jí řeknete, že si nepřejete, aby Vám ostříhala víc jak dva centimetry, načež Vás obere, alespoň o deset Mad
Ráda bych se, ale časem dopracovala do větší délky, osobní sen alespoň do pasu Smile
Nevím moc snad co na úvod tady psát, třeba že jsem studentka, studuji střední zdravotní školu ve Zlíně, chovám potkany, tančím orientální tance a jsem blázen do historie a pohanství Smile

Toliko na úvod vše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 4:19 pm    Předmět: Citovat

Vítam ťa tu Smile
Pred rokom a pol som sa stretla s rovnakou kaderníčkou a odvtedy sa spolieham na samozastrihávanie. Wink
Tiež tak ako ty chovám potkaníky a chodím na zdravotnú školu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 5:36 pm    Předmět: Citovat

ahojky, tiez ta tu srdecne vitam. kopec ludi tu ma podobnu skusenost s kadernickami, ved sama zistis
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eunawyn
21-40
21-40


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 5:59 pm    Předmět: Citovat

Bloodqueen: a jakpak se ti na téhle škole líbí? A ve kterém jsi ročníku jestli se můžu zeptat? Mám zdravotnictví ráda, ale ne jeho systémy. Vždycky jsem chtěla buď zpívat v opeře, nebo a to spíš hrabat se někde ve vykopávkách Smile)
Ano, já měla čtyři, teď už mám pouze dvě. Před týdnem mi moje plešatá láska umřela, je to teď ještě poněkud bolestné. Miluji je, jsou to báječná zvířátka.

Tanka: No já už asi ke kadeřnici nepujdu na stříhání, poté ale co mi barvily vlasy naposledy učnice a já měla konce zničené do bíla pomalu, tak už ani to mi za to nestojí. Barvím se raději sama Smile) Navíc každé stříhání mě připravuje o velkou zásobu energie, jsem pak schopná probrečet celou noc kvůli třem centimetrům Sad

A ještě moc děkuji holky za přivitání, moc se mi tu líbí Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 6:24 pm    Předmět: Citovat

Škola zatiaľ ujde, uvidím ako budem tento rok zvládať lebo opäť máme strašne urobený rozvrh. Confused Som v 3. ročníku odboru farmaceutický laborant a ty?
Ja som mala dvoch potkaníkov, teraz už mám len jedného. Sad Tiež mi umrela pred dvomi týždňami plešatá láska. Áno sú to skvelé zvieratká, kto nechoval potkana nepochopí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eunawyn
21-40
21-40


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 6:31 pm    Předmět: Citovat

bloodQUEEN napsal:
Škola zatiaľ ujde, uvidím ako budem tento rok zvládať lebo opäť máme strašne urobený rozvrh. Confused Som v 3. ročníku odboru farmaceutický laborant a ty?
Ja som mala dvoch potkaníkov, teraz už mám len jedného. Sad Tiež mi umrela pred dvomi týždňami plešatá láska. Áno sú to skvelé zvieratká, kto nechoval potkana nepochopí.


Jsem také ve třetím ročníku, ale zdravotnického asistenta. Právě mi za týden začne praxe na interně, samozřejmě mám strach. A jak tě to tam baví? Hodně chemie viď? Jsem ráda, že jsem se chemie už zbavila a ve zdraví ji přežila, ale to samé se nedá říci o matice.

No možná by to chtělo ještě miminko? No já bych ráda, ale nemám to moc dovolené, protože je miluji a pak jak všichni vidí, že se trápím, nechci jíst a podobně. Jenže Chiara mi umřela v náruči, to prostě bylo bolestné Sad
Miluji je Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 6:49 pm    Předmět: Citovat

Mne začína prax za 2 týždne, tak som zvedavá aké to bude. Baví ma to veľmi, chémie máme fakt dosť a tento rok už začne taká poriadna, zložitá. Cool
Maličkého si momentálne nemôžem dovoliť dať k môjmu zlatíčku. Sám má so sebou dosť problémov - ochrnuli mu zadné končatiny a hýbe sa veľmi málo, pomôcť sa mu nedá. Sad Rodičia mi už ani potkana nechcú dovoliť takže budem musieť počkať kým sa osamostatním. Tiež ma to veľmi bolelo, umrel mi tesne po operácií nádoru a keby to aj prežil, nádor by sa vrátil späť pretože mu rástol z kosti Confused .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 6:54 pm    Předmět: Citovat

ahoj a vítej.
Já mám poměrně hodnou kadeřnici a ta stříhá opravdu jen tolik co řeknu, mnohdy méně. Jinak co se týče tvých zálib - orientální tance se mi moc líbí ale ještě jsem se k nim nedostala, tancuju irsko a poměrně se zajímám o keltskou kulturu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eunawyn
21-40
21-40


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 7:03 pm    Předmět: Citovat

Ano to je mi moc líto. Ona totiž Ostara, ta čtvrtá co umřela jako první byla siamka,rex a nejprve nás napadl parazit, prý svrab. Nikdo se nenamáhal ale udělat stěr či tak, no a ztratila hojivost, prostě jen ranka od injekce jí zůstala dva měsíce, to jsem nechápala. No a potom jsem přišla na vet a řekla, že chci odčervovací příspěvek pro koťata, který mi nakonec dali a zabralo to. Ale zranění nezmizela, jen lupínky z oušek a zůstala na těch lepších místech holá místa. No a pak měla nádor se kterým bojovala dlouho, ale nebyl operovatelný - bylo to smutné, měla ho v orgánech :/
Ale neměla jsem na to nechat ji uspat, byla u mě tak krátkou dobu, měla jsem ji od někoho kdo se jí chtěl zbavit, byla vyplašená a absolutně podvyživená. Alespoň ke mně získala důvěru, tolik mi jí bylo líto.

A pak Chi, měla folikulní zánět, abscesy.. hnus to byl, čistila jsem co se dalo. A pak jsem našla maličký nádorek na "cecíku", takže mléčných žláz. No a o týden později ležela v kleci, špatně dýchala a byla ledová. Hladila jsem ji, pusinkovala a pak mi dostávala záchvaty.. bylo to strašné. Ještě jsem se přes to nepřenesla. Jsou to takové moje dětičky :/

No ani mně už to naši nechtějí dovolit. Tento rok nám umřela kočka co s námi žila čtrnáct let a pak dvě potkanky, které jsme měli všichni moc rádi :/
Přeji, ať se myšátku daří co nejlépe to pujde.

Ano, já vím kor chemie na zdravkách, to je brutální i když je to nutnost Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eunawyn
21-40
21-40


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 7:08 pm    Předmět: Citovat

Simba77 napsal:
ahoj a vítej.
Já mám poměrně hodnou kadeřnici a ta stříhá opravdu jen tolik co řeknu, mnohdy méně. Jinak co se týče tvých zálib - orientální tance se mi moc líbí ale ještě jsem se k nim nedostala, tancuju irsko a poměrně se zajímám o keltskou kulturu...


Pak máš velmi moudrou kadeřnici, která zřejmě ví, že každé ustřižení byť jen sebenšího kousku vlasů má kolikrát děsivý dopad na lidskou psychiku, alespoň na moji Smile
No tanec je úžasný, takový osvobozující, musíš zažít.. takovou egyptskou klasiku Smile)
Mně se irsko líbí, ale pořádně jsem ho nikdy nikde neviděla. Obdivuji tě Smile
A já žiju tak trochu Británií, miluji Kelty. Miluji knížky Barbary Erskine- opravdu doporučuji. Miluji Historii Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.